Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

O pankartı açanların emareleri...

20.03.2017 13:44
Ak Parti'de özellikle de Akyazı İlçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 Mart tarihinde Demokrasi Meydanındaki mitinginde açılan "Reis Yeter artık Kurtar Bizi Hasan Akcan'dan" yazılı bez afişi kimlerin açtırdığının sorusuna cevap aranıyor.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akçan cephesinden dün ilk kez medyabar.com'da yayınlanan görüntüler sonrasında gerek Akyazı'da gerekse Ak Parti İl Başkanlığında afiş gündem oldu...

Özellikle Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akçan'ın büyük rahatsızlık hissettiği konuşulurken, bu bez afişi kimlerin astırdığının ise emareleri yok değil..

Bilindiği gibi Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan, bir önceki yerel seçimlerde Saadet Partisinden aday olmuş Ak Parti ile seçim meydanlarında adeta savaş vermiş.
3-5 oy farkı olunca ortam iyice gerilmişti.

Başkan Hasan Akcan'ın son yerel seçimlerde Ak Parti ve partililer hakkında yaptığı konuşmaların gölgesi altında Ak Parti tarafından aday gösterilmesi seçimlerde de belediye başkanı koltuğuna oturunca Ak Parti Akyazı'da huzursuzluk tavan yaptı.


Öyle ki Başkan Akcan'ın başkan olması Akyazı'daki Ak Partililer tarafından benimsenememiş olmasıyla, teşkilatla belediye arasında sürtüşmeler de başlamış oldu.

Akcan'ın kendine yakın bazı meclis üyeleri ile birlikte çalışırken, diğerlerini saf dışı tutmasıyla mecliste ortaya çıkan bu ayrışm, ilçe siyasetinde bugüne kadar da hala konuşulan konulardan biri..

Tüm bu süreci bilenler de, Akcan'ın Ak Partiden aday olmasını sağlayan isim olarak konuşulan eski HAS Parti Genel Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u aşamadıkları için seslerini duyurmak için son çare olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitinginde o afişi açıldığı görüşündeler...

İlçede 16 Mart'tan beri konuşulanlar böyle..

Özetle Ak Parti'de Akçan'ı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şikayet eden bu afişi açacak grup sayısı bir hayli fazla.

İlçe teşkilatındaki muhalif guruplar, belediye meclis üyeleri arasındaki gruplar hatta hatta Akçan'ın belediye hizmetlerininden şikayetçi olan Akyazılılar afişi asabilecek olağan şüpheliler arasında bulunuyor...

Medyabar.com bugun 30188 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 5024 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
turan tuğpçe
15.05.2017 13:00
Sakarya Belediyesine duyurumuzdur: ------Tehemono lokantasının arkasında, demiryolu tarafındaki parketaş döşeli yolun kenarında aylardır kum, bordur ve benzeri bir moloz yığını durmaktadır. Çevre biriminiz görmez mi?-------------Kentparkın Demiryolutarafındaki otopark yeri çevresinde, kırmızı yuvarlak beton toplar var. Bunların çoğu devrilmiş, zinciri kopmuş, yerinden oynamış ve perişan halde. Kentparkın birçok yerinde durum aynı. Bağçeler biriminiz görmez mi? mi?
necmi geveren
10.05.2017 16:41
Ada Ekspres treninin şehir merkezine gelememesinin tek sorumlusu Sakarya Bel. Başkanıdır. Asırdan fazla bu Gara gelen tren şimdi neden gelmesin* Hala mazeretler üretiliyor.Ayıptır ve yazıktır, kaç sene oldu* Çözüm ise, 3-4 senedir neredesiniz* Size görev ve maaş, bu işi ve işleri çözün diye verildi.Siz hala mazeret üretiyorsunuz. Kabahat bizde ki, size buna rağmen rey verdik. Çözün bu işi, daha fazla uzatmayın. ADARAY çalışıyor da, o niye çalışmıyor, neden çalışmasın? Yazıklar olsun. Bu şehre hiçbir şey veremediniz, bari asırlık hizmeti engellemeyin. Vekiller de sorumlu ise, aynı partidensiniz!
bahar çengel
12.04.2017 18:03
ŞUNLARI GÖRMÜYOR MUYUZ? 1- C.Başkanımız tarafsız, referandum da tüm partilere eşit mesafede olması gerekirken, tam bir taraf olarak konuşması, meydan bu meydan gezip 'evet' mitingleri yapması, yasaları ihlal değil midir? Ayrıca adaletli bir devlet adamlığı mıdır? 2- Bu kadar afiş, araba, miting, bina boyu pankartlar İSRAF değil midir? Milletin parasını kullanmak değil midir? 3- Referandum seçimi DEVLETİN TÜM İMKANLARI KULLANILMASI, DEVLET İLE 'HAYIR' cephesini yarıştırmak yasal ve adil midir? 4- C.Başkanımızın 'hayır' diyenleri teröristlerle, fetö ile yan yana göstermesi, ayrıştırıcı, gerici, kutuplaştırıcı, ötekileştirici değil midir? Bunlar çok açık iken, kimse görmüyor mu? Neden kimse sormaz, yazmaz?
israfil kalecik
11.04.2017 15:58
Trenimiz yine ertelendi. 15 yıldır ilimize tek fabrika açmayanlar, birçoğunu kapatanlar, en önemli ve en eski ulaşım aracımızı elimizden aldılar. GAR'a gelmesi gerekirken, tüm Sakarya bunu beklerken ve bunda ısrar ederken, birilerinin inadı yüzünden Gar'a gelmedi.M.Paşa dediler, o da ertelendi. Şimdi yapılması gereken; referandum da kuvvetli bir HAYIIIR vererek, onlara cevap vermek, ders vermek. Haydi Sakarya, hep beraber HAYIIIR diyelim.Diyelim ki, trenimiz M.Paşaya değil, GAR'a gelsin.
Online Ziyaretçiler