Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yükselişe beş kala...

13.04.2017 09:43
Doksan üç yıl boyunca çift başlılıkla yönetildiğimiz bir çağı, milletçe geride bırakmak üzereyiz. Çocukluğumuzdan beri hayallerimizi süsleyen 'Dünya Lideri Türkiye' düşüncemizin gerçekleşmesi için atılacak olan son adım yaklaştıkça, geleceğe olan umut yüklü bakışlarımız daha da büyük anlamlar kazanıyor ve heyecanımız artıyor.

Milletçe heyecan içinde beklediğimiz '17 Nisan Türkiye'sinde bizleri neler bekliyor?' sorusunun cevabını, muhalif kanadın sırf seçmenleri etkilemek adına saptırarak ve kafa karıştırmak için yalan beyanlarda bulunarak oluşturmaya çalıştığı algılardan sıyırarak sade ve anlaşılır bir şekilde sıralamak gerekirse;

Çift başlı yönetim sistemi ortadan kalkacak,

Koalisyon devri tarihin tozlu raflarındaki yerini alacak,

Millet, doğrudan Hükümetini kendisi seçecek,

Hükümet, kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirebilmek için yeterli zamana sahip olacak ve en önemlisi de yaptığı ve yapamadığı her şey için hesabı sadece Millete verecek yani güvenoyunu yalnızca Milletin kendisinden alacak.

Cumhurbaşkanı, şuan ki sisteme göre daha kolay denetlenecek ve yargılanabilecek,

Cumhurbaşkanı TBBM' yi feshederse kendisini de feshetmiş olacak,

Doksan üç yıllık vesayet sona erecek,

Kuvvetler ayrılığı ilkesine uygun olarak yasama ve yürütme birbirinden tam anlamıyla ayrılacak,

Seçme hakkı tanınan genç nüfusumuza seçilme hakkı da tanınacak,

Askeri Yargı ortadan kaldırılacak,

HSYK'nın yapısı ve seçim yöntemi değişecek

Sıkıyönetim uygulaması ortadan kaldırılacak.

Evet, sadeleştirerek sıralamış olduğum maddelerin içeriğine dikkatle bakınca, aklıma şu soru geliyor. 'Güçlü ve lider bir Türkiye'yi istemeyen Avrupa da ki haçlı ittifakının ve bütün terör örgütlerinin yeni anayasayı istememesi gayet normalken, nasıl oluyor da kendi içimizdeki muhalefet, Anayasa değişikliğini istemiyor ve yalanlarıyla seçmenleri etkilemeye çalışıyor?'

Bana göre iki neden var. Birincisi haçlı ittifakı ve terör örgütleriyle birlikte hareket etme isteği ve gönül bağı, ikincisi ise Ülkeye bir şey katamayacaklarının farkında olduklarının göstergesi olarak asla iktidara gelemeyecek olma korkularıdır. Bu soruya verebileceğiniz çok daha farklı cevaplar vardır mutlaka.

Güçlü ve lider Türkiye istemeyen güruhun, Cumhurbaşkanı'nın lokantaları bile kapatabileceğini söyleyecek kadar insanüstü zeka!! ile ürettikleri yalanlarını bir tarafa bırakın, artık açıktan tehdit etmeye başladıklarına şahit oluyoruz maalesef. Özellikle son dönemlerde yapılan kriz niteliğindeki açıklamalar ile milletimizin sabır sınırları sonuna kadar zorlanmaktadır. Evet diyenleri denize dökmekle tehdit eden akıl fukaralarının, başörtülü bir bayanı görür görmez ayağa kalkıp İzmir marşı söyleyen ahmakların, demokrasiden yana açıklamalar yapmaları trajikomik bir vaka olarak hafızalarımızdaki yerini alacaktır muhakkak.

Yalan, iftira ve tehditlerle değil tam demokrasi için gerçeklerle yüzleşelim. Gün birlik olma günüdür, gün tek vücut olma günüdür, gelin 17 Nisanda yeni bir döneme daha güçlü bir şekilde uyanalım. Güçlü ve Lider Bir Türkiye için , Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Vatan, Tek Devlet sloganları eşliğinde EVET mührümüzü haçlının tam kalbine vuralım..

Medyabar.com bugun 127666 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 2362 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ekonomıst
14.04.2017 15:16
2002'de borsada yabancı payı ?yüzde 37? idi, 2014'te ?yüzde 68? oldu. 2002'de sigorta sektöründe yabancı payı ?yüzde 20? idi, 2014'de ?yüzde 60? oldu. 2002'de bankacılıkta yabancı payı ?yüzde 3'tü?, 2014'de ?yüzde 62? 2002'de ?karşılıksız çek tutarı? 2.2 milyar TL idi, 2013 sonunda 14 milyar TL oldu. 2002'de ?protestolu senet tutarı?816 milyon TL idi, 2013 sonunda 7.5 milyar TL oldu. 2002'de ?icradaki dosya sayısı? 10 milyondu, 2014'de 19 milyon oldu. 2002 sonunda vatandaşın ?6.4 milyar TL bireysel kredi ve kredi kartı borcu? vardı. 2013 sonunda ise vatandaşın ?bireysel kredi ve kredi kartı borcu 316 milyar TL'yi aştı?
Erenlerli
13.04.2017 15:47
Bugün yükselmemizi engelleyen mi var. 15 yıldır elimizi kolumuzu bağlayan mı vardı. 15 yıldır var olan iktidar 17 nisanda olmayacak mı. Başkalarımı gelip yönetecek ülkemizi. Sihirli bir değnekmi değecek üzerimize. Bu güne kadar yükselmemizi engelleyen haçlı orduları 17 Nisanda yakamızı bırakacak mı. Bırakın bu pembe tablo gösterişlerini, görülen o ki ülkede değişecek hiçbir şey yok. Sadece yöneten kişinin yetkileri artacak, ondan sonra da canı nasıl isterse ülkeyi öyle yönetecek. Akıl akıldan üstündür. Tek kişinin aklına bırakmayalım canım ülkemizi.
yorumcu
14.04.2017 15:07

sahibinin sesini yazmış hepsi bu...şimdi ampul marka arabanın düdüğünü öttürüyorlar yarın allah kerim..

Online Ziyaretçiler