Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ortak taşeronlar PYD-YPG-PKK

22.05.2017 15:29
Öncelikle taşeron ne demek bundan bahsedelim: herhangi bir işte işleyişte yaptırımda tamamen başkalarına ait olan işleri yüklenme anlamındadır.

Ticari olduğu kadar askeri, ekonomik, siyasi alanlarda bir çok firma ülke kendi menfaatları doğrultusunda taşeronlar kullanırlar.

Burada bizi ilgilendiren askeri ve siyasi taşaronları ülkelerin nasıl ve ne amaçla kullandıklarıdır.

Son zamanlarda gelişmiş ülkelerin uluslararası ilaç ve silah tüccarlarının geri kalmış ülke insanları üzerinden acımasızca kobay gibi masum insanları nasıl kullandıkları dünyanın bilinen gerçeğidir.


Bu acımasızlar ilaç üretirler yan etkilerinin ne olduğunu anlamak için ilk denemelerini başka, fakir ülke insanları üzerinden deneyerek gelecek piyasa şartlarını oluştururlar. Tarım gübreleri üretir, ilk denemeyi masum yerlerde kullanırlar .


Kimyasallar yaparlar, başka ülkelerde masum zavallı insanlar üzerinde kullanırlar. Bu örnekleri her alanda çoğaltabiliriz.


Bu hain güçler özellikle ABD, günümüzde dünyanın jandarmalığını yapıp gücünü her daim göstermek için türlü projeler üretmekte, gerekirse bu projeler üzerinde yıllarca çalışarak, sabrederek vaktini bekleyip hunharca, haince uygulamaya koymaktadır.

Bir çok ülkenin geleceğiyle, ekonomisiyle, genleriyle oyuncak gibi oynayan adeta canavarlaşan bu unsur devletler şu anda gözünü orta doğuya dikmiş, ortadoğuyu kendi gelecek menfaatleri doğrultusunda şekillendirme projelerini sahneye koymaktadırlar.

Bu durum dünyamızda son yüzyılın en trajedik masum insan katliamının gerçekleşmesiyle devam etmektedir.Biraz büyük ortadoğu projesinden bahsedelim nedir bu sinsi plan: Başta ABD, İNGİLTER VE DİĞER AVRUPA DEVLETLERİ öbür tarafta RUSYA...

Bunların hepsinin planları farklı ancak ortak noktarı bu coğrafyada güçlü kalkınmış TÜRK-İSLAM dünyasına liderlik yapabilecek güçlü bir TÜRKİYE istememek.
Yine farklı emelleri olan İRAN'ı gözardı etmemek lazım...

Sahneye konan hikaye çok karmaşık ve vahim. Bu kokuşmuş unsur devletlerin en büyük avantajları ülkemiz içerisindeki hain gücler bunların elebaşları devleti ele geçirmeye çalışan sinsice her kademeye sirayet eden FETÖ -PYD ve PKK...

Yıllarca bu hainler ülkemizi bölmek parçalamak üzere sinsice teşaronluk görevini sürdürmüşler ve devam etmektedirler. Bu hainler başta ABD olmak üzere ülkemizde birliğimizde gözü olan bütün hainlerce kullanılmış ve halen kullanılmaktadırlar.ABD'nin sinsi planı Ermenistan'dan İsrail'e kadar bir koridor açmak. Bu bölgede İsraili lider ülke yapmak ve ortadoğuya hükmetmek...
Irak petrollerini, enerji kaynaklarını bu koridordan Akdenize indirmek.

Planını ilk aşamasını yaptılar. Irak'ı parçalayıp koridorun ilk ayağını peşmergelere verdi. Bugün yarın Körfez Savaşında himaye ettiğimiz vefasız peşmergeler kürdistan devletini ilan edecekler.

İkinci aşama Suriye'yi parçalayıp PKK'NIN KOLLARI OLAN PYD-YPG gibi hainlerle Suriye'den toprak alıp kürdistana birleştirmek...

Projenin üçüncü ayağı ülkemizi bölüp parçalamak ve toprak kopartıp kürdistan denilen yerle birleştirmek.
Buradan bize dost görüne ABD'nin ısrarla PYD ve YPG'ye sahip çıkması bundan bir şekilde bizi bataklığa çekmek istiyor.

Israrla sayın CUMHURBAŞKANIMIZ bu unsurların terör grubları olduğunu her platformda dile getirmesine rağmen ABD bu durumu hiç umursamıyor.
Çünkü FETÖ ve diğer terör odakları ABD'nin taşaronu...

Bu durumda taş atıp kolu yorulmuyor.

Gerçek planı dördüncü aşamada bu hain güçleri birleştirerek İran'ı karıştırıp oradandan toprak kopartıp hayallerindeki kürdistanı kurmak ve bölgedeki iki güçlü devlet olan ülkemizi ve İran'ı zayıflatmak.

Ne yazık ki İRAN bize tarihten gelen düşmanlığını sürdürüyor ve bu durumu anlamıyor, sıranın kendisine geleceğini düşünemiyor.

RUSYA ise başka hayaller peşinde...
Rusya'nın yıllardan beri hayali sıcak denizlere inmek. Tam ona göre fırsat doğdu. Yıllardan beri Suriye'ye sahip çıkan, katil ESED'İ koruyan Rusya ilk etapta Suriye'nin liman kenti olan Lazkiye'de üst kurması oldu.
Bu bölge ülkemize 50 km. uzaklıkta ve bu alanda bayır-bucak TÜRKMENLERİ yaşamaktadır.

Rusya'nın baskısı olmasa BU BÖLGE VE TÜRKMEN DAĞI TÜRKMEN soydaşlarımızın kontrolünde olurdu.

Sonuç olarak yerli ve yabancı hainler bir arada ülkemizle ilgili büyük oyunlar peşindeler. Yıllardan beri yukarıda bahsettiğimiz hain taşeronları besleyip büyütmektedirler.

Artık takke düşmüş kel görünmüştür. Amaçları belli olmuştur. Kimse hikaye anlatmasın. İki yüzlü riyakar şer güçler inşallah ALLAH'IN yardımıyla tuzağıyla akıttıkları kanda boğulacaklardır.

Yeter ki biz millet olarak inanalım, birbirimize kenetlenelim; MUTLU MİLLET GÜÇLÜ DEVLETİ TESİS EDELİM.

LATİF GÜLEÇ -gulecl@mynet.com

Medyabar.com bugun 93215 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 3310 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler