Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Parkede büyük bir başarı öyküsü

01.06.2017 15:23
Acıbadem maçı öncesi; Italya'dan Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basket Koçu Selçuk Ernak'ı arıyorum.' Agbi adam lazimsa ilk ucakla atlayıp geleyim''diyorum.

Gülümsüyor; '' Valla Raif; sakat degilsen atla ucaga gel.Espiri bir tarafa;çok sakat oyuncu var.Ama ben bizim cocuklara güveniyorum.''
Bazen bazi satırları yazmak,okumak kolay.Ama Büyükşehir Basket'in super lig öyküsü;gercekten cok ama cok emek ve cabanın bir öyküsü.

Ilk teşekkürü Buyuksehir Belediye Başkani Zeki Toçoğlu'na ,zira en başından beri bu oluşuma büyük destek verdi.Sonra Orhan Bayraktar,Akgün Altuğ,Tolga Ballık,Adil Köseoğlu,Ramazan Sezer ve en önemlisi Şube Baskani Akif Köse ki cok çalıştı isini gücünü bir kenara biraktı.

Tabi teşekkürün en büyüğü başta Koc Selcuk Ernak,Cavit Akova ve basketbol takımı oyuncularina.Gercekten yüreklerini ortaya koydular.Çok önemli sakatlıklara rağmen aslanlar gibi parkede yerlerini aldilar.

Sakarya çok onemli bir başarıya imza atti.Ortada olmayan bir takimi 2 -3 yil içinde supet lige çıkarmak büyük bir başari öyküsüdür..

Medyabar.com bugun 101103 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 2246 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Hasan Ufuk
02.06.2017 21:17
Sayın Ugan; en başından beri sizin basketbol yazılarınızı okuyorum.Her mac sonrası gelişimleri ,bizzat röportajlarla sizden medyabar'dan öğrendik.Bu işte,sizin de büyük emeğiniz var.
Online Ziyaretçiler