Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yeni Stat meselesini anlamayanlara

16.06.2017 16:04
Son kez anlatayım..
Anlamayanlar var gördüğüm kadarı ile.
Benim matematiğim iyidir Cavit Dereli.
Ayıptır söylemesi, İktisat mezunuyumdur.
Gazeteciliğim de iyidir.
Hiç bir haberi kaynağına sormadan girmem.
Bugün Yeni Sakarya gazetesinde köşende demişsin ki Yeni stadın koltuk montajı 120 gün.
Doğru ama eksik.
1.Koltuk imalatçısı firma ile yüklenici firma ile anlaşma 20 Mayıs ta yapıldı.

2.Ve yasal süreç 20 Mayısta başladı.

3.İlkokul düzeyinde anlatayım. 20.Mayıs'in üstüne 120 gün koy 20 Eylül yapar. Ekim değil.

4.Hatan şu; koltuk montajı 4 aşamalı bir işlem. İşaretleme ölçme dübel çakma vs. 120 gün koktuk montajı ile baslamadı. 20 mayıs ta başladı.

5.İşler su anda planlanandan daha hızlı ilerliyor. İmalatçı firma 105 günde bitirmeyi hesaplıyor. Bunu da 22 Mayıs tan başlayarak hesaplıyor. Kabaca 10 15 Eylül gibi.

Özeti bu. Ne bende ne medyabar da yanlış olmaz.
Benim derdim is hızlı yürüsün. Ben yetkili falan değilim. Ama her gün koltuk imalatçısı Firmayı arıyorum. Genel Koordinatör Engin Bey'i '' Hadi abi diyorum. Şehir seni bekliyor ''diyorum. Yapabileceğim elimden gelen bu.
Bir teşekkürü var Engin Bey'in Sakaryaspor taraftarına. 'Helal olsun onlara diyor. Beni bile aradılar. Montajda yardım lazım mı. Ne gerekiyorsa varız.'' dediler.. Onların hassasiyetini anlıyorum. Var gücümüzle çalışıyoruz. Onları da en kısa sürede bilgilendireceğiz diyor.
Kısaca ışın gazetecilik; habercilik kısmi umurumda değil benim .Su sürece zerre kadar katkım oluyorsa Raif Ugan olarak bana yeter.

Medyabar.com bugun 89967 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 6524 kere okundu
YORUMLAR 13 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Mustafa
17.06.2017 13:14
Guzel kardesim yorumunda koltuk meselesi onemli degil semissin ya en onemlisi koltuk.O kotuklar bitmezse stat kabulü yapılmaz maçlarda oynanmaz
Katı Sakaryalı
17.06.2017 11:34
Sakarya da Sakaryaspor'a muhaleffetten başka bir şey bilmeyen ve bir yararı olmayan Cavit Dereli,Hasan Gökdemir gibi bazı gazatecilerin "Emekli Olması" vakti gelmiştir..
Sebahattin Bakkal
17.06.2017 15:32

Birde Oktay Sarı denilen adam varya LAKKABI ise Maç anlatırken "YEMIN EDEN ADAM"

ozer
17.06.2017 08:31
Bir düşünür der ki ; (birebir alıntıdır) Kim bu Raif Ugan?Kendisi aslen Mersin'lidir."Doğduğum yer değil, doyduğum yer" diyen ailesiyle birlikte Sakarya'ya geldi..Bu kentte pek doyamadı ki Raif Ugan İstanbul'a göçtü..Şimdilerde İstanbul da yaşıyor..Ama aklı hep burada.Niye? Malum.İstanbul da adamı kimse iplemez (!) Ama Sakarya gibi Anadolu kentlerinde hele, hele de medyanın içine girerseniz..Hem kısa zamanda yol alır hem de daha popüler olursunuz.İşte Ugan da bunu iyi biliyor..Aslen Mersin'li olan Raif, söz de Sakaryaspor aşığıdır.
bülent
17.06.2017 08:16
Raif bey, bir gazeteciye dahi köşenizden yazıp anlatmaya çalışıyorsunuz ya vay bizim halimize. Bizde herkes mühendis ,herkes mimar atıp tutan çok var.Yok orası niye böyle olmuş yok rengi neden böyle yok buranın yüksekliği yanlış olmuş yok bu camlar buraya olmamış bu ne arkadaş. Mevcut stad çok mu güzel kırık dökük pislik içinde belli açıda oturmazsan direklerden maç izleyemezsin ,maça girmek bir dert çıkmak ayrı bir dert bir şeyi karalamak kolay çizdim üzerini oldu bitti dersin ama takdir etmek zordur.Hangi ligde oynadığımızı unutmayalım oynadığımız takımların çoğunda tribün dahi yok yazacak çok şey var ama anlatması zor saygılar.
ozer
17.06.2017 10:18

ne demek hangi ligde oynadığımıza bakalım ? sakaryaspordan bahsediyoruz,çemişgezekspordan değil.hee bu hiç yoktan iyidir hesabı mı yapıyorsun. stad bu kulube değil.yapılıyorsa iyisini en iyisini isteyeceksin.bak kocaelisporun stadına ondan sonra yorum yaz.

Ali Robot
17.06.2017 03:51
Koltuklar en önemsizi, koltuklar erken bitse ne gec bitse ne, gec olsun kaliteli olsun. Önemli olanindan hicbirsey yazmamissin, milletin ögrenmek istedigi koltuklar degil. Milletin istedigi, dis kaplama, hybrid cim, cati su kacirdigi söyleniyor, görüntüden de belli zaten! Birde isiklandirma kedi yolu düzgün degil, koltuklar gelene cok zaman var, neden kedi yolu düzeltilmiyor, bukadar para harcandi, yazik degil mi.? Sen koltuk haberini bosver diger stad'la ilgili haber yaz.
Hasan Çavuş
17.06.2017 12:58

Aynen katılıyorum helal olsun sayın Ali beyi tebrik ediyorum ve inşAllah bu yanlış ve hatalar koltuklar gelene kadar bu zamanda tüm eksikler tamamlanıp hatalar ortadan kalkar. SAYGILAR!

Mustafa
16.06.2017 19:53
Öncelikle Medyabar.com ve Ugan'a teşekkür.Yeni stat konsunda ilk defa bir medya kurulusundan ilk agizdan bikgi alıyoruz.Stat ile ilgili benimde icime sinmeyen şeyler var.Ama ne olursa olsun guzel stat..Birde cimler ve koltuklar gelince led isiklari ile guzel olacak. Sayın Ugan da anlatnis.Artik geçmişi konusacagimiza bir an once koltuklari hızlandırmanin yollarini konusalim.
Mehmet Çimen
16.06.2017 19:49
Tacii kardes adam anlatmış sen anlattığını anlamamissin.Yuksek ihtimal benim anlattığımıda anlamayacaksin..Onun icin boşver sen kafana göre takil..Zaten Raif Ugan'i anlamanida beklemiyorum
Vedat
16.06.2017 17:24
Mesela şu animasyon görünümde stad oldukça estetik ve zarif görünüyor iken aslında bu zerafet ve incelik neden görükmüyor.Hani namkörlük olsun diye demiyorum.Çok kaba saba bir görüntü var.Gaziantep olsun Eskişehir olsun hatta kocaeli olsun oldukça güzel mimari ve görsel var.Biz bunu niye göremiyoruz bizim stadımızda...
Tacii
16.06.2017 17:17
matematiğin iyide gazeteciliğin zayıf be raif haberi atlamışın işte senden önce ayzdılar zaten sonra sende dur bende bi bakayım demişşisn 20 eylül den ekime 10 gün var ama zor tabi sende haklısın golü yemişssin bi kere
eti puf
16.06.2017 16:43
Raif bey merhaba. Dış kaplama olayında da bir problem vardı. Baklava biçimindeki dış kaplama bir sıra daha tavana doğru çıkarılacaktı. Hesaplamalar yapılıyordu, çatıya yük binmiyordu, onay çıkmıştı. Yüklenici firmaya bu konuyu da sorup bizi bilgilendirsen süper olur. Allaha emanet
Online Ziyaretçiler