Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bu derneklere neler oluyor?

01.07.2017 10:19
Bukalemun nedir bilir misiniz? (Bulunduğu ortama göre renk değiştiren bir sürüngen hayvan.) Günümüzde yaşananlara baktığımızda sapla samanın karıştığı bariz olarak ortaya çıkıyor. Dün reis düşmanı olanlar bugün birden bire reis aşığı oluveriyorlar.

FETÖ terör örgütü mensupları o kadar güzel renk ve konum değiştiriyorlar ki anlayabilene aşk olsun.

15Temmuz ayaklanmasında önemli rol oynayan illerin başında Sakarya'mız gelmektedir.

Öyle ki ülkenin hiçbir il ve ilçesinde kamu kurumları basılmazken Sakarya valiliği asker kıyafetli vatan hainleri tarafından basıldı.

Bu hamleyi Hendek'ten hareket eden bir avuç vatan evladının inancı ve vatan aşkı bu girişimi engelledi.

Siz bakmayın 15 Temmuz akşamı Sakarya Valiliği binasının işgal görüntülerinde her ne kadar bu kahramanların bulunduğu görüntüler flu olarak kapatılmış olsa da kamuoyunun vicdanında bu girişimin nasıl ve kimler tarafından engellendiği çok iyi biliniyor.

Ülkenin her bir kurumuna bir kanser mikrobu gibi giren FETÖ mensuplarını ayırmakla meşgulüz. Suçu olan da olmayan da okkanın altında, adalet önünde hesap verme peşindeler.

Kimisi meslekten ihraça kadar giderken kimisi hürriyetlerinden mahrum cezaevlerindeler. Bu hengame içerisinde kuru bir iftiraya kurban giden mağdurların olduğu da bir vakıa.

Bu örgüt mensupları hipnotize olmuşçasına sözde lider ,sözde kainat peygamberi olarak gördükleri şarlatan Pensilvanya adresli kişiyi kendilerine örnek edinmişler, anne ve babalarının feryadı figanlarına aldırış dahi etmiyorlar.

Birde bu inanmışlıklarını dini terminoloji altında lanse ederek kutsallaştırıyorlar. Kamu kurum ve kuruluşlarını istila ettikleri gibi özel kurum ve kuruluşlar kurmak sureti ile ülkenin ticaret hayatında oldukça söz sahibiler.

Dün işadamları kisvesi adı altında kurdukları dernekler aracılığı ile üyelerine başta devletin verdiği her türlü yardım, ödenek, avantaj, imtiyaz ve kredi konularında bilgilendirerek hak sahibi olarak almaya müsait insanlar konunun detaylarını bilmemelerinden kaynaklı olarak bu imkanlardan yararlanamazlarken hakları olmadığı halde kanunların açık noktalarından hareketle bu imkanları kendileri için bir imtiyaz olarak kullananlar işte bu örgüt mensuplarıydı.

Dün böyleydi de bugün neler oldu, değişen nedir? Sorularının yanıtlarına baktığımızda değişenin sadece oyuncular olduğu, oynanan oyunun aynen devam ettiği bir süreçte ilerliyoruz.

Kısa ve basit olarak örnekleyecek olursak dün Sakarya merkezinde SAGİAD, ilçelerde ise ilçe isimleri önde olmak üzere oluşturulan HEGİAD benzeri dernek üyeleri kılık değiştirmişler adeta reis aşığı konumuna bürünerek farklı isimler adı altında organizasyonlarına devam ediyorlar.

Buna verebileceğimiz en güzel örnek dün Sakarya'da emniyet görevlilerince gözaltına alınan MBDD dernek başkanı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre başkan bir suikast girişimi nedeni ile gözaltına alınmadı.

Basın organlarından öğrendiğimize göre FETÖ terör örgütü mensuplarının kullandığı BYLOCK programı nedeni ile gözaltına alındığı iddialarına şahit olduk.

Bu durum yazımızın başlangıcında ifade ettiğimiz Bukalemun sözü ile örtüşüyor olması size de ilginç gelmiyor mu?

Medyabar.com bugun 110871 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 1100 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler