Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Erdem Ercan üzerine bir yazı

07.07.2017 00:50
Son zamanlarda insanları daha iyi tanıyabilmek için; eğer sosyal medya kullanıyorlarsa sosyal medya hesaplarına bakıyorum.

Ancak özellikle 15 Temmuz öncesi paylaşımlarına

Zira bana çok daha fazla fikir veriyor. Gözlemlerime yardımcı oluyor .

Son bir kaç gündür Sakarya gündeminde en çok konuşulan konulardan biriside Millî Birlik ve Düşünce Derneği başkanı Erdem Ercan'ın tutuklanması.

Elbette yüce yargının kararlarına saygı duyuyoruz.

Ancak kamuoyunda oluşan bazı soru işaretlerini de değinmeden geçemeyeceğiz.

Önce su sosyal medya kısmından başlayalım.

Erdem Ercan 15 Temmuz darbe girişimi gecesi ve sonrası vatanına devletine sahip çıkan ve bağlı bulunduğu dernek üyeler ve arkadaşları ile birlikte FETÖ karşıtı mücadelede en etkin olan isimlerden bir isim.

Ancak Erdem Ercan 15 Temmuz öncesi daha bu konular gündeme gelmeden önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'a açıkça bağlılığını ve desteğini gösteren paylaşımlar yapmış birisi.

Zaten Erdem Ercan'ı tanıyanlar onun siyasi çizgisini bilenler için şaşırtıcı bir durum değil bu.

Zaten onu tanıyan ve bilenler Ercan'ın siyasi geçmişinde Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'na bağlılığını anlatır

Bazı konular rastlantı demek için çok zorlama yapmayı gerektiriyor. Mesela Erdem Ercan'ın tam da Vali Coş 'un merkez Valiliğine atanması ve Sakarya Valiliği görevini bıraktığı gün tutuklanması, bir anda Kılıçdaroğlu suikastı iddiası haberinin manşetlere taşınması; ki o habere de Devletin Valiliği tarafından resmen yalanlama geldi...

Kısacası ne olduğu anlaşılamadan bir anda gözaltı ve nöbetçi Mahkeme sonrası tutuklama.

Dediğim gibi; yargı kararlarını tartışmıyoruz.

Sonuçta herkes suçu ispatlanana kadar masumdur. Erdem Ercan ile ilgili kararı da yargı verecektir.

Ancak Erdem Ercan sonuçta gerek siyasi geçmişi gerekse 15 Temmuz gecesi ve sonrası FETÖ'ye karşı duruşu; Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı sevgisi ve saygısı ile çok bilinen ve kamuoyunun yakından tanıdığı bir isimdir.

Yine unutulmamalıdır ki; Anayasa Referandumu seçimlerinde yine Erdem Ercan'ın girişimi ile bu şehirde dolaşan Evet otobüsü ile Erdem Ercan bu konuda da durusunu net olarak ortaya koymuş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında olmuştur

Sözün özü kararı yargı verecektir, bizde o karara saygı duyacağız.

Ancak kamuoyuna Ercan'ın neden göz altına alındığı ve neden tutuklandığı konusunda doğru bilgiler vermek o yalan haberler sonrası elzem bir konu olmuştur.

Medyabar.com bugun 19579 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 9462 kere okundu
YORUMLAR 11 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
emin ALİŞAN
07.07.2017 14:25
takiye diyen arkadaş Ben Reisin 10 senedir yanındayım bırak takiyeyi politik davranmayı kabullenmeyen ELİF gibi dik olacaz Dümdüz olacağız diyen biriydi. İftira atan çakallar bakın adımla soyadımla yazıyorum yorumlaımı BİZİM ABDESTİMİZDEN ŞÜPEHİMİZ YOK NAMAZIMIZ DA ORUCUMUZDA BOZULMAZ VE BİZLER REİS ERDEM ERCANın kazasına belasına ortağız ortak. REİS ERDEM ERCAN AKLANACAK VE farklı isimle yorum yaparak İFTİRA ATAN ÇAKALLAR çakallıp yapıp yüzüne karşı sana güveniyorduk zaten diyecek. :)
sakaryalı54
07.07.2017 14:24
15 temuz dan sonra fetocu lar hep karsı cıkmadı mı mehmetdıslı genelkurmay baskanı kacırmadı mı sonra bende kacırıldım demedı mı ? hatta buyuk mıtınge bıle gelen fetocular yok mu suan hepsı tutuklu yanı bence darbeye gecesı ve sonrası soka cıkan sucsuz veya suclu dıye ayırt edılmez..bundan 2 yıl 3 yıl once feto ya feto demek gunah suc tu sımdı terorıst dememk suc :)
SERKAN AKDENİZ
07.07.2017 12:33
Bence bu zamana kadar medyada çıkmış en makul haber bu olmuş. En azından herkes şunu biliyor ki Erdem Ercan fetö kılıfıyla içeri alınacak biri değil. Zaten suikast meselesi uyduruk bir haberdi; kimler tarafından kimlerin emriyle bu haberin yapıldığı az çok malumunuzdur. Vali Coş'a yapılan merkeze çekme operasyonu sonrası böyle bir tutuklamanın olması da az çok her şeyi izah eder niteliktedir. Kimse kusura bakmasın da bu adamlar Mustafa Destici Ekrem Dumanlı ile pozlar verirken BBP'ye manifesto niteliğinde ders vererek Cumhurbaşkanı'nın yanında durmuştur. Kısacası bu yalan dolan kumpas işleriyle abad olacaklarını sananlar yanılıyorlar.
hakanyılmaz
07.07.2017 12:24
ömrümde gördüğüm en berbat yazı.. 15 temmuzda dik durmuş yok fetöye karşı tavrı belliymiş yok cumhurbaşkanına bağlıymış... bu durumda olan birisinin göz altına alınması mümkün değil mi yani? varsa suçu çeker cezasını yoksa bir suç çıkar dışarı.. bu kadar basit
BÖRTEÇİNE
07.07.2017 12:20
Merak etmeyin, Bütün FETÖ cü kodamanlar salınıyor. Azıcık tutulur içerde bu da salınır. Ne de olsa bütün darbeyi, hiç birşeyden habersiz erler ve harp okulu öğrencileri yaptı. :)
bu şehir
07.07.2017 10:43
bu şehirde herkes bilirki bu adam vatanperverdir.şuradaki haberlere ve yorumlara bakıyorumda kos koca bir şehir vatan perverliğinden emin olduğu bir evladına sahip çıkmıyor. dolayısıyla bizim şehrimizden ne bakan ne başbakan nede cumhurbaşkanı çıkmıyor. bu adama arkadaşları kefil dostları kefil davası hak dava şer odakları yine görevlerini yapıp karalamayı başarıyorlar bu şehrin akilleri ileri gelenleri kardeşinize bi zahmet sahip çıkında ilerde bu memlekete fayda sağlasın çünkü biliyoruz ki bu adam mikro milliyetçilik yapmaz bu şehrin tamamını sever bu toprakların insanları yükselsin diye gövdesini taşın altına sokar. bi zahmet olacak ama kardeşinize sahip çıkın bu şehir görmediği kadar yüksek makamlarda bir yönetici görsün.
selim hancı
07.07.2017 09:00
15 temmuz 1 yıl oldu hala bylockun hakkında bile bilgi sahibi olamamış cahillerle dolu olan bir toplumda ne yapacağız.kardeşim bylock programını sıradan vatandaş indirip kuramıyor oç fetonun çetesinden alınan şifreler ile aktif hale geliyor.bu gayet açık net eğer bir kişi bylock kullanıcısı ise bu çete ile ilişki kurmuş demektir bukadar basit ilişkinin içeriğini yargı araştırp karar verir.... bi merak edip internette araştır buraya yazı yazmayı beceriyosan bunuda yaz araştır.cahil cahil gezip kıymetli ömrünü boş şeyler ile harcama.MINIMAKLI mısın nesin.
Mınımaklı
07.07.2017 11:09

Evet Allah cahillerden korusun, Bylck GooglePlay mağazada 11 Nisan 2014 ile 3 Nisan 2016 tarihleri arasında yayında kaldmış mağazadan indirilebilen ve indirme sayılarına göre oldukça popüler olduğu anlaşılan bir uygulama. Bylock?ta arkadaş eklemek için kod kullanıldığı iddiası da doğru değil. Bu yanlışlık uygulamaların hesap yönetim mekanizmalarının bilinmemesinden kaynaklanıyor. ByLock ile ilgili kullanılan ?kod? tabiri ile kast edilen Kullanıcı-ID. Kullanıcı-ID ile kullanıcı ekleme seçeneklerini sunan uygulamanın varlığı Bylock?un çok özel ve gizli bir uygulama olmadığını gösterir.Bu uluslar arası kuruluşun Bylock Raporu http://na-copywriting.com/2017/05/the-bylock-report/ bilişim uzmanı Walter McDaniel Sen havuzun suyundan çok içme

cemal ufuk
07.07.2017 08:05
FETÖ üyelerinin en önemli özelliğinin Takkiye ve kendilerini maskelemek olduğu bilinmiyormuşçasına yazılmış bir yazı! Kendilerini gizlemek adına İçki içen FeTÖ'cü askerler olduğuna ınanılıyor da, Erdoğan'ı destekliyor görünen FETÖ cü neden olmasın!
Ö.CAN
07.07.2017 11:45

Adapazarı Ufak memleket Herkes Bir Birini İyi Tanır.. Tanımadıgın İnsanlar için Ön Yargılı Davranma.. Önce Tanımaya Çalış..! Verilen Ve Verdiği Mücadeleleri iyi Analiz Et Sonra Kamufle Olmuş yada Olmamış De ; De Ama Tanıdığında Zaten Yanında Saf Alacağın Bir İnsan Olduğunu Anlarsın

Mınımaklı
07.07.2017 02:48
Bylock kullanmak bu yüzden suç değildir, tüm dünyanın kullandığı uygulama önemli olan varsa mesaj içeriği. Yazzık oluyor onca insana işinden aşından oldu, elde belge yok bilgi yok, tlefona bylock kurmuş, ee suç mu şimdi bu, google playden indirilen bir uygulama, ne yazmış bu adam yok...yarın bu günkü muktedirlerin kullandığı telegram kurmakta suç sayılırsa o zaman #Adalet aklınıza gelir.
Online Ziyaretçiler