Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şaban Dişli'nin istifasının ardından...

20.10.2017 12:52
AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, 30 Ağustos'ta atandığı AK Parti Genel Başkan Danışmanlığı görevinden dün şok bir kararla arkadaşlarına sitem ederek istifa etti.

Dişli, istifa dilekçesinde "Arkadaşlarımın yorumları beni son derece rahatsız etti. Etmeye de devam ediyor" diyerek, özellikle AK Parti içinde yıllarca mücadele ettiği yol arkadaşlarını suçlaması en dikkat çekici noktaydı.Ak Parti Milletvekili ve Genel Başkan Danışmanı Şaban Dişli'nin istifası, bana daha üç gün önce Ak Partili bir yöneticinin anlattıklarını hatırlattı.'Abi, inan parti içinde herkes birbirinin kuyusunu kazıyor. Özellikle Şaban beyin üzerine o kadar çok gidiliyor ki, anlamak mümkün değil.

Düne kadar siyaset hayatı bitti, Şaban Dişli'den kurtulduk artık diyenler, Genel Başkan Danışmanlığı görevine getirildikten sonra en büyük Şaban bey hayranı olmalarını şaşkınlıkla izliyorum.'

'En ufak bir abartı yapmıyorum. Aynı tezgâh Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu içinde geçerli. Sakarya AK Parti içinde görünüp te, kendimize önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde bir yer bulabilir miyiz diyen o kadar çok çapsız insanlar var ki anlatamam sana...''Kimileri koltuklarını korumak adına, kimileri Ankara'ya şirin gözükmek adına öyle dedikodular üretiyorlar ki sana anlatmakta zorlanırım.'Aslında Ak Partili yöneticinin anlattığı o kadar çok şeyler var ama ben yazmaya utanıyorum.Siyasetten gelen bir kişi olarak, neler yaşandığını az-çok tahmin edebiliyorum.

Aynı masada yemek yiyenlerin, birbirlerinin nasıl kuyusunu kazdıklarını bu şehirde çok gören birisi olarak...Bir zamanlar Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Aziz Duran ile yıldızımız hiç barışmazdı.

Bu şehirde her kes bunu çok iyi bilir...

Doğru yaptığına doğru, yanlış yaptığına yanlış dediğim için olsa gerek...

Özellikle İzmit Caddesi Alt geçidi yapımında çok ciddi atışmalarımız olmuştu.

Çark deresi ıslah projesinde alınan milyonlarca mark krediler konusunda 'yapma-etme, bu şehir insanını yıllarca ödenecek bir borç yükü altına sokma tartışmalarımız yaşanmıştı aramızda...Ama en önemlisi neydi biliyor musunuz?'Bir gün o koltuktan indiğin zaman bu şehirde elini-kolunu sallayarak, başın dik olarak gezebilmen için bu şehre kalıcı hizmetler bırakmalısın. Sen bunu beceremedin ve bu şehirde inan bana yaşamayacaksın demiştim.'Keşke Aziz Bey haklı çıksaydı da bu şehirde yaşayabilseydi.

Ama ne yazık ki Sakarya yerine, Ankara'yı tercih etmek zorunda kaldı.Hayat böyle işte...

Oturduğun koltuk sana verilen bir emanet...

Aslında baki kalan bu kubbede hoş bir sada...Coşkun bilir

Medyabar.com bugun 261944 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 6980 kere okundu
YORUMLAR 10 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
YALAN MI YAZMIŞ
25.10.2017 18:35
PROJE BEDELİ VE FİNANSMANI Yukarıda kapsamı özet olarak belirtilen projenin yapım bedeli 184.647.619 DEM, Müşavirlik Hizmetleri, kamulaştırma, arıtma sistemi, bakım ve onarım, makine ve ekipman parkı toplam bedeli 15,155,200 DEM, önceden bilinmeyen giderler 24,004,190 DEM olmak üzere; Projenin genel toplam bedeli 223,807,009 DEM olup tamamı için dış kredi temin edilmiştir.
samet dağlı
25.10.2017 13:21
senin Aziz bey ile hiçbir birlikteliğinin olmadıgını biliyorum. Kulaktan duyma eleştiriler ile algı oluşturmaya çalısıyorsun ayıp ediyorsun birşeyler yazmak için yazı yazılmaz... tecrübeli köşe yazarları daha gerçekçi olur adamın sakarya da evi var sürekli gelip gidiyor yazdığın ayıp .
kertenkele
23.10.2017 09:48
Aziz bey Ankara;'ya oturmaya gitmedi,bir kamu şirketi'nin başına genel müdür olarak atandığı için Ankara'da..Kaldı ki,Aziz bey bir siyasetçi olarak Ankara'da kalıp siyasi havayı koklaması,gündemi takip etmek istemesi gayet doğal..Siz bunu bizden daha iyi biliyorsunuz ama yazınızda birilerine methiye dizme hevesinizden olsa gerek,gerçeği yazmak işinize gelmiyor..Sn.Bilir,'Aziz bey bu şehirde kalacak yüzü olmadığı için,Ankara'ya kaçtı'' gibi etik olmayan yanlış bir izlenim yaratıyorsunuz..
YALAN MI YAZMIŞ
25.10.2017 18:33

Oysa bugün bile bir çok yerden kanalizasyon ve atık suların, doğrudan Çark Deresi?ne deşarj edilmesine devam ediliyor. Bu nedenle Çark Deresi?nin yüzeyi eskiden olduğu gibi, pislik yuvası haline geldi. Islah Projesi Çark Deresi için düşünülen bir diğer proje ise, AK Partili Belediye Başkanı Aziz Duran zamanında gerçekleştirildi. Proje ile Çark Deresi?nin ıslah edilerek, eskisi gibi tabi güzelliğe kavuşması amaçlanmıştı. Ne yazık ki, bu projede amacına ulaşmadı. Bugün Çark Deresi düşük su seviyesi ile eskisinden beter bir hal aldı. YENİGÜN GAZETESİ

ali mesut akman
21.10.2017 18:29
COSKUN BEY, AZIZ DURAN IN EVI SAKARYA DADIR. HER HAFTA CARSIDA HERYERINI SALLAYARAK GEZEBILMEKTEDIR. LUTFEN ARASTIRMADAN BILIP BILMEDEN DESTEKSIZ ITHAMLARDA BULUNMAYINIZ. BUGUN AZIZ BASKANA HASRET KALMIS DURUMDAYIZ. ARKASINDAN KONUSMAK SIZE YAKISMADI. BIR KERE MEVCUT YONETIMI ELESTIREMEDINIZ. BELKİDE SIZE YETERINCE MOTIVASYON SAGLAMADIGI ICIN HASETCE BIR TAVIR SERGILEMISSINIZDIR.
SPOR ADAMI
20.10.2017 17:05
SEZAR IN HAKKI SEZAR A VERİLİR............Davut TERZİOĞLU Yeniden İL BAŞKANI olur..........Her şey düzelir........
hasan ayrılmaz
20.10.2017 16:37
AZİZ DURAN MEVCUT SİYASETÇİLERDEN DAHA RAHAT GEZİYOR ŞEHİRDE HER HAFTASONU BURALARDA SİZ SOKAĞA ÇIKMADIĞINIZ İÇİN GÖRMÜYORSUNUZDUR BAY HERŞEYİ BİLEN
ayhan bozkurt
21.10.2017 08:46

hasan, yalancının mumu nereye kadar yanmaz ? Aziz duranı en son ne zaman çarşıda gören var ? bu kadar yalan atmayın be biraz Alla^'tan korkun. akepe deki birliktelik rant birliğidir. bunlarda tek önemli konu para'dır. işin sonunda para yoksa herşey mübahtır. ülke artık sat sat bitme noktasına geldi, şimdi insanları satma dönemi başladı, yakında görürsünüz..

hasan ayrılmaz
20.10.2017 15:56
AZİZ DURAN MEVCUT SİYASETÇİLERDEN DAHA RAHAT GEZİYOR ŞEHİRDE HER HAFTASONU BURALARDA SİZ SOKAĞA ÇIKMADIĞINIZ İÇİN GÖRMÜYORSUNUZDUR BAY HERŞEYİ BİLEN
Sakarya 54
20.10.2017 16:23

Bu şehir bu kadar geri kalmışsa bunun baş sorumlusu Aziz Duran denilen kişidir. Neden Sakarya'da yaşayamıyor Erkal Etçioğlu, rahmetli Ünal Ozan, rahmetli Behçet Deryaoğlu gibi. Kimse suratına bakmayacağını bildiği için. Yazara yürekten katılıyorum.

Online Ziyaretçiler