22 Kasım 2014 Cumartesi
IMKB 100 : 83.282 %(0,93)
Dolar : 2,2180 TL
Euro : 2,7565 TL

Günün Manşetleri

Akyazı'da iki gün öncesine kadar hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin seyretmesi bazı ağaçları yeniden çiçeklendirirken, erikler de kış meyvesi verdi.
0 yorum

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 23-30 Kasım tarihlerinde Çin'de gerçekleştirilecek Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) programına katılacak.
0 yorum

Süper Amatör Küme ekiplerinden Pamukova Gençlergücü'nün antrenmanına sevimli köpek Boncuk'ta katılınca ortaya renkli ve neşeli görüntüler çıktı...
0 yorum

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları ve eski öğretmenleri, bu sefer de Geyve'de bir araya geliyor.
0 yorum

Sakarya'daki 480. Hafta adalet ve özgürlükler eyleminde, Papa'nın Türkiye ziyareti değerlendirilirken, Papalık müessesinin küresel güçlerle uyumlu politika sergileme misyonu eleştirildi.
2 yorum

BBP Adapazarı, Serdivan ve Hendek'te ilçe teşkilatlarına atama yaptı. Yetki belgeleri il başkanı Suat Çillioğlu tarafından ilçe başkanlarına teslim edildi.
1 yorum

Bolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Tavşansuyu köyü sınırları içinde yer alan ve ilimiz Sakarya'ya da sınır olan tabiatı koruma alanındaki Sülüklü Göl'de yeni bitki türleri keşfedildi.
0 yorum

Sapanca Belediyesi 2 kez ihalesi iptal edilen Özkum Tesisleri 3’ncü kez ihaleye çıkartılıyor
1 yorum
Online Ziyaretçiler