26 Şubat Pazartesi SAKARYA vefatlar: Sakarya’da bugün vefat edenler

26 Şubat Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Miting bitti, bariyerler kaldı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya mitingi için şehir merkezine yerleştirilen bariyerler ve duyuru ilanlarının büyük çoğunluğu yerlerinde kaldı

Adapazarı ve Serdivan arasındaki ulaşımı kilitleyen pazarın yeri değişiyor

Adapazarı ve Serdivan ilçeleri arasındaki ulaşımın sağlandığı iki bölge arasında cumartesi günleri kurulan ve trafiği olumsuz etkileyen pazarın yeri d...

24 Şubat Cumartesi SAKARYA vefatlar: Sakarya’da bugün vefat edenler

24 Şubat Cumartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

22 Şubat Perşembe SAKARYA vefatlar: Sakarya’da bugün vefat edenler

22 Şubat Perşembe günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Kurtlar Vadisi hayranlarını yıkacak haber! Yapım şirketi açıkladı...

Pana Film, Kurtlar Vadisi'nin dijital bir platformda yeniden başlayacağı haberlerine ilişkin bir açıklama yaptı.

21 Şubat Çarşamba SAKARYA vefatlar: Sakarya’da bugün vefat edenler

21 Şubat 2024 Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

AK Parti ve MHP'de büyük gün! Yüzlerce adayın kaderi belli oluyor

Sakarya'da 14 ilçe ve Büyükşehir Belediyesi için aday çıkaran AK Parti ile 2 ilçede adayı yarışacak olan MHP arasında bugün liste birleştirme görüşmes...

Sakarya’da bugün vefat edenler 19 Şubat Pazartesi

19 Şubat 2024 Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Bakanlığın Sakarya'dan 12 arsa satacağı ihale iptal oldu!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın Sakarya'nın 6 ilçesinde bulunan 12 arsayı satışa çıkaracağı ihale iptal edildi

Bugün Sakarya'da Vefat Edenler 17 Şubat 2024 Cumartesi

17 Şubat 2024 Cumartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Bugün Sakarya'da Vefat Edenler 16 Şubat 2024 Cuma

16 Şubat 2024 Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Bugün Sakarya'da Vefat Edenler 15 Şubat 2024 Perşembe

15 Şubat 2024 Perşembe günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 14 Şubat 2024 Çarşamba

14 Şubat 2024 Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 13 Şubat 2024 Salı

13 Şubat 2024 Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz