Valilik Karasu sahilinden deniz kumu satacak!

Sakarya Valiliği, Karasu sahilinde stoklanan 1000 metreküp deniz kumunun satışı için ihaleye çıkıyor

Sakarya'da işletmelere kızartma yağı denetimi! O restoranlar tek tek inceleniyor

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından kentteki fast-food, restoran ve dönerci gibi işletmelerde kızartma yağı denetimi gerçekleştiri...

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 26 Ocak 2024 Cuma

26 Ocak 2024 Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 25 Ocak 2024 Perşembe

25 Ocak 2024 Perşembe günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya Valiliği’nden kuvvetli kar yağışı uyarısı!

Sakarya Valiliği, bugünden itibaren Sakarya’nın yüksek kesimlerinde kuvvetli kar yağışının etkili olacağı uyarısında bulundu

Ülkü Ocakları'ndan AMATEM ve ÇEMATEM'e ziyaret

Geçtiğimiz aylarda uyuşturucu ile mücadele kapsamında proje başlattıklarını duyuran Sakarya Ülkü Ocakları, AMATEM ve ÇEMATEM'i ziyaret etti

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 24 Ocak 2024 Çarşamba

24 Ocak 2024 Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 23 Ocak 2024 Salı

23 Ocak 2024 Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 22 Ocak 2024 Pazartesi

22 Ocak 2024 Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'daki fındık üreticilerine bu para ödenecek! İlçe ilçe fındık üreticisi sayısı...

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından "Alan bazlı gelir desteği" verilecek olan Sakarya'daki fındık üreticilerinin listesi yayınlandı

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 20 Ocak 2024 Cumartesi

20 Ocak 2024 Cumartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 19 Ocak 2024 Cuma

19 Ocak 2024 Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Eski Sakarya Bölge Müdürü'nün Adıyaman adaylığı kesinleşti!

3 yıl Sakarya Orman Bölge Müdürü olarak görev yapan Ziya Polat'ın AK Parti'nin Adıyaman Belediye Başkan adayı olması kesinleşti

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 17 Ocak 2024 Çarşamba

17 Ocak 2024 Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 16 Ocak 2024 Salı

16 Ocak 2024 Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz