Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 26 Aralık 2023 Salı

26 Aralık Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 25 Aralık 2023 Pazartesi

25 Aralık Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Fındık fiyatı bugün ne kadar? 24 Aralık Pazar fındık fiyatları

Fındık fiyatları vatandaşlar tarafından arama motorlarında aratılmaya devam ediliyor. Peki 24 Aralık 2023 Pazar fındık fiyatları ne kadar?

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 22 Aralık 2023 Cuma

22 Aralık Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Adapazarı treni saatleri değişti!

Adapazarı - Gebze arasında çalışan ve Ada Treni olarak bilinen Adapazarı ekspresinin sefer saatleri değişirken bilet fiyatları aynı kaldı. İşte trenin...

Fındık fiyatı bugün ne kadar? 21 Aralık Perşembe fındık fiyatları

Fındık fiyatları vatandaşlar tarafından arama motorlarında aratılmaya devam ediliyor. Peki 21 Aralık Perşembe 2023 fındık fiyatları ne kadar?

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 20 Aralık 2023 Çarşamba

20 Aralık Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

AK Partili eski başkan Yeniden Refah'ın Akyazı adayı oldu!

Eski Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve AK Parti'nin eski Akyazı İlçe Başkanı Osman Karaoğlan, Yeniden Refah Partisi'nden aday adayı olmuştu. Fati...

Vatandaş eczanelerde ilaç arıyor! Zam kararı günler önce yayınlanınca...

İlaç fiyatlarında yüzde 25 artışa yol açacak olan Cumhurbaşkanı Kararı 2 gün önce yayınlandı ancak 25'inde yürürlüğe girecek olan zam öncesi firmalar...

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 19 Aralık 2023 Salı

19 Aralık Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Fındık fiyatı bugün ne kadar? 18 Aralık Pazartesi fındık fiyatları

Fındık fiyatları vatandaşlar tarafından arama motorlarında aratılmaya devam ediliyor. Peki 18 Aralık 2023 Pazartesi fındık fiyatları ne kadar?

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 15 Aralık 2023 Cuma

15 Aralık Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Fındık fiyatı bugün ne kadar? 14 Aralık Perşembe fındık fiyatları

Fındık fiyatları vatandaşlar tarafından arama motorlarında aratılmaya devam ediliyor. Peki 14 Aralık 2023 Perşembe fındık fiyatları ne kadar?

Sakarya'da Bugün Vefat Edenler 13 Aralık 2023 Çarşamba

13 Aralık Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Fındık fiyatı bugün ne kadar? 11 Aralık Pazartesi fındık fiyatları

Fındık fiyatları vatandaşlar tarafından arama motorlarında aratılmaya devam ediliyor. Peki 11 Aralık 2023 Pazartesi fındık fiyatları ne kadar?

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz