- G:

‘Sakarya'nın yeni yıldızı Arifiye olacak’

AK Parti Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Arslan’a, ilçede ilgi her geçen gün artıyor. Yaşlısından gencine herkesin ilgiyle karşıladığı Arslan, Arifiye için projelerini anlatıyor.

mask

AK Parti Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Arslan, Arifiye'de projelerini anlattı.

En güzel ilçe

Arifiyeli olan Emrah Arslan sahadaki seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Arifiye için genç ve dinamik aday adayı olan Arslan, ilçenin er karışında miting coşkusuyla halka hitap ediyor. Arslan, “Arifiyeli bir genç olarak çıktığım bu yolda bana ilgi gösteren ve destek veren hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Her bir gencimiz ve vatandaşımız ile kucaklaşıyor, her bir vatandaşımız ile dertleşiyorum. Sakarya’nın en güzide ilçelerinden olan Arifiye’mize daha güzel hizmetler getirmek için bu göreve talip oldum” dedi.

Miting gibi karşılama

Arslan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönülden gönüle köprüler kuruyoruz. Gönüllerde olmayan zaten hiçbir yerde barınamaz. Beni gönüllere alan, bağırlarına basan ve her gittiğim mahalle de miting coşkuyla karşılayan hemşehrilerimle ne kadar gurur duysam, ne yapsam ve ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir mimar olarak söz veriyorum. Geleceğin Arifiyesini hep birlikte imar edeceğiz ve ilçemizi Sakarya’nın yeni yıldızı yapacağız” dedi.

10 Ara 2023 - 17:44 - Siyaset --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 12.184.651 gösterim gerçekleşti.