- G:

Mini etekli KPSS öğretmeni sosyal medya hesabını kapattı! Sebebi duyanları kahretti

Türkiye'de KPSS derslerine mini etek ve dekolte ile girmesi ortalığı sallayan öğretmen, sosyal medya hesabını kapattı. Atalay'ın bu kararının arkasında yatan neden ise duyanları kahretti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
mask

Türkiye'de geçtiğimiz senenin başında KPSS derslerinde giydiği mini etek ve dekolteli kıyafetlerle çok konuşulan öğretmen Fidan Atalay, sosyal medya hesabını ani bir şekilde kapattı.

Türkiye'de geçtiğimiz ocak ayının ortalarında bir anda KPSS derslerinde giydiği dekolteli kıyafetlerle gündeme oturan ancak daha sonra sempatik ve cana yakın tavırları nedeniyle sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen genç öğretmen Fidan Atalay, sosyal medya hesabını ani bir şekilde kapattı.

HERKES NEDENİNİ MERAK ETTİ

Herkes genç öğretmenin neden bir anda sosyal medyadan çekildiğini merak etti ancak bu kararın arkasındaki neden, duyan herkesi büyük bir üzüntüye uğrattı. Atalay bir süre boyunca sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunmayacak.

2/2
NEDENİNİ DUYANLAR KAHROLDU mask

NEDENİNİ DUYANLAR KAHROLDU

Atalay'ın sosyal medya hesabını kapatmasının nedenini duyanlar, genç öğretmene hak vererek sabırlar diledi.

Çünkü Fidan öğretmen, geçtiğimiz günlerde çok sevdiği annesinin vefat haberini aldı. Atalay bu haberle sarsılırken, sosyal medyaya da bir süre ara verdi.

11 Şub 2024 - 13:21 - Güncel --- Okunma

Mahreç  Haber Merkezi

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 12.381.585 gösterim gerçekleşti.