- 22 Ara 2019 - 20:28 G: 22 Ara 2019 - 20:37

Ak Parti'li Ünal'dan Tank Palet çıkışı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Adapazarı ziyaretinde Tank Palet Fabrikası için konuştu..

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye, içindeki Truva atlarını, terörü de temizledi, ekonomisiyle ilgili önlemlerini de aldı, bundan sonra Türkiye'nin hangi sınamalar gelirse gelsin, birliğini ve beraberliğini koruduğu sürece kimse yoluna bir engel çıkaramaz." dedi.

Ünal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in nikah töreninde şahitlik yaptı.

Daha sonra AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Ünal, burada yaptığı konuşmada, kongre sürecinin başladığını hatırlatarak, "Kırılmadan, incinmeden bizim makam ve mevki olarak değil, görev ve sorumluluk olarak gördüğümüz işlerde bazı illerde kongrelerle beraber bir bayrak değişimi, bir nöbet değişimi gerçekleşiyor. Bu aslında yenilenmenin ve tabii yenilenirken de teşkilatlarda görev ve sorumluluk alarak tecrübe ve deneyim edinmiş arkadaşlarımızın da daha başka görevlerde değerlendirilmesi anlamına geliyor." diye konuştu.

Ünal, "olmak" için değil, "yapmak" için iktidara geldiklerini vurgulayarak, "Bu çok önemli bir ayrım. Biz görev ve sorumluluk alarak bu aziz millet için bir şeyler yapmak üzere iktidara geldik, bir şeyler yapmak üzere görev ve sorumluluklar üstlendik, bir şeyler olmak için değil. Biz bu yola çıkarken büyük işler yapmak için çıktık. Bunları yaptık mı? Yaptık." ifadelerini kullandı.

Büyük işler yaparken çeşitli mücadeleler verdiklerini anlatan Ünal, şöyle devam etti:

"Şimdi diyorlar ki Amerika Türkiye'ye yaptırım uygulayacakmış, Trump Senatonun kararını imzalamış. Birileri hemen bunun üzerinden görevlendirildikleri üzere felaket tellallığına başladı.

Şimdi dün teşkilatlara bir video gönderdik. Seçimlerden önce dolar 12 lira olacak diyenler, temmuzda Türk ekonomisi batıyor diyenler, bugün yüzleri kızarmadan OECD'nin Türkiye'nin 2020 yılı büyümesini yüzde 3 olarak revize ettiğini söylemezler. Bu ülkede olan iyi şeyleri asla konuşmazlar. Bu ülkedeki sorunları krize dönüştürüp çözümsüz hale getirmek ve bunun üzerinden bir karamsarlık etki ajanlığı yapmak olduğu için onların görevleri, sürekli bu topluma karamsarlık pompalarlar. Biz ne yaptık? Umudu ve inancı yükselttik. Olamaz, yapılamaz dedikleri şeylerin hepsini yaptık.

Şimdi diyorlar ya 'Size yaptırım uygulanacak.' Bize yaptırım ilk defa uygulanmıyor. Kapanma davası da bir yaptırımdı, 367 de bir yaptırımdı, Gezi de bir yaptırımdı, 17-25 Aralık da bir yaptırımdı. Terör de bir yaptırımdı, 15 Temmuz da bir yaptırımdı. Biz bu yaptırımların hepsini, paramparça ettik. Bundan sonra siz bize hangi yaptırımları uygulayacaksınız? İçimize yerleştirdiğiniz Truva atı FETÖ de bir yaptırımdı. Türkiye, içindeki Truva atlarını, terörü de temizledi, ekonomisiyle ilgili önlemlerini de aldı, bundan sonra Türkiye'nin hangi sınamalar gelirse gelsin, birliğini ve beraberliğini koruduğu sürece kimse yoluna bir engel çıkaramaz."

- "Türkiye'nin önü açık"

Ünal, Türkiye'nin önünün açık olduğunu, geleceğe umut ve inançla baktıklarını söyledi.

Birilerinin kendilerini 15 Temmuz'dan sonra Suriye'de kurulan terör koridoruyla, DEAŞ'la, YPG/PKK'yla korkutmaya çalıştığına işaret eden Ünal, "Bize ' Afrin'e girmeyin, Afrin sizin Vietnam'ınız olur.' diyorlardı. Bize 'Barış Pınarı Harekatı siz sanıyor musunuz ki böyle kolayca yapacağınız bir iş, Tel Abyad ve Rasulayn'ı temizleyeceğinizi mi sanıyorsunuz, oradaki tünelleri görmüyor musunuz?' diyorlardı. 16 günde bir tanesi bile kalmadı, fareler gibi kaçtılar. Cesaretin ve imanın karşısında korkaklar duramaz yeter ki cesaretinizi ve inancınızı koruyun. Yeter ki bazı etki ajanlarının Türkiye'ye karşı oluşturdukları korkulara kapılmayın." diye konuştu.

Bugün uluslararası sistemin kurumlarının çalışmadığına dikkati çeken Ünal, sözlerini şöyle sürdürdü:

"NATO çalışmıyor, BM çalışmıyor, AB çalışmıyor, UNESCO çalışmıyor. Uluslararası sistemin çöktüğünü nereden anlıyoruz? Uluslararası sistemin kurumlarının çalışmamasından anlıyoruz. Uluslararası ilişkiler artık kurumlar üzerinden değil, liderler üzerinden yürütülüyor ve bugün Türkiye'nin en büyük avantajı Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliğidir. O yüzden en çok Recep Tayyip Erdoğan'a saldırıyorlar, o yüzden en çok Recep Tayyip Erdoğan'ın ailesine saldırıyorlar. Geçmişte Vecihi Hürkuş'u, Nuri Demirağ'ı yok edenler bugün savunma sanayine büyük katkı sağlayan Bayraktar ailesini yok etmek istiyorlar. Bizim iktidara geldiğimizde yüzde 20 olan savunma sanayisindeki yerlilik oranını yüzde 70'e çıkarmamızdan rahatsızlar."

Ünal, bugün Türkiye'nin kendi silahlı insansız hava aracını, kendi tankını yaptığını vurgulayarak, "Burada Sakarya'da dillerine doladıkları tank palet fabrikası var ya... Şimdi bu Kemal Kılıçdaroğlu önce dedi ki 'Bu tank palet fabrikasını sattılar.' Dedik ki 'Satılmadı, mülkiyeti Milli Savunma Bakanlığında.' Dedi ki 'Peşkeş çektiniz.' Dedik ki 'Orada bir işletme süreci ve bir anlaşma süreci var.' Bu sefer dedi ki 'Orada fırtına obüsleri üretiliyordu, engellediniz.' Dedik ki orada 'Fırtına obüsleri üretilmiyordu.' Dedi ki 'Tank üretiyordunuz.' Dedik ki 'Hayır, tank da üretilmiyordu. Daha önce orada İsrail'den alınan Leopard tanklarının bakımı yapılıyordu ve şimdi biz orada tank üreteceğiz.' dedik. Bu kadar yalanı söyledikten sonra hiç yüzü kızardı mı?" ifadelerini kullandı.

CHP'nin, Türkiye'nin uluslararası alandaki çıkarlarına düşmanlık ettiğini belirten Ünal, şunları kaydetti:

"Suriye'de bunlar kimi destekliyorlar? PYD ve YPG'yi. Doğru mu? PYD ve YPG ile ilgili destek açıklaması yaptılar mı? 'PYD ve YPG bize saldırmaz.' dediler mi? 'PYD yasal bir siyasi harekettir, YPG de onun silahlı meşru uzantısıdır.' dediler mi? Şimdi de Libya'da kimi destekliyorlar? Hafter'i destekliyorlar. Peki Türkiye Libya'da kiminle anlaşma yaptı? Birleşmiş Milletlerin 2259 sayılı kararıyla Libya'da meşru hükümet olarak Birleşmiş Milletler tarafından tanınan resmi, meşru hükümetle Türkiye işlerini yürütürken CHP orada kimi adres gösteriyor? Korsan bir yapıyı ve Hafter'i adres gösteriyor. Siz bir gün olsun içeriden konuşun, bir gün olsun bu milletin yanında durun. Bir gün olsun Türkiye'nin uluslararası çıkarlarını koruyun. Sizin bu kadar mı Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı gözlerinizi kör etti."

FETÖ ile mücadele konusunda CHP'nin kendilerine yönelik eleştirilerine tepki gösteren Ünal, "Şimdi bize dönüp diyorlar ki 'Siz bu yapıyı neden kendi döneminizde temizlemediniz?' Bu yapının bir terör örgütü olduğu ortaya çıktıktan sonra bile siz bu yapıyla ilgili tek bir temizliğin yapılmasına müsaade etmediniz. Biz bu Truva atına karşı mücadele ederken siz neredeydiniz ama bu soruların sorulmasına izin vermiyorlar. Peki 15 Temmuz'dan sonra siz neredeydiniz ey Kemal Kılıçdaroğlu? 15 Temmuz'da siz o gece tankların arasından sıvışıp kaçtınız mı kaçmadınız mı, siz 15 Temmuz'a 'tiyatro' dediniz mi demediniz mi, siz 15 Temmuz'a 'kontrollü darbe' dediniz mi demediniz mi?" ifadelerini kullandı.

- "Bunların hiçbir zaman dinle diyanetle bir ilişkisi olmadı"

Ünal, FETÖ'ye karşı gereğini yaptıklarını vurgulayarak, "Bunlara dini grup demek bu ülkedeki saf masum dini gruplara, Anadolu irfan geleneğine hakaret etmek olur. Bunların hiçbir zaman dinle diyanetle bir ilişkisi olmadı. Bunların dinle diyanetle bir ilişkisi olsaydı bunlar masum insanları katletmezdi. Bunların azıcık vicdanı, imanı olsaydı bunlar kendi halkının üzerine ateş açmazlardı. Bunların bu toprağa, bu kültüre, bu tarihe, bu inanca şu kadar aidiyetleri olsaydı Amerika'nın kucağından Türkiye'ye saldırmazlardı. Bunlar dini grup görünümlü, bunlar sivil toplum örgütü görünümlü iğrenç, çirkef, hain alçak bir yapıdır. Her kim bunlarla beraberse, her kim bunlara destek oluyorsa onlar bizden değildir." değerlendirmesinde bulundu.

17-25 Aralık sürecine değinen Ünal, "17-25 Aralık'tan sonra bütün kongrelerimizde, bütün belediye seçimlerimizde, bütün genel seçimlerde ne yaptık? İnce eleyip sık dokuduk. Peki CHP ne yaptı? CHP bırakın temizlik yapmayı CHP bunlara sahip çıkmayı tercih etti. O yüzden bunlar bize FETÖ üzerinden saldırmaya kalkmasınlar. Bu Truva atı parçalanmışsa, 15 Temmuz bertaraf edilmişse bu pislikler yargıdan, ordudan, emniyetten temizlenmişse bu Recep Tayyip Erdoğan ve AK kadrolar sayesinde olmuştur. O yüzden bu konularda yürütülen kara propagandaya asla pabuç bırakmayın." diye konuştu.

Partililerden umutlarını ve inançlarını artırmalarını isteyen Ünal, "Biz Allah'ın izniyle daha yeni başlıyoruz. Gözlerinde umut ve inanç olsun, cesaret ve aksiyon olsun." dedi.

Ünal, daha sonra Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi makamında ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

2/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

3/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

4/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

5/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

6/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

7/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

8/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

9/9
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da mask

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Sakarya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal (sağ), Karamanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah Fevzi Keleş'in (ortada) nikah töreninde şahitlik yaptı.

22 Ara 2019 - 20:28 Sakarya- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.266.440 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

24

Namıl Kemal - Seni seviyoruz Başkan Recep Tayyip Erdoğanö

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Mart 20:09
22

Sdt Dagkesen - SAYIN MEDYABAR YONETIMI....BU YALANCI POLITIKACILARIN SU HABERINI BI ZAHMET GOSTERMESENIZ ? CUNKU BARIZ DOGRU OLAN VE HERYERDE BU DOGRULAR ISPATLARI ILE DURUYORKEN BU MAHIR UNAL GOZ GORE GORE YALANI TEKRARLIYOR YA MIDEM BULANIYOR....

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 26 Aralık 16:16
21

Sdt Dagkesen - EVET MAHIR UNAL INTERNETIN VARDIR HERHALDE AC AC BAK !!!! YALANLARINIZIN ISPATI...ATIL DEDIGINIZ FABRIKA VE OBUSLER

LUTFEN SIRA ILE ADRESLERI KOPYALAYIP ACIN VE GORUN ...

1: https://www.youtube.com/watch?v=bQUuAglLiig ( BU LINKTE FABRIKA ATIL VAZIYETTE DIYORLAR...TARH ,13/11/2019

2. https://www.youtube.com/watch?v=WCOS9QejlSo ( TARIH 14/02/2016 )

3 https://www.youtube.com/watch?v=F8BF--3lPDQ

4 : https://www.youtube.com/watch?v=rUYE0LshC40 ( 27/11/2015 )

5: https://www.youtube.com/watch?v=RvzORb2XoGQ ( 02/05/2019 )

6: https://www.youtube.com/watch?v=i_6S4m-0i1Q ( 14/02/2016 )

7: https://www.youtube.com/watch?v=_LWQbJmB7uE ( 26/05/2017 )

8: https://www.youtube.com/watch?v=xtK-bPAwWQQ

9: https://www.youtube.com/watch?v=xLGTDNsyM5Y

VE DAHA NICELERI,,,,EVET SIMDI SORUYORUM BU FABRIKA NASIL ATIL VAZIYETTE ???? EGER BU VIDEOLAR YALANSA OZAMAN TURKIYE CUMHURIYETININ HEPSI KERIZ GIBI YALANA MARUZMU KALDI ALDATILDIMI ???? TEK TEK ACIN VIDEOLARI ADRESLERI VERDIM...

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 24 Aralık 18:41
20

Sdt Dagkesen - DEDIK KI; diyor unal bey 11111 """ ORADA FIRTINA OBUSLERI URETILMIYOR !!!!! """"

UNAL BEY ! SENIN ALLAHIN KITABIN VARMI ???????? BEN BU FABRIKADA 20 YIL CALISTIM ALOOOOOOOO SEN NASIL BOYLE BIR YALAN SOYLEYEBILIYORSUN ???? YAZIKLAROLSUN !!! BIZZAT FIRTINA OBUSLERIN TEKER PALET VE TUM PLASTIK KAUCUK AKSAMLARI BENIM CALISTIGIM ATOLYEDE YAPILDI !!! DURBUNLER VS BU FABRIKADA YAPILDI VE FABRIKADAN ARKADASIMIZ YILIN ISCISI SECILDI SIZ SECTINIZ YAAAAAA YUHHH BE YUHHHH ISCININ EMEGINE SAYGI DUYUN YAAA YAZIKLAROLSUUUUUNNNNNNN SANADA ZERRE NOKTA KADAR HAKKIM HELAL DEGILDIR !!!!

TUM TANK PALET CALISANI VE EMEKLI ARKADASLARIM ABILERIMI BEN MEDYABARA DAVET EDIYORUM HATTA BIR CANLI PROGRAM YAPILSIN UNAL BEY DE GELSIN....BU ARADA ETHEM SANCAK SAYIN KILICTAROGLUNA ULAN DIYE HITAB ETTI BIRSEY OLMADI ASLINDA BENDE SIZE OYLE DESEM SIKINTI OLURMU ? OLMAZ TABIKI

ULAN MAHIR UNAL YALANIN BATSIN BEEEEEEE !!!!

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 24 Aralık 17:08
19

Sesizyorumsuz - Ben böyle egolu bir insan görmedim artı sayın bayan millet vekilim poz vermekten başka yaptığınız bir icraat yok bakıyorum da düğünlerde düğünlere gezin bakayım

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 24 Aralık 01:23
18

Tekçi Saban - 500 erkeğin arasında tek bir bayan. Üstelik cok neseli vede gülen bir bayan. Eskiden o fotoraf haramdı şimdi hüküm değişti helal oldu

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 24 Aralık 00:50
17

Oğuzhanoğlu - CUMHURİYETİN TÜM KAZANIMLARI,ÜLKENİN TAŞI TOPRAĞI, NESİ VAR NESİ YOK HEPSİ SATILDI.TARİH BU DÖNEMİ NASIL YADEDECEK MERAK EDİYORUM.

Yanıtla . 8Beğen . 2Beğenme 23 Aralık 21:38
16

emre taşemir - HERŞEY GÜZEL OLACAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 23 Aralık 17:32
13

ismail ılgar - Allah (c.c) sizi ıslah etsin. Ülkeyi en tepeden en aşağıya savaş sonu kazanılmış ganimet gibi paylaşıyorsunuz. Haram zıkım olsun. Sabırla seçimi bekliyoruz. İstanbuldan ders almamışsınız anlaşılan. Bekleyin milletin tokadı geliyor.

Yanıtla . 23Beğen . 3Beğenme 23 Aralık 14:31
10

MUHAMMED - İLK SECİMLERDE HALKIN CEVABINI NET ALACAKSINIZ EMİN OLUN, ÜLKENİN EKONOMİSİNİ YERLE BİR EDİP HALKIN ALIM GÜCÜNÜ BİTİRDİNİZ. SURİYELİLERİ GÖNDERECEĞİNİZE BİRDE VATANDAŞLIK VERMEYE BAŞLADINIZ. SON 18 YILDA TÜRKİYEYE ATMADIĞINIZ KAZIK KALMADI, SATTINIZ SATTINIZ SATTINIZ MİLLİ DEĞER NE VARSA HEPSİNİ ELDEN ÇIKARDINIZ TÜRKİYEMİZİ DIMDIZLAK YOLUNMUŞ TAVUĞA ÇEVİRDİNİZ.. ŞEREFİNİZ HAYSİYETİNİZ ONUURNUZ VARSA TEDBİL KIYAFET ÇIKIN ÇARŞIYA PAZARA HALKA SORUN ADALET VARMI BU ÜLKEDE DİYE... O ALACAĞINIZ CEVAP SİZİN KARNENİZDİR.

Yanıtla . 33Beğen . 5Beğenme 23 Aralık 10:48
09

ss54 - Mahir Bey, Sancağın kendisi bile farkında olmadan itiraf etti siz hala neyin peşindesiniz.Fırtına obüsünü Şimdi İHAlara SİHAlara yaptığınız gibi Türk Ordusunun göz bebeği diye haftada bir haber yaptırmadınız mı ? Reis kendisi gelip gururla Fırtına Obüsü yüz akımız diye fotoğraflar çektirmedi mi ? Şimdi Tank Palet Fırtına yapmadı demek ne demek .Sedat Dağkesen linkleri vermiş girin bakın insan biraz utanır edep yahu...

Yanıtla . 41Beğen . 3Beğenme 23 Aralık 08:20
08

MEVLUT - KANDIRILAN MİLLET İŞKUR MİLLETE 40 LARDA EMEKLİ OLUNMAZ DİYORSUNUZ BAKIN İŞKUR KAMU İŞÇİ ALIMLARINA 35 TEN YUKARSI 2017 DEN BERİ İŞE ALINMIYOR MAHİRRRRRRRRRRRRR HANİ BU AZİZ MİLLETE BİR DAHA FETO VE HARAMİLERİ DARBE YAPAMIYACAK DII ??? İŞKUR ???

Yanıtla . 30Beğen . 3Beğenme 23 Aralık 08:09
11

MUHAMMED - @MEVLUT 08 nolu yoruma cevabı: TAYYİBİN KENDİSİ 45 YAŞINDAN BERİ EMEKLİ MAAŞI ALIYOR ÜSTELİK

Yanıtla . 17Beğen . 3Beğenme 23 Aralık 10:49
07

Şeker - Bu akape hala neyin çabasında. Yahu alenen peşkeş çektiniz. Daha neden konuşuyorsunuz. Gün gelecekmişler ab dönecek. O günü bekleyin sadece...

Yanıtla . 27Beğen . 3Beğenme 23 Aralık 08:00
06

A.ö... - aga sen buraya düğüne mi geldinnnnnnnnn,siyaset yapmayamı geldin zaman herşeyi gösterecek kim yalan sölüyo kim kandırılıyor hep birlikte göreceğizzzzzzzzzzzzzinşallah Allah var Gam yok

Yanıtla . 26Beğen . 1Beğenme 23 Aralık 05:21
15

Sdt Dagkesen - @A.ö... 06 nolu yoruma cevabı: A..ö....yahu sen nasil insansin ??? Tüm yorumlarina bakiyorum alenen akp yi savunan birisin fakat bu yorumun daha farkli...BENIM YORUMLARIMI BIR OKU BELKI KENDINE BIR KALIP BULURSUN...DIK OL DIIIKKKK NEYSEN O OLLL

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 23 Aralık 17:11
04

Sakaryali54 - Peşkeş çektiğinizi kabul ediyorsunuz da,kraldan çok kralcı bir güruh var ikna olmayan onlara ne demeli..

Yanıtla . 38Beğen . 1Beğenme 22 Aralık 23:05
02

Sdt Dagkesen - MAHIR BEY...BIRSEYLERI SOYLUYORSANIZ BENIM GIBI O FABRIKAYA YILLARINI VERMIS OLANLARA INANDIRMANIZ GEREKIYOR...BIZ O SOZLERI COK DUYDUK...ZAMANINDA FABRIKANIN MUDURU ERTUGRUL ALBAY GITTI ARDINDAN OZELLESTIRME CIKTI VE SONRA ALBAY EMEKLIOLDU BMC YE GECIP FABRIKA MUDURU OLDU...BENIM ANLAMADIGIM SEY ISE "" O ZAMANLARDA COK ESKIDE DEGIL ERTUGRUL ALBAYIN FIRTINA OBUSLERLE ALAKALI ROPORTAJI YOUTUBE DE VAR TUM VATANDASLAR BAKABILIR

1 . https://www.dailymotion.com/video/x1zrxre

2. http://www.sakaryahalk.com/21681-firtina-obus-basina-tanitildi-haberi.html

3. https://www.yenisafak.com/foto-galeri/aktuel/yerli-obusumuz-firtina-basina-tanitildi-8884

4.https://www.memurlar.net/haber/473243/t-155-firtina-obusu-basina-tanitildi-video.html

5.https://www.youtube.com/watch?v=rUYE0LshC40

6. https://www.haberler.com/ypg-ye-vuran-firtina-obusler-sakarya-da-uretiliyor-8161144-haberi/

VE DAHA NICELERITARIH TARIH YAZIYOR...SIZLER NASIL OLURDA BU FABRIKA ICIN ATIL

DIYEBILIYORSUNUZ ???

EGER ICINIZDE COLUK COCUGUNUZA AILE ESRAF SULALENIZ VE CEVRENIZE KARSI ZERRE

NOKTA KADAR BIR VIJDANDUYGUSU VARSA BU YAZDIKLARIMA BIR CEVA ALMAK

ISTIYORUM...BU YAZDIKLARIM SAYIN MAHIR UNAL DOGRUMU YALAN BUNU SIZDEN

CEVABINI ALMAK ISTIYORUM .DOGRU ISE YAZDIKLARIM OZAMAN SIZ TURKIYE

CUMHURIYETINE YALAN SOYLEDINIZ INSANLARI KANDIRDINIZ...EGER YAZDIKLARIM

YALANSA OZAMAN BEN BU DUNYANIN EN HAYSIYETSIZ EN SEREFSIZ NAMUSSUZ INSANI

OLMAYI KABUL EDICEM....CEVAP BEKLIYORUM

ARTI YORUMU OKUYANARKADASLAR BU PARTI ISI DEGIL BEN SADECE SORDUM AKP LI OL

CHP LI OL KIMOLURSAN OL VERDIGIM LINKERI AC BAK ARTIIIIII A HABERIN GECTIGIMIZ

YILLARDA FABRIKADA YAPTIGI YAYINLARDA YOUTUBEDE SILDIRILMIS HABERIIZ

OLSUN..AMA ANADOLU AJANSIDA VAR :)))

Yanıtla . 46Beğen . 1Beğenme 22 Aralık 22:12
05

Mahi̇r:) - @Sdt Dagkesen 02 nolu yoruma cevabı: MERHABA BEN MAHİR SENİ KILIÇDAROĞLU KANDIRMIŞ ZATEN HER YERDE YALAN SÖYLÜYOR TANK PALETİ KATAR ORDUSUNA SATMADIK ÖDÜNÇ VERDİK BİRAZ OYALANSINLAR GERİ ALACAĞIZ HEMDE KENDİ FABRİKAMIZDA YAPILAN TANKLARI 5 MİSLİ ÜCRETLE SEN CANINI SIKMA KENDİ MALIMIZ GİBİ KULLANIRIZ KATAR KARDEŞ ÜLKE ODA BİZE UÇAK HEDİYE ETTİ YA BİZDE KOMŞUNUN TABAĞI BOŞ VERİLMEZ BİZDE TANKPALETİ VERDİK AYIP OLUR BOŞ VERSEK SEN CANINI SIKMA SEÇİM ZAMANI VER OYUNU GERİSİNE KARIŞMA BİDE SÜPRİZİM VAR KATAR DAN BİRİNİ SAKARYADAN MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERECEĞİZ SEÇERSİNİZ Bİ ZAHMET DUR BU DAHA NEKİ KANAL İSTANBUL YAPACAĞIZ ÇÜNKÜ ÇEVRESİNİ HEP KATARLI KARDEŞLERMİZ ALMIŞ YATIRIM YAPMIŞLAR ÜLKEMİZE 1 KOYUP 10 ALACAKLAR DAHA DÜN BURDAN HABER ÇIKTI SAKARYA TÜRKİYEDE YABANCILARA ARSA SATAN 3. ŞEHİR DİYE HANİ BİR ÇAKIL TAŞI İÇİN DÜNYAYI YAKARIZ DEDİĞİMİZ YERLERİ TAPUDAN SATIŞINI YAPIYORUZ OLSUN SEN VER OYUNU ÜLKE ELDEN GİTMESİN GİDERSEDE KATARLILARA GİTSİN CEVABINI ALDINMI SEDAT KARDEŞ ÇOK YORMA KENDİNİ HERKES HAKETTİĞİ ŞEKİLDE YÖNETİLİR.

Yanıtla . 23Beğen . 3Beğenme 23 Aralık 02:11
03

Sdt Dagkesen - @esmeray 01 nolu yoruma cevabı: pardon tam anlayamadim ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Aralık 22:46