TÜGVA yaz okulu kayıtları başladı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) her yaz olduğu gibi bu yılda Yaz Okulları düzenliyor. 20 Haziran‘da başlayacak olan TÜGVA Yaz Okullarının kayıtları başladı.

+8
Haber albümü için resme tıklayın

TÜGVA Yaz Okullarında Ortaokul düzeyindeki 4-5-6-7-8. sınıf kız ve erkek öğrencilerin Kur'an-ı Kerim, Siyer, Hadis ve Değerler Eğitimi derslerini alacakları, Futbol, Basketbol, Voleybol, Yüzme, Doğa Yürüyüşleri, Macerapark etkinliklerinin yanı sıra ilgi ve beceri alanlarına göre düzenlenecek farklı kurslarla birlikte kültürel gezilerinde gerçekleştirileceği belirtildi.

DOLU DOLU BİR YAZ TATİLİ

TÜGVA İl Ortaokul Koordinatörü Ömer Yeşilyurt, hazırlamış oldukları yaz okulunun amacını "Gençlerin manevi yönlerini geliştirirken bir yandan da unutulmaz dostluklar kurmalarını, sportif ve eğlenceli aktiviteler ile de dolu dolu bir yaz tatili geçirmelerini sağlamayı hedefliyoruz" şeklinde ifade etti.

20 Haziran’da başlayacak ve 5 hafta sürecek TÜGVA Yaz Okulu kayıtlarının başladığı ve kayıt olmak isteyenlerin sosyal medya hesaplarından veya 0538 331 09 54 no’lu telefondan iletişime geçebileceği belirtildi.

25 May 2022 - 11:07 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.108.190 kez ziyaret edildi.

Anket Sakaryaspor'un yeni Teknik Direktörü İlker Pülen başarılı olabilirmi?