Rektör adaylarının mülakatı tamam! Gözler Beştepe’de

Sakarya Üniversitesine atanacak rektör için bugün YÖK’te mülakat yapıldı. SAÜ ile birlikte 3 üniversitenin rektör adayları YÖK üyelerine tek tek projelerini anlattı..

Hüseyin Can İğdir
Hüseyin Can İğdir Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

MEDYABAR.COM:  Sakarya Üniversitesinde 15  Temmuz öncesi beklenen rektör ataması öncesinde rektör adayları Yüksek Öğrenim Kurumu’nda bugün mülakattan geçti..
  Sakarya Üniversitesi ile birlikte, İstanbul Cerrahpaşa . Erzincan  Üniversitesi İzmir 9 Eylül Üniversitelerinin rektör adayları sabah saatlerinde Ankara’ya YÖK’e gittiler. Burada  YÖK üyelerine sırayla projelerini anlattılar. 

Öğle saatlerine kadar süren mülakata Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü için başvuruda bulunan mevcut rektör  Prof. Dr. Fatih Savaşan,   Kamu Hastaneleri eski başkanı Prof. Dr.Hasan Sağlam, TV programlarıyla gündeme gelen Prof. Dr. Bünyamin Bezci’nin de aralarında bulunduğu 9 isim katıldı
    Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne atama  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bayram öncesi yapılması bekleniyor. Prof. Dr. Fatih Savaşan’ın bir dönem daha atanması düşünülürken Beştepe'nin kararı bekleniyor.

01 Tem 2022 - 12:43 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

Muhabir  Hüseyin Can İğdir

medyabar.com son bir ayda 3.235.310 kez ziyaret edildi.

Anket Sakaryalı gençler, üniversite eğitimi için hangi üniversiteyi tercih edersiniz?