Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yenilendi!

Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2008 yılından bu yana Sakarya'da hizmet vermeye devam eden bir klinik. Başhekim Dt. Müzeyyen Hasırcıoğlu REİS yönetiminde İmplant, Ortodonti (Diş Teli) Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi başta olmak üzere tüm diş sağlığı hizmetleri sunulmakta.

+5
Video için play'e tıklayın

Medyabar’ın yerinde incelediği klinikte, hizmet alanlarının oldukça modern bir tarzda yenilendiği ve büyütüldüğü, hasta konforunun ön planda tutulduğu görülmekte.

Proje tasarımının, sadece dental klinik projeleri yapan özel bir mimarlık firması tarafından yapıldığı Ada Palmiye Diş Kliniğinin yeni konseptinde;


Çocuklar için oyun odası,


Çocuk hastalar için özel tasarlanan pedodonti kliniği,

Dental fotoğraf stüdyosu ve Özel Cerrahi kliniği bulunmakta.

Ayrıca klasik hastane ortamından farklı olarak, modern bir anlayışla tasarlanan klinikte, hastaların kendilerini evlerinde hissetmeleri için her detay düşünüldü. Bu kapsamda 2 katlı 'Butik Dubleks Konsepti' ile 5 Ünitlik Klinik hizmet alanı 9 Üniteye çıkarıldı.

Acil diş sorunları için Haftanın 7 günü hizmet vermekte olan klinikte, Dental radyoloji/panoramik röntgen de mevcut.

GÜLÜŞ TASARIMINI ARTIK YAPAY ZEKA YAPACAK!

Ağız ve Diş Sağlığı alanında İnavasyon ve yeni teknolojileri yakından takip eden Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, yapay zeka destekli dijital gülüş tasarımı yazılımı ile tedaviye başlamadan önce hastalarına nasıl bir sonuç alacaklarını gösteriyor. Bu özel yazılım hastanın yüz tipine, cinsiyetine, karakter veya mesleği gibi değişkenlere göre dakikalar içerisinde gülüş tasarımı yapabiliyor.

Ayrıca polikliniğin birçok kurumla anlaşması olduğu öğrenildi.

Adres Yenicami Mah. Adnan Menderes Cad. No:13/101 Adapazarı / SAKARYA

Tel +90 264 281 85 80 +90 554 994 58 19

E-Posta [email protected]
www.palmiyedis.com.tr

03 Ağu 2022 - 13:00 - Sağlık --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.384.767 kez ziyaret edildi.

Anket Sakaryalı gençler, üniversite eğitimi için hangi üniversiteyi tercih edersiniz?