Limitsiz sağlık sigortanız var mı? Özada Sigorta’dan Sağlık Sigortalarında büyük fırsat

2021 yılında Uluslararası sigorta grupları tarafından Dünya’nın En başarılı 10 acentesi arasında ilan edilen Özada Sigorta, Sağlık Sigortalarında kampanya başlattı.

Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya ve Kocaeli satış ofisleri ile tüm sigorta branşlarında faaliyet gösteren Özada Sigorta, 18 yıldır bireysel ve kurumsal sigortalılarına en düşük fiyat ve en kapsamlı teminat garantisi ile  hizmet vermektedir.

Küçük Primler ile Türkiye’deki Tüm Hastanelerden yararlanma imkanı var.

Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir, Özellikle pandemi sonrası sağlık sigorta poliçelerinin önemli olduğunu belirti. Türkiye’nin tüm hastanelerinde geçerli olan satışını yaptığımız limitsiz sağlık sigortası poliçelerine aylık 250 TL civarından başlamaktadır. SSK anlaşmalı olsun olmasın Sakarya ve çevre illerdeki tüm özel hastaneler ve Amerikan Hastanesi , Acıbadem Hastanesi vb hastane gruplarını da tercih eden sigortalılarımız var. Parayla satın alamayacağınız tek şey olan sağlığımızı küçük primler ödeyerek güvence altına almamız gerekli belirtti.

 İnsanlar araçlarını Kasko yaptırıyor ancak Sağlıklarını ihmal ediyor.

  Araç kasko poliçesini yaptıranların bir çoğunun Sağlık Sigortası olmadığını belirten Demir , sağlık sigortası her hangi bir hastalık ile karşı karşıya kaldığımızda aklımıza geliyor. Sağlık sigortaları geçmiş hastalıkları kapsamaktadır. Sağlıklı bireylerin sağlık sigortası yaptırması durumda oluşacak her hastalığın limitsiz şekilde sigorta şirketince karşılandığının altını çizen Cüneyt Demir , Tüm Sakaryaları sağlık sigortası konusunda bilinçli ve duyarlı olmaya davet etti.

1 dakika içinde limitsiz sağlık sigortası teklifi almak için

Özada Sigorta SAKARYA

Semerciler Mah. Bosna Cad. Berkli Plaza K: 2 No: 208 Sakarya Tel: 02643001600

Özada Sigorta KOCAELİ

Ataevler Mah. Dubletree By Hilton Plaza K: 1 No :70 Kocaeli Tel: 02625029400

Sağlık Sigortası Bilgi Hattı : 05302760264

web: ozadasigorta.com

Facebook : ozadasigortaltd

Instagram : ozadasigorta

 Youtube : ÖzadaSigortaTV

İLANDIR

08 Ağu 2022 - 12:45 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.234.040 kez ziyaret edildi.