KILIÇDAROĞLU SAKARYA'DA (3) Lojistik merkezi ve raylı sistem mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, haftalık grup toplantısını Adapazarı'ndaki Atatürk Spor Salonunda yaptı. Kılıçdaroğlu, Sakarya'nın lojistik merkezi olması gerektiğini vurgularken iktidara geldiklerinde raylı sistem yapacaklarını söyledi. Kılıçdaroğlu, Arifiye'deki tank palet fabrikası ve çiftçilerle ilgili de önemli mesajlar verdi.

KILIÇDAROĞLU SAKARYA'DA (3) Lojistik merkezi ve raylı sistem mesajı
KILIÇDAROĞLU SAKARYA'DA (3) Lojistik merkezi ve raylı sistem mesajı
+7
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sakarya'da düzenlediği grup toplantısı başladı.

Kılıçdaroğlu konuşmasının başında Ahilik Haftası dolayısıyla Ahir Evran'ı andı.

Kılıçdaroğlu'nun sözlerinden:

Havai fişek fabrikası patrlamasında mağdur olan ailelerin yanına gittim sabah. O fabrikada 7 kişi hayatını kaybetti, 128 kişi yaralandı. Onlar adalet istiyorlar. Ama bu kardeşininz ve CHP kim adalet istiyorsa onun yanında olduk. Kimliğine, yaşam felsefesine bakmadan onun yanında olmayı bize Atatürk öğretti Onların yanına gittik.
Olay 2 yıl önce oldu. Sahipleri kendilerini güçlü hissediyorlardı, ne karar istersek o verilir diyorlardı. Ama bizim milletvekili arkadaşlarımız mağdurlara sahip çıktılar. Devlet dediğiniz kurum adalet üzerine inşa edilir. Adalet olmayan yerde devlet olmaz. Mutlaka adalet olmalıdır.
O insanlar hala diyorlar ki hala adalet gelmedi. Mahkeme tutataklarında itiraflar var denetim yapılmadı diye. Denetim yapmayanlardan hesap sorulması lazım.
O aileler ve Adapazarlılara sözüm var. Bu kardeşiniz nerede bir adaletsizlik varsa onların karşısında duracak. Ailelere söyledim sonuna kadar yanlarındayız. Denetimi yapmayanlar, siyasi otoriteden güç kalıp denetimden kaçanlardak iktidar olduğumuzda burunlarından fitil fitil getireceğiz.
Sakaryaspor ve Sapanca Gençlikspor büyük başarılara imza attı. Sakaryaspor'un yeri Süper Lig'dir. İnşallah orada göreceğiz.
Evliya Çelebi Sakarya'yı ağaç denizi olarak tanımlamış.
Ağacın olduğu yerde bereket vardır.
Buraya gelmeden yerel kültürle ilgili derneği ziyaret ettim. Sakarya'da herkes barış içerisinde yaşıyor. Bütün Türkiye'nin Sakarya'yı örnek alması lazım.

AYVA VE FINDIK ÜRETİCİLERİNE MESAJ

Üreten Sakarya, çalışan Sakarya... Ayva üretiminde Türkiye 1. Fındıkta Türkiye 3'üncüsü...
Sakarya aynı zamanda bir tarım kendi, bir sanayi kenti, bir üniversite kenti.
Sakarya aynı zamanda Sakarya Zaferinin kazanıldığı yerdir.

'Ayvayı satacak yer yok şuanda. Devlet sahip çıkmıyor. Allah nasip eder iktidar olduğumuzda çiftçi şunu görecek, ürettiğiniz her alın terinin karşılığını alacaksınız. Altılı masanın taahhüdüdür bu. Fındık üretiminde üçüncü. Ferraro diye bir İtalyan şirketi geldi fındık bahçeleri satın alıyor fındık taban fiyatını belirliyor. Yani tekel konumunda. Tekelleri kırmak bu kardeşinizin görevidir. Hiçbir tekel çiftçinin, fındık üreticisinin alın terini sömürmeyecektir. nokta. Sömürtmem. Kazanacaksa bizim çiftçi kazanır.

Fındık sanayinin toplam cirosu dünya genelinde 120 milyar dolar civarında. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin buradan aldığı para 2.5 milyar dolar. Üstelik fındıkta dünya birincisiyiz. Başkası kazanacak, ağzına bir parmak bal çalacak. Fındığı tekellerden kurtaracağız. FİSKOBİRLİK'i yeniden ayağa kaldıracağız. FİSKOBirlik'i yeniden ayağa kaldıracağız, fındık üreticisinin kara gün dostu olacak.

Asla çiftçinin zarar edeceği bir modele izin vermeyeceğiz. Ziraat Odaları, Tarım birlikleri dernekler, esnaf kefalet, atarım kredi kooperatifi kim olursa, istediğini üret, formülümüz gayet açık ve net; maliyet artı makul kâr eşittir taban fiyat olacak. Bütün çiftçi kardeşlerim bu formülü ezberlemesini isterim. Hiçbir çiftçi ektiği ürün dolayısıyla asla ama asla bu topraklarda zarar etmeyecek.'

ÇİFTÇİYE MAZOT VAADİ

Çiftçiye de mazotu KDV'siz ve ÖTV'siz vereceğiz.
Çiftçi traktörle gezmeye mi gidiyor. Hadi şehirde mazota zam gelince binmezsiniz. Ama çiftçi yapamaz. Kırmızı mazot uygulaması getireceğiz ve çiftçiye ucuz fiyata vereceğiz. Tarım kanunu 21. maddesi. TBMM bu milletin çalışanına sahip çıkmıyor. Kanunda diyor ki her yıl milli gelirin yüzde 1'i oranında destek verilir. Bu güne kadar bu destek hiçbir zaman verilmedi. En fazla 1000'de 28'e kadar çıktı.
Biz bu desteği vereceğiz sonra ziraat odaları birliğini çağırıp göstereceğiz bizi denetle bu desteği vermiş miyiz diye...

ÇİFTÇİ VE ESNAFIN KREDİ FAİZLERİ SİLİNECEK

Millet ittifakı iktidar olduğunda ilk 1 hafta içinde çiftçilerin ve esnafın ister bankadan ister kooperatiften altıkları kredilerin faizlerini ilk 1 haftada sileceğiz.
Onlar çetelerin faizlerini siliyorlar onlar üretiyor mu kardeşim.
Pandemi dönemi geçti, dükkan kapalı kaldı.
Elin oğlu faizsiz verdi sen faizle veriyorsun.
Çiftçi borcunu ödemeyedi...
Tamamına gayrimenkullerine menkullerine icra geliyordu. Onu kaldırttık. Ama bir reklamını yapmadık.

Bakın kırsalda çalışan kadınlar ve gençler... Kırsalda çalışan kadın ve gençlerin SGK primlerini devlet olarak biz ödeyeceğiz.
(GENÇLERDEN SLOGANLAR)
7.5 milyon genç bu ülkeye demokrasiyi mutlaka getirecek.
Sizin hayalleriniz benim hedefim olacaktır. O hedefi gerçekleştireceğiz.

Hep beraber motorları maviliklere süreceğiz. Bu ülkeye huzuru, barışı, kardeşliği getireceğiz. Ülkenin kaderini sizler belirleyeceksiniz. Sandığa gidin. Sakın ola ki umutsuzluğa kapılmayın.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu ülkeyi gençlere emanet etti.

EYT'LİLERE MESAJ

Kim haksızlığa uğradıysa ayrım yapmadan onun hakkını sağmamamız lazım.
EYT'liler hiç meraklanmayın. Sizin sorununuzu ısrarla dile getiriyorum. Çözeceğiz dediler ben de bekliyorum. Çözmezlerse anahtarı bize teslim edeceksiniz.
Kişi emekli oluncaya kadar aylığını alamıyor. Yaşa takılıyor. Ama o yaşa kadar çalışınca da aylığı düşüyor. EYT'li çalışsa da aylığı düşüyor. Onu çözeceğim hiç meraklanmayın.

YURT SORUNUNU 1 HAFTADA ÇÖZECEĞİZ

Sakarya bir üniversite kentidir dedik. Gençlerin gelip okumaları ülke için yetişmeleri demek. Ama sınavı kazanan geliyor nerede kalacağım diyor yurt yok.
Sakarya'dan Türkiye'ye söz veriyorum 1 yılda yurt sorununu çözeceğim. 1'er kişilik 3'er kişilik odalar, geniş bant internet sistemi sıcak suyu olacak.
Hiçbir anne ve baba oğlum kızım nerede kalacak diye düşünmeyecek.
Anne ve babaların gözü arkada kalmasın istiyoruz. Yapmadılar biz yapacağız 1 yıl içinde bitireceğiz.

TANK PALET FABRİKASI

Tank palet vatandır satılamaz. 20 milyar dolarlık bir yatırımdır Tank palet. Ve biz o fabrikada 5 model tank ürettik. Deneme atışları yapıldı başarılı oldu. Denemenin yapıldığı yer Ankara'dır. Aselsan havelsan destek oldular.
Fakat tank üretilirken birizi memnun olmadı.
Fabrikayı almadı Ethem Sancak'a verdi.
Sanbcak da dedi ki ben yaparım ama para yok. Para kimde Katarı ortak yaptılar.

Açık ve net söylüyorum. 1 hafta içinde tank paleti devlete iade alacağız. En önemli fabrikanızı bu hale getirtirseniz bunun vatanseverlikle alakası yoktur.
Hatta motor üretmek için ayrı bir şirket kurulmumuştuı.

Dünyada askeri hastanesi olmayan tek devlet Türkiye. 15 Temmuzdan sonra bütün askeri hastaneleri aldılar GATA'yı bile aldılar. İktidar olunca 1 hafta içerisinde o hastanelerin hepsini şanlı askerimize teslim edeceğiz.

KİM MİLLİYETÇİ?

Şimdi kim milliyetçi? Bizim milliyetçiliğimiz sorgulanamaz. Akdeniz'in sularına CHP'nin milli kimliğini yazdık biz.
Kıbrıs'a Beşparmak'a gideceksiniz orada bizim milliyetçiliğimizi göreceksiniz.
Yok orada geleceğiz, bir gece geleceğiz yok. Rahmetli Ecevit ne yaptı?
O adalar işgal edildiğinde 50 sefer söyledik. Lozana aykırı dedik. Tık çıkmadı.

Bizim palavrayla işimiz yok.

SAKARYA LOJİSTİK MERKEZİ OLMALI

Sakarya'ya çok stratejik bir bölge. Trakya'dan başlayıp bir bütün halinde ele alınmalı. Bir lojistik merkezi olmabilir. Karayolları, demiryolları, fabrikaları var...
Bunlar yıllardır yapmadılar var olanı satmadılar ama bir Türkiye aşığıyız. Hakkari, Diyarbakır, İzmir olsun her yer bizim memleketimiz. Biz yapacağız.

SAKARYA'YA RAYLI SİSTEM

Sakarya'da raylı sistem yok. Olması gerekiyor. Bütün şehirde olması lazım diğer şehirlere bağlanması lazım. Biz gelince yapacağız.

SAKARYA'DAN DAHA ÇOK VEKİL İSTEDİ

Sakaryalılara şunu söyleyeyim. 1 milletvekilimiz var çalışıyor. Ama bir vekil bize yetmiyor. Açık ve net söylüyorum. 1 Milletvekili olmasının sorumlusu biziz. Gelmedik, oturmadık, sohbet etmedik. Ama şimdi geliyoruz. Sorunlarınızı nasıl çözeceğimizi anlatıyoruz. O nedenle bize destek olun ve bize katılın.

13 Eyl 2022 - 13:29 - Siyaset --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 11.541.218 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

38

Emekçi - Bay kemal her geldiğinde birşeyler saçmalıyor gidiyor birde bunu alkışlayan binlerce insan toplanıyor. Dediklerinin zaten hepsi var. Dalga geçer gibi olan şeylerden bahsediyor. Raylı sistem bu şehre ancak havadan gelir. Yol seviyesi ve yer altibda olmaz. O kadar cahil ki adam burada yaşamadığı için 2 metreden su çıktığını bilmiyor da sizde mi bilmiyorsunuz. Yol seviyesinde metro vb yapacak yer mi var. Akparti gitsinde kim gelirse gelsin diyenler akparti gidince hergun ağlayacaksıniz haberiniz yok ..

Yanıtla . 0Beğen . 7Beğenme 14 Eylül 11:00
40

Keskin - @Emekçi 38 nolu yoruma cevabı: sizin gibiler yüzünden bu şehrin vizyonu gelişmedi raylı sistemler denince aklına metro mu geliyor sadece... saçmalama ve alkışlama konusuna gelince bu konuda elinize kimse su dökemez.

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 14 Eylül 11:14
36

Asaf Aras - Gavur sistemine hayran! Taşeronluğa soyunmuş! MANEVIYATSIZ ve maneviyat düşmanlarının dilinden dökülen güzel vaatlerin iktidarda hiçbir hükmü yoktur!

Israrla Müslüman Yönetici!

Biz gücü yitirildikten sonra!

Vahşi kapitalist ve emperyalist güçlerin kucağına oturtulmuş, mazlum müslümanlarız.

Laik GAVUR düzeninde! Dinlisi yamuk dinsizi daha yamuk nesiller vardır. TEMİZ YÖNETİM KADROLARI KURMAK ZORDUR.

UĞRAŞIMIZ!

MANEVİ MADDİ İKİ AYAKLI BİR EĞİTİM SİSTEMİ İLE AHLAKLI DÜRÜST NESİLLER

YETİŞTİRMEKTİR.

Adil Düzeni! iyi yetişmiş ! Müslüman nesiller kuracaktır.

O YÜZDEN ISRARLA! MÜSLÜMAN YÖNETİCİNİN EN İYİSİNİ SEÇMEYE DEVAM EDİLMELİDİR.

HAYIRLI nimetlerde! Allah'ın yardımı mutlaka gelecektir.

Yanıtla . 1Beğen . 6Beğenme 14 Eylül 10:39
43

NUNA - @Asaf Aras 36 nolu yoruma cevabı: başı secdeye değiyor çok şükür ama haramı hamuduyla yiyorlar. o günah değil

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Eylül 15:55
30

Sakaryalı Vatandaş - Sadece, şu raylı sistem ve öğrenci yurtları için oyumu sana veririm!.. Diğer vaatlerini de yaparsan, seni başımın tacı yaparım...

Yanıtla . 14Beğen . 2Beğenme 14 Eylül 09:32
27

Maho - Nerede hareket orada bereket demişler değişiklik iyidir. Aslında bize bir kanun lazım ki iki dönemden fazla başkanlık yapılmamalı hatta muhtarlık bile yapılmamalı çünkü belki yeni gelecek biri yeni fikirler ile gelir.

Çünkü şuan hiçbirşey yolunda değil ve herkes üzgün mutsuz gelecek Türkiye için belirsizliklerle dolu kim kazanacaksa kazansın hayırlısı ile önce kendini sonra partisini ve sonrada inşallah milleti zengin etsin.

Yanıtla . 9Beğen . 5Beğenme 14 Eylül 00:26
26

Ali Sıska - Pkk gelsin rahatlarsın bütün yatırımlar dursun gelen her zaman gideni aratır Tayyipi bokunu ararsınız bütün dünyada kriz var her imkan var kitabı bile bedava alıyorsun daha önce aldınmı ecevit zamanında maaşları ödeyemediği abd önünde el pençe durdular depremde yardım gelmeseydi ne bulacaksınız kk gelince ege akdeniz hepsinden çekilecek onlar istediği gibi arayıp doğal gazı petrolü çıkartacak yine imf kapısında para dilenecek pkk dağdan inecek iç işleri dış işleri adalet bakanlığını alıp onlardan olmayanı yargılayıp ist.büyük şehir belediyesi gibi işten çıkaracak tıpkı kk oğlu ssk başına geldiğinde tuncelileri ve aleviler işe aldı herkes aklını başına alsın yılbaşında kendi doğal gazımızı kullanaçaz onada el koyacaklar Avrupa vatandaşlarını antalyaya göndereçek niye burda her imkan var osmanlıya yani atasına küfrediyor hala uyanamadınız

Yanıtla . 10Beğen . 33Beğenme 13 Eylül 23:18
42

Talha Sencer - @Ali Sıska 26 nolu yoruma cevabı: Olana şükürsüz Allah'a ibadetsiz ahlaksız hatta şükürsüz. İsraf eden paylaşmasını bilmeyen Nimete saygısız şeytanlaşmış! İnsana benzer yaratıkların çoğaldığı!Yatak odasını sokağa taşımaktan! Zevk duyan arsız ve insan müsveddesi yaratıkların bol olduğu bir çağda! Nimetin pahalı olması kaçması azalması da, bir akli selime imtihandır .

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 14 Eylül 11:49
39

Sakaryam - @Ali Sıska 26 nolu yoruma cevabı: EVET ÇOK DOGRU TESBİTLERDE BULUNMUŞSUNUZ,BU VATANIN HAKİKİ EVLADI UYANIK OLMALI,BU İPLERİ DIŞ GÜÇLERİN ELİNDE OLAN 6 ARTI 1 MASA ALLAH KORUSUN İKTİDARA GELİRSE ÜLKEMİZ YANGIN YERİNE DÖNER,BÜTÜN YATIRIMLAR VE YAPILMAKTA VE YAPILACAK OLAN GÜZEL PROJELER DURUR,MEMLEKET 100 SENE GERİYE GİDER,ONUN İÇİN BAZI GEÇİCİ SIKINTILARLA KANAATİMİZİ DEGİŞTİRMEYELİM,BEN EMEKLİYİM,ÇOK ŞÜKÜR GEÇİNİP GİDİYORUZ,İSRAF YOK,KANAAT VAR,AMA ÜMİTVARIZ İNŞAALLAH 2023 TEN SONRA TÜRKİYEMİZDE ÇOK BÜYÜK GELİŞMELER VE İLERLEMELER OLACAK,ÜLKEMİZ DÜNYADA SÖZ SAHİBİ OLACAKTIR.

Yanıtla . 2Beğen . 4Beğenme 14 Eylül 11:11
37

Ss54 - @Ali Sıska 26 nolu yoruma cevabı: Ali Sıska şu kadar rezilliği görmüyorsan salaksın görüp de hala savunuyorsan hainsin.20 yılda geldiğimiz durum ortada sen hala ne anlatıyorsun.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 14 Eylül 10:55
35

9.köy - @Ali Sıska 26 nolu yoruma cevabı: akepe iktidardan gittiğinde etrafa saçılan rezillikleri için utanacaksınız.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 14 Eylül 10:18
33

Dar Gelirli Vatandaş - @Ali Sıska 26 nolu yoruma cevabı: Sen ne edebiyatı yapıyorsun?.. Neyin kafası bu kardeşim?.. 20 sene sana yetmedi mi?.. Bu ülke, bu millet gün yüzü görmeyecek mi?.. Ekonomi yerlerde, halk açlık savaşı veriyor, milyonlarca insan işsiz... İşi olan da karnını doyuramıyor, maaşlar açlık sınırının altında... ülkenin bütün yer üstü ve yer altı varlıkları satılmış!.. Ülken 9 milyon yabancı tarafından işgal edilmiş... Sen hala, alevi diyorsun, Ecevit diyorsun!.. Açız oğlum aççç!... Ekmek oldu 6 TL. !... Sarayın 8 tane uçağı, yüzlerce makam aracı var!.. Saraydaki vatandaşlar, 390 bin TL maaş alıyor...

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 14 Eylül 09:44
32

Keskin Dil - @Ali Sıska 26 nolu yoruma cevabı: O bahsettiğin b.u zaten sen afiyetle yemişsin..Zevk senin tercih senin!!!!! Osmanlı Çocuğu da olabilirsin.Osmanlı ATA değil bir ailenin soyudur cahil. !....Bizler gerçek Cumhuriyet Çocuklarıyız.

Yanıtla . 10Beğen . 1Beğenme 14 Eylül 09:40
28

Menekşe .... - @Ali Sıska 26 nolu yoruma cevabı: sen önce o azını ve yazını topla ne demek o ….. ararsınız deemk bugüne dek yapılan zamlar-işte hala devam eden kuyruklar-hastanelerde sıra alamayan konuklar-yükselen kiralarla -elektirk ve doğal gaz başta olmak üzere yüksek fauturalrla boğuşan halk olarak olup bitenleri hala nasıl olupta göremeyip işe akı ….. karıştürüyorsun hayret!Ya haburda olup bitenler-liyakatsiz işe yerleştirilenler?daha neler neler?Baçelinin onca hakaretlerine rağmen onunla nasıl olupta böle kolkola gezmeler ?sana hangi birini sayayımda işi ….. vardırmışsın?bre ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,szi???Tuvelililerden ve alevilerden ne zarar gördün he?Osmanlıya da kimsenin küfür falan ettiğide yok sen işi saprtırma karıştır ma!işine bak!e..l.b.e.t. tüm olup bitenlerin hesabı sorulmas gerekmezmi?

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 14 Eylül 00:58
25

Müslümbaba - Öncelikle haberi yazan arkadaş biraz imla öğrensin.bu kadar amatörlük olmaz. Artık milletin gözü açıldı boş lakırtı yapmayın yiyiciler. Okullar açıldı kimler masrafları sorunsuz karşılayabiliyor bi deyin bana. Cebinize bakın sonra konuşun ,ama gerçi yalayanların cebi doludur onlara lafım yok.ufff makarnalarla uğraşamayacam bakın keyfinize.

Yanıtla . 17Beğen . 0Beğenme 13 Eylül 21:44
23

Sakaryam - By kemal Sakarya için mantıklı bir şey söyledi,evet raylı sistem şehrimize gerekli,sayın yetkililerimiz,bu konuyu by kemalin agzına bile düşürdünüz ya helal olsun size...

Bilmiyorum hala ne diye bekliyorsunuz,şehrimize bir çok faydalı şey yapılıyor,ama lütfen raylı sistemi gözardı etmeyin,kaybeden siz olursunuz...

Yanıtla . 15Beğen . 2Beğenme 13 Eylül 20:32
22

Yoz66 - Bu adam Sakarya ve sakaryalılarla kafa buluyo

Bu. 1 de değil 2 değil

Bizleri kendi partisindeki ler gibi aklı yarım ne desem bunlar alkişlar beyinleri kelimeleri idrak edemez saniyo galiba kimlerden bu ülke medet umuyor millet uzaya gitti koloni kuracak bunlar 7 parti birleşip aralarinda başkanlığa layık birini bulamadilar .

Yanıtla . 8Beğen . 66Beğenme 13 Eylül 20:09
31

Sakaryalı Vatandaş - @Yoz66 22 nolu yoruma cevabı: Çok güzel söylüyorsun!.. Eller gider aya biz ise yaya!.. Seninkiler, 20 senedir ülkeyi bu hale getirdi, hala makarnacı edebiyatı yapıyorsun, gardaş!..

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 14 Eylül 09:35
21

mirza - bu adama inanan ya akli melekesi yoktur yada haindir

Yanıtla . 8Beğen . 106Beğenme 13 Eylül 18:56
34

Keskin Dil - @mirza 21 nolu yoruma cevabı: Ulan senin adamına 20 senedir inandılarda ne oldu?Hırsızlık,arsızlık,uğursuzluk,nursuzluk,yokluk,yoksulluk hepsi sizde..Az bekle geliyor olan gelmekte..Alayınız kaçacak delik arayacaksınız.

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 14 Eylül 09:46
29

Menekşe .... - @mirza 21 nolu yoruma cevabı: .....................................................o hayin sen olmayasın?ne demek o hayinlıkle insanımızı suç.lamak sen çok ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,birisin demek:::

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 14 Eylül 01:02
20

send işçi - şimdi aktroller gelecek yok savaş orda yapılmadı burda yapıldı diyecekler. yazının geri kalanını okumak işlerine gelmiyor. neyse tüyoları aldılar. bu dediklerini yapacaklar ama her işte olduğu gibi yine yalap şalap.

Yanıtla . 37Beğen . 3Beğenme 13 Eylül 18:56
18

Doğrucu - Otoparkın yerini öğrenmiş herhalde. Bir dahakine Sakarya Savaşının yerini öğrenir. Atatürk'ün yaptığı savaşın yerini bilmiyor.

Yanıtla . 7Beğen . 38Beğenme 13 Eylül 18:49
15

Eski̇ Solcu - SAKARYA SAVAŞININ ADAPAZARINDA YAPILDIĞINI SÖYLÜYOR. ETRAFINDAKİLER DE ALKIŞLIYOR...BU ÜLKENİN YÖNETİMİNİ BU ADAMA VERMEK İNTİHARDIR BENCE...

Yanıtla . 12Beğen . 35Beğenme 13 Eylül 17:38
14

Tramvay Olmazsa Olmazı - Tramvay diyince akan sular durur. Ak parti acil sakaryaya tramvay yapımına başlamalı

Yanıtla . 23Beğen . 2Beğenme 13 Eylül 16:52
10

Burak 54 - Sayın kılıçtaroğlu hdp ye hangi bakanlıklar verilecek? Engin özkoç chp hakkında konuşanları listeye alıyoruz demişti! Listenizde kimler var? Kaç kişiyi fişlediniz? Bu soruların cevaplarınıda verinde sakaryadaki vekil sayınız artsın biraz!

Yanıtla . 9Beğen . 60Beğenme 13 Eylül 16:03
19

Reiscii - @Burak 54 10 nolu yoruma cevabı: meral hanım bugün yeni bir çözüm süreci hazırlığında olduğunu söyledi hükümetin. onlara sorarmısın acaba bu soruyu tabii yürek varsa!!

Yanıtla . 10Beğen . 1Beğenme 13 Eylül 18:49
17

Kazım - @Burak 54 10 nolu yoruma cevabı: 7 haziran 2015 seçimlerinden sonra hdp li iki milletvekilinde bakanlık verdiklerini unutmuş

Yanıtla . 13Beğen . 0Beğenme 13 Eylül 18:24
16

Haluk Haktan - @Burak 54 10 nolu yoruma cevabı: Akepeye de sorsana bilo..

Mektuplar sınırda hakimler..TV de Osman..tabi ya milleti salak zannediyorsunuz..geçti bilo o işler hadi naş anca gidersin..ha bu arada tadını çıkar 9 at daha

Yanıtla . 21Beğen . 2Beğenme 13 Eylül 17:53
09

Sakaryalı6554 - Anlat Anlat Heyecanlı Oluyor.6+1..Böl bakalım Türkiye yi. Gör ondan sonra kaosu kavgayı .1 Evde 1 Kasa Olur .1 'den fazla Kasa o evi böler batırır.1 Evin 1 Delisini İdâre Ederiz.Ama 6 Deliyi idare edemeyiz.SONRA BİZ DELİ OLURUZ.SAYGILAR

Yanıtla . 7Beğen . 57Beğenme 13 Eylül 15:48
24

uzun çarşı esnafı - @Sakaryalı6554 09 nolu yoruma cevabı: senin heryerin deli olsa ne yazar ……..

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 13 Eylül 20:58
12

Yoz66 - @Sakaryalı6554 09 nolu yoruma cevabı: Kelle .

6 + 1 HDP MI DIYORSUN .

6 + 1 sedat pekeride ekle

SIZDE .

akp,mhp,perincek,destereci

VE TRT DE PKK LI OCALAN KARDESLER ..kaliyor

Bön bön bakin .

Yanıtla . 51Beğen . 3Beğenme 13 Eylül 16:16
06

Vatandaş - boş teneke Türkiye için zaman kaybı bu şer ittifakından ülkeye zarardan başka ne gelebilir hain ve katillerle sinsice işbirliği yapan Türkiye'nin ne kadar düşmanı varsa destek verdiği bu kişiden bir şey beklemek boş hayalden başka bir şey değil zaten bir şey yapmak için bir dertleri çabalarıda yok onlara ağa babaları tarafından verilen görev Türkiye'nin istikrarını huzurunu güvenini ve büyük bir atılım içinde olduğu savunma sanayi projelerini baltalamak azıcık aklı başında olan her kişi bunu görür aziz milletimiz her zaman olduğu gibi gereğini yapacaktır katillerle hainlerle karanlık güçlerle iktidar hayalleri kuranlar büyük bir hüsrana uğrayacaktır

Yanıtla . 13Beğen . 60Beğenme 13 Eylül 15:20
11

Müdür - @Vatandaş 06 nolu yoruma cevabı: BEYNİN VÜCUDUNU TERKETMİŞ HABERİN YOK

Yanıtla . 32Beğen . 1Beğenme 13 Eylül 16:09
08

Yunus Demir - @Vatandaş 06 nolu yoruma cevabı: Yalaka tayfası bankamatikcisinki böyle boş atıp konuşuyorsun kör zihniyetlisiniz az ufkunuzu genişletin.

Yanıtla . 39Beğen . 3Beğenme 13 Eylül 15:42
04

Nefes:) - konya ovasındakiler hepiniz aynısınız:)....

Yanıtla . 14Beğen . 6Beğenme 13 Eylül 15:05
03

semti şeker mahallesi - halkın adamı kılıçdaroğlu

Yanıtla . 50Beğen . 13Beğenme 13 Eylül 15:02
02

O ne - kent meydanının altına otopark projesi bitti mi

Yanıtla . 11Beğen . 53Beğenme 13 Eylül 14:52
07

ufuk yakan - @O ne 02 nolu yoruma cevabı: ....... ........ yaptılar o projeyi..

Yanıtla . 5Beğen . 4Beğenme 13 Eylül 15:36