Remley güveni ile öne çıktı satış rekorları kırdı

İki yılda 9 proje, 120 bin m2 inşaat ve muhteşem satış oranları ile Remley Grup Satış Müdürü Cihan Kandaz projelere gelen bu yoğun talebi “Remley Güveni” olarak yorumluyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Konut projeleri konseptinin öncü firması Remley Grup Türkiye’nin önde gelen mimarlık şirketleri tarafından özenle dizayn ettirdiği ve 2020 Eylül ayında çalışmalarına start verdiği R-Zone projesinde sona yaklaşıyor.

Yaşam standartlarını yepyeni bir seviyeye taşıyan Remley Grup, Serdivan’da tüm şehre hakim oluşuyla öne çıkan gayrimenkul sektörünün öncü projesi R-ZONE farklı metrekarelerde villa ve daireleri bir araya getiriyor.

Sakarya Serdivan’da sektöre değişim kazandıran inovatif ve özgün binalar inşa ederek, yaşam standartlarının en iyi seviyeye gelmesi için gayret gösterdiklerini dile getiren Remley Grup Satış Müdürü Cihan Kandaz, R-Zone hakkında açıklamalarda bulundu. “Şirket prensibi olarak “Doğru Lokasyon Doğru Proje” söylemimizle şehre yeni bir bölge kazandırdık. R-Zone projesini başarısını şuradan anlıyoruz ki şehirde ilk defa bir proje kendi lokasyonunu oluşturdu. R-Zone’un yoğun beğeni kazanmasının en önemli nedeni pek çok dinamiğin bir arada yer alarak işlevselliğin ön plana çıkması oldu. Yüksek tavanlı ferah metrekareler, panoramik şehir manzarası, ortak ve özel havuz seçenekleri, asansörlü villa, müstakil garaj ve bahçelerle her detayı özenle tasarlayarak yeni yaşam alanları sunmaktayız.

Ayrıca Kandaz gayrimenkul sektörüne ilişkin değerlendirmelerde de bulundu. “Remley Grup olarak özellikle pandemi sonrası tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan ekonomik kırılmalara ve dalgalanmalara rağmen iki yılda 120.000 m2 inşaat planlayarak üretime ve istihdama katkı sağlamaya devam ediyoruz. Değerini en iyi koruyan yatırımın konut olduğunu biliyoruz. Biz konuta güveniyoruz, müşterilerimiz de bize… Aldığımız yoğun talep ve güven ile 449, 365 ve sürpriz bir projemiz de yolda.” diyerek yoğun talep karşısında ön talep almaya başladıklarını da belirtti.

Remley Grup projeleri hakkında detaylı bilgi için +90 264 777 11 49 ve +90 543 489 84 33 telefon numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz.

www.remleygrup.com/tr/ontalepformu.html

22 Eyl 2022 - 17:52 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.234.040 kez ziyaret edildi.