Yaşamın Kalbi Burada Atıyor!

Şehri bir üst seviyeye taşıyan projelerin mimarı Remley Grup, Serdivan’ın kalbinde yükselttiği projelerine bir yenisini ekliyor: Remley 449

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Dinamik ve büyüyen aileler için tasarlanmış, her biri 4+1 yerleşimdeki 48 daireden oluşan proje, okullar, sosyal tesisler, ana caddeler ve tarihi şehir merkezine yakınlığı ile şehrin ritmi içinde kendi vahasını arayanlar için birebir.

Remley’e özgü yaşam standartlarının ortak adı RemleyLand, 449 projesinde de firmanın mimarlık prensiplerinin tam merkezinde.

RemleyLand vizyonuna uygun olarak tasarlanan geniş salon ve mutfaklar sayesinde ailelere en çok zaman geçirecekleri alanlarda yaratıcılık imkanı sağlanıyor. Tüm evlerde, ebeveyn banyoları ile tamamlanan ebeveyn odaları, tüm gün ışık alan daire yerleşimleri ve geniş balkonlar olmazsa olmazlardan.

Konfor, Remley 449’da yaşamın belirleyici unsuru. Her daire için 2 araçlık kapasite ile tasarlanmış kapalı otopark, dairelere asansör ile sıcak ulaşımı sağlıyor. Kiler odaları ve her daireye özel ek depolama alanları, büyüyen aileler için her şeyi düşünen Remley mimarlarının özenle tasarladığı detaylardan.

Sitedeki ev sahiplerinin uyum içinde yaşamı paylaşabilecekleri açık yüzme havuzu, sosyal kafe alanları ve özel güvenliği ile Remley 449, yalnızca RemleyLand vizyonunda bulabileceğiniz detaylara inen mimarinin en son ve en şık örneği.

Remley 449 kataloğunu görüntülemek için tıklayınız.

Ön satışları süren Remley 449 projesi hakkında merak ettiklerinizi sormak ve projede yerinizi almak için ulaşabileceğiniz Remley temsilciniz bir telefon uzağınızda: 0543 489 84 33

# sosyal

14 Kas 2022 - 11:02 - Yaşam --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 10.873.408 gösterim gerçekleşti.