Bu haber elektrik faturası ödemek istemeyen işletmeler için

Yeni nesil güneş enerji sistemleri ile işletmeler elektrik enerji maliyetlerinin tamamını karşılayıp fatura derdinden kurtarıyor. İnci Grup Enerji, yatırımını kısa sürede amorti eden güneş sistemleri için ücretsiz fizibilite ve teklif ile işletmelere kalıcı çözümler sunuyor.

Haber albümü için resme tıklayın

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Sakarya merkezli İnci Grup Enerji, yenilenebilir ve temiz enerji sistemleri konusunda işletmeler ve konutlara kalıcı çözümler üretiyor. İnci Grup Şirketlerinin en yeni markası olan İnci Grup Enerji, elektrik giderlerini sıfıra indirip sizi fatura derdinden kurtulmak isteyen firmalar için sundukları özel çözümlerle geleceğe yatırım yapıyor.

ÜCRETSİZ FİZİBİLİTE VE TEKLİF

Elektrik faturaları son dönemlerde firmalar için çok büyük maliyetlerden biri haline gelmiş durumda. Aylık enerji maliyetlerini düşürmek isteyen firmalar ise bu konuda güneş enerji panellerine başvuruyor. İnci Grup Enerji, işinize özel güneş enerji sistemleri için ücretsiz teklif ve fizibilite hizmeti sunuyor.

KENDİ KENDİNİ AMORTİ EDEN SİSTEM

Bu kapsamda İnci Grup Enerji’nin alanında uzman mühendisleri, güneş enerji panellerinin inşa edileceği alanda fizibilite yaparak projelendirme ve teklif aşamalarında herhangi bir ücret talep etmiyor. Üstelik işletmenin enerji maliyetlerinin ne kadar düşeceğini ve yatırımın ne kadar sürede amorti edileceğini de raporluyor.

İnci Grup Enerji ayrıca, Anahtar Teslim EPC sistemleri, Proje Geliştirme, TEDAŞ Proje Süreçleri, Montaj ve Satış Sonrası Hizmetleri de uzman kadrosu ile garantili olarak sunuyor.

HEMEN TEKLİF ALIN

İnci Grup Enerji ile elektrik faturası derdinden kurtulmak ve maliyetlerinizi düşürmek için sizde ücretsiz fizibilite ve teklif alma imkanından yararlanmak isterseniz 0 264 276 77 22 numaralı telefona ulaşabilir ve https://incigrupenerji.com/iletisim/ adresinden iletişim formunu kullanarak özel müşteri danışmanınızın sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

15 Kas 2022 - 14:13 - Güncel --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 10.873.408 gösterim gerçekleşti.