Protez Tırnak Nedir?

Tırnak ve el görünümü kişinin kendisini iyi hissetmesi için en önemli noktalardan biridir. Yapılan bakım ve manikür çalışmaları ile beraber daha uzun...

Tırnak ve el görünümü kişinin kendisini iyi hissetmesi için en önemli noktalardan biridir. Yapılan bakım ve manikür çalışmaları ile beraber daha uzun bir tırnak görünümüne sahip olmak isteyen kişiler için özel protez tırnak işlemleri uygulanmaktadır.

Protez tırnaklar hem eşsiz hem de estetik duran işlemlerin başında yer almaktadır. Kişiler sosyal hayatlarında özgüvenli durmak için tırnak bakımına özen göstermektedir. Firmamız bonita nail içerisinde kişiye özel şekilde hazırlanan protez tırnak işlemleri bulunmaktadır. İstenen boyutta ve şekilde protez tırnak uygulanmaktadır.

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak, kısa tırnak görünümünden rahatsız olan ve tırnaklarını uzatmak isteyen kişilerin tercih ettikleri ideal işlemlerden biridir. Hazırlanan nail art çalışmalarının tümü protez tırnağın estetik görünümüne ayrı bir hava kazandırmaktadır. Hem küt hem de oval şekillerde protez tırnak uygulanmaktadır.

Protez tırnak özel malzemelerin tırnak üzerine tam uyum sağlayacak şekilde yerleştirilmesi, kesilmesi ve yapıştırılması ile tamamlamaktadır. Ardından törpüleme işlemlerine geçilerek protez tırnak üzerinde estetik bir form kazandırılmaktadır.

Protez Tırnak Çeşitleri Nelerdir?

Protez tırnak çeşitleri arasında akrilik tırnak ve jel tırnak uygulamaları yapılmaktadır. Tamamen kişilerin isteklerine bağlı olarak seçilen bu protez tırnaklar kalıcılık süresi farklı ama kalitesi aynı olan işlemlerdir. Jel tırnak sayesinde tam istenen tırnak şekli verilmektedir.

Kişiler elleri üzerinde doğal bir görünüm kazandırmak için jel protez tırnak çeşitlerinden faydalanmaktadır. Tekrarlanabilen bir işlem olarak uygulaması herkes için mümkündür.

25 Ara 2022 - 16:10 - Türkiye --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 10.930.193 gösterim gerçekleşti.