Otokar, üretim boya ve kaynak operatörü iş ilanı!

Türkiye’de otomotiv ve savunma sanayi kara araçlarında pazar lideri ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’da görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Türkiye’de otomotiv ve savunma sanayi kara araçlarında pazar lideri ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’da görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Dinamik bir ortamda, harika takım arkadaşlarıyla geleceğin teknolojilerine öncülük etmek istiyorsan #benimadimotokar demen yeterli.

Biz Otokar olarak 1963'ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Sakarya’daki 552.000 m²’lik alana kurulu fabrikamızda 2000’den fazla çalışanımızla toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için hafif kamyon, savunma sanayi için tekerlekli zırhlı ve paletli zırhlı araçlar üretiyoruz. Yüzde yüz Türk sermayemiz ile bugün otomotiv ve savunma sanayinde fikri mülkiyet hakları kendisine ait ürünlerimiz ile yer alıyoruz.

Neden Sen?

Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezunsan.

Gazaltı Kaynak alanında tecrübeliysen (TIG, MIG, MAG, Oksi-Asetilen - Kaporta)  

Yaş boya ile pistole boyacılığı yaptıysan,

Boya macun, zımpara, pasta cila yapabiliyorsan,

Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık ve kendini geliştirmeye istekliysen,

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı düzende çalışabileceksen,

Sakarya veya Kocaeli bölgesinde ikamet ediyorsan,

aradığımız “Boya ve Kaynak Operatörü” sen olabilirsin.

Not: Adayların www.otokar.com.tr adresinden İnsan Kaynakları-Aramıza Katılın (Saha çalışanları iş başvurusu) seçeneğinden ilerleyerek başvuru yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Otokar’da biz: 

Ürünleri ve kabiliyetleri ile Türkiye’de ve dünyada kendini kanıtlamış köklü bir şirketiz ve Koç Holding’in bir parçası olarak güçlü bir referansa sahibiz.

Koç Holding’in; iş ahlakı, kurumsal kültür ve geleneklere bağlılık konularında olan hassasiyetini harmanlıyor ve kendi kurumumuzda yaşatıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızla ortak hedefimiz olan zirveye ulaşmak için takım ruhunun gücüne inanıyor, birlikte başarmak için adım atıyor, ülkemizi hep daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sektörde her geçen gün yerimizi sağlamlaştırırken gücümüzü çalışma arkadaşlarımızdan alıyor, başarıya olan inancımızı onlarla besliyoruz. Tecrübelerimizi, aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımızla paylaşırken onların gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz. Çünkü inanıyoruz ki sürekli gelişim bizim ayrılmaz bir parçamız ve ancak paylaşarak başarımızı artırırız.

İnsana ve çevreye değer veririz. Güçlü yan haklar ve kulüpler ile sosyal hayatımızın desteklendiğini bilir, sosyal sorumluluk projeleriyle iyilik peşinde koşarız.

Daha iyisi için yaşar, daha iyilerine diye üretiriz

Birlikte yola çıktığımız herkesle

Önce bugüne sonra geleceğe değer katarız.

Çünkü biz geleceğiz. 

#benimadimotokar

21 Tem 2023 - 08:00 - Güncel --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 12.211.657 gösterim gerçekleşti.