Büyükşehir aday adayı Duran, "Sakaryamız için ortak bir şuur içerisinde çalışacağız"

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Aday adayı Duran gerçekleşen buluşmada, "AK Parti önüne çıkan her engeli milletiyle aşan bir harekettir" ifadelerini kullandı.

Büyükşehir aday adayı Duran, "Sakaryamız için ortak bir şuur içerisinde çalışacağız"
Büyükşehir aday adayı Duran, "Sakaryamız için ortak bir şuur içerisinde çalışacağız"
+2
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, AK Parti’nin önüne çıkan her engeli milletiyle aşan bir hareket olduğunu söyledi.Büyükşehir aday adayı Duran,

"SAMİMİ, LİYAKATLİ VE İSTİKARARLI BİR YÖNETİM"

Aday adayı Rıdvan Duran, AK Parti yönetiminin milletle birlikte yürüyen ve sorunları milletin iradesiyle aşan bir parti olduğunu ifade ederken, "AK Parti önüne çıkan her engeli milletiyle aşmasını bilmiş bir harekettir. Bu engelleri aşarken bir yandan da ülkemize yeni eserler kazandırmayı asla ihmal etmemiş; milletimizin iradesini arkasına alarak samimi, liyakatli ve istikrarlı bir yönetim anlayışıyla nelerin başarılabileceğini daima ispat etmiştir” sözlerini kullandı.

Büyükşehir aday adayı Duran,

"SAKARYAMIZ İÇİN ORTAK BİR ŞUUR İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ"

Vatandaşlarımızın huzur ve mutluluk içinde yaşayacağı bir Sakarya hedefiyle yola çıktıklarını ifade eden Duran, “Bizler de milletimizin bizlere verdiği güç ve yüklediği yönetme sorumluluğunun farkında olarak Sakarya’mız için hayırlı ve uzun bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuğu, ezber bozan bir anlayışla; imkanlarını daha da geliştiren, her geçen gün daha da yaşanabilir hale gelen, vatandaşlarımızın huzur ve mutluluk içinde yaşayacağı bir Sakarya için menziline ulaştırmak istiyoruz. Bunu elbette başaracağız! Teşkilatlarımızla el ele vererek; Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kollarımız başta olmak üzere davamızın her neferiyle büyük sevdamız Sakaryamız için ortak bir şuur içerisinde çalışacağız. Bu vesileyle, bu güzel akşamda bizleri konuk eden AK Parti Sakarya İl Yönetimimize çok teşekkür ediyor, değerli çabaları için her birini tebrik ediyorum” diye konuştu.

Büyükşehir aday adayı Duran,
Büyükşehir aday adayı Duran,

05 Ara 2023 - 11:10 - Güncel --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 11.335.941 gösterim gerçekleşti.