Tanta; "Sapanca'yı muhtarlarımızla yönetmek istiyorum"

AK Parti Sapanca Belediye Başkan Aday Adayı Arif Tanta, ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek projelerini anlattı.

Tanta; "Sapanca'yı muhtarlarımızla yönetmek istiyorum"
Tanta; "Sapanca'yı muhtarlarımızla yönetmek istiyorum"
Haber albümü için resme tıklayın

İstişare toplantısı

Sapanca'nın öz evladı olarak çıktığı yolda kararlılıkla yürümeye devam ettiklerini belirten AK Parti Sapanca Belediye Başkan Aday Adayı Arif Tanta, ilçenin tüm muhtarlarını Cabir Deluxe Otel'de ağırladı. Muhtarlarla istişare toplantısı düzenleyen Tanta, ilçenin eksikliklerini, birliktelikle yapılacak olan projelerini anlattı.

Tanta;

Muhtarlarla işbirliği

Her zaman istişare açık olacağını ve ilçenin turizmde ön plana çıkması için birliktelikle çalışacaklarını söyleyen Tanta, "Sapanca, Sakarya'mızın göz bebeğidir. İlçemizin turizmle ön plana çıkması için muhtarlarımızla işbirliği şarttır. Muhtarlarımızı dinleyerek, istişareler yaparak ve birlikte çalışarak ilçemizi kalkındırmaya devam edeceğiz" dedi.

"Yıldızı parlayacak"

Tanta, "Sapanca sadece geçiş güzergahı olan bir ilçe değildir. İlçemize gerçek anlamda turizm projeleri hazırladık. Eğer nasip olursa projelerimizi halkımıza danışarak ve sizlerle birlikte hayata geçireceğiz. Öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, Sakarya Milletvekillerimizle, büyükşehir belediyemizle ve teşkilatlarımızla ve muhtarlarımızla tam uyum içinde çalışarak kısa sürede ilçemizin yıldızını daha da parlatacağız. Benim derdim hiçbir zaman makam değil, benim derdim gerçek ilçemize hizmet ve ilçe sakinlerimize hizmetkar olmaktır. Sapanca'nın adını dünyaya en iyi şekilde duyurmaktır" dedi.

Tanta;

07 Ara 2023 - 16:40 - Siyaset --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 10.303.336 gösterim gerçekleşti.