Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'da 10 kişinin öldüğü kaza için konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu Sakarya geçişinde meydana gelen ve 10 kişinin hayatını kaybettiği kazayla ilgili açıklama yaptı

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ülkenin çeşitli bölgelerinden gelen muhtarlarla bir araya geldi.
Konuşmasında güncel konular ile muhtarların sorunları ve taleplerine ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu Sakarya mevkiinde meydana gelen kazayla ilgili de konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya'daki trafik kazasına ilişkin; "Öncelikle bu sabaha karşı Kuzey Marmara Otoyolu Sakarya mevkiinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında hayatını kaybeden 10 insanımıza Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Yaralanan 59 vatandaşımızın hastanelere sevki yapılmış, tedavilerine süratle başlanmıştır. Kazayla ilgili soruşturma, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından titizlikle yürütülmektedir. Sis, kar, gizli buzlanma, yağmur gibi yol ve sürüş güvenliğini tehdit eden risklerin arttığı kış mevsiminde, sürücülerimizi daha dikkatli olmaya, trafik kurallarına daha fazla riayet etmeye çağırıyorum. Yüreklere acı salmamak için lütfen hep birlikte daha sorumlu davranalım" diye konuştu.

# KUZEY MARMARA OTOYOLUNDA KATLİAM GİBİ KAZA İLE İLİŞKİLİ:

28 Ara 2023 - 14:50 - Güncel --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 12.195.732 gösterim gerçekleşti.