Bakan Uraloğlu Kuzey Marmara Otoyolu'nu kullanacak sürücüleri uyardı!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, zincirleme kaza sonrası Kuzey Marmara Otoyolu Karasu Kavşağı kesiminin yeniden ulaşıma açıldığını belirterek, bu güzergahı kullanacak sürücülere, yoğun sis sebebiyle dikkatli olmaları tavsiyesinde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, zincirleme kazanın yaşandığı bölgedeki son duruma ilişkin bilgi verdi.

"Sabaha karşı Kuzey Marmara Otoyolu'nun Adapazarı mevkisinde yaşanan zincirleme kaza sonrası geçici olarak trafiğe kapatılan otoyolumuzun Karasu Kavşağı kesimi yeniden ulaşıma açılmıştır." ifadesini kullanan Uraloğlu, sürücülere uyarılarda bulundu.

Tüm ekiplerle sahada çalışmaların sürdürüldüğünü vurgulayan Uraloğlu, şunları kaydetti:

"Bu güzergahı kullanacak sürücülerimize yoğun sis sebebiyle dikkatli olmalarını, takip mesafelerini artırarak ilerlemelerini tavsiye ediyorum. Ne yazık ki hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı yapılan son tespitlere göre 10 olarak belirlenmiştir. Vefat sayısının artmaması ve yaralılarımızın tez zamanda iyileşmesi en büyük tesellimiz olacaktır. Güven içinde yolculuk edebilmeniz için tüm ekiplerimizle sahada çalışmalarımıza devam ediyoruz."

# KUZEY MARMARA OTOYOLUNDA KATLİAM GİBİ KAZA İLE İLİŞKİLİ:

28 Ara 2023 - 16:04 Ankara- Ekonomi --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 11.509.551 gösterim gerçekleşti.