Arslan: “Tüm enerjimi Arifiye için harcayacağım”

AK Parti Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Arslan, ilçe sakinleriyle buluşmaya ve kucaklaşmaya devam ediyor.

Arslan: “Tüm enerjimi Arifiye için harcayacağım”
Arslan: “Tüm enerjimi Arifiye için harcayacağım”
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Vefa borcu için

Arifiye’de yaptığı saha çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken ve özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Emrah Arslan, Genç bir mimar olarak ülkemizin her bölgesinde önemli projelere imza atmanın gururunu yaşıyorum. Doğup büyüdüğüm ve aile bağlarımın olduğu Arifiye ilçemize vefa borcumu ödemek, ilçemizin geleceğini özellikle gençlerimiz başta olmak üzere tüm ilçe sakinlerimizle birlikte imar etmek için yola çıktık” dedi.

Arifeye’ye teşekkür

Arslan; "Beni gönüllere alan, bağırlarına basan ve her gittiğim mahalle de coşkuyla karşılayan hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu teveccühe mahzar olmak için gece gündüz çalışmaya, tüm enerjimi güzel ilçeme hizmet için harcamaya söz veriyorum” dedi.

Erdoğan öncülüğünde

İlçede adım atılmadık sokak, sıkılmadık el bırakmadıklarını vurgulayan Mimar Aday Adayı Arslan, Sakarya’nın en güzide ilçelerinden olan Arifiye’mize daha güzel hizmetler getirmek için bu göreve talip oldum. Cumhurbaşkanımızı ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye yüzyılında Arifiye’yi ikinci yüzyıla hazırlamak en büyük isteğimdir. Bu vesileyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olan Yusuf Alemdar’ı tebrik ediyor başarılar diliyorum. Partimizin başarısı için bir neferi olarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sakarya’mızın ve teşkilatımızın değerli milletvekilleri ile birlikte Arifiye’nin hizmet yolculuğunda benimde eserlerim olsun istiyorum” dedi.

20 Oca 2024 - 15:10 - Siyaset --- Okunma

Son bir ayda medyabar.com sitesinde 10.647.048 gösterim gerçekleşti.