SASKİ'den Uyarı: Ödeme Noktalarına Dikkat

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Sakarya'da işlem yapan fatura ödeme noktalarıyla ilgili herhangi bir resmi bağı bulunmadığını söyledi

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Rüstem Keleş, SASKİ abonelerine, fatura ödemeleriyle ilgili önemli uyarılarda bulundu. Rüstem Keleş yaptığı açıklamada, "SASKİ Genel Müdürlüğü olarak abonelerimize ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalarımız bulunuyor. Abonelerimiz, anlaşmalı bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatıyla, ilçeler ve merkezde bulunan toplam 25 noktadaki veznelerimizden fatura ödemelerini yapabiliyor. Bunların dışında PTT ve Kredx'ler ile yapılan protokollerle Türkiye'nin her yerinden, internet adresimiz ile de dünyanın her yerinden abonelerimize 7/24 fatura ödeme hizmeti vermekteyiz. Serdivan AVM, Ada AVM, Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) gibi noktalara yerleştirilen KİOSK'lar ile de vatandaşlarımız zaman harcamadan su faturalarını ödeyebilmektedir" şeklinde konuştu.

Fatura Ödeme Noktalarına Dikkat
Şehirde bulunan fatura ödeme noktalarıyla herhangi bir resmi bağın bulunmadığının altını çizen Rüstem Keleş, "Şehrimizin çeşitli yerlerinde işlem yapan fatura ödeme noktalarının kurumumuz ile herhangi bir resmi anlaşması bulunmamaktadır. Bu tip yerlere yapılan fatura ödemelerinde zaman zaman sıkıntılar yaşanmakta ve vatandaşlarımız mağdur olmaktadır. Bu tip noktalara yapılan ödemelerden kaynaklanan sıkıntılardan kurumumuz sorumlu değildir. Ödemeleriniz ile ilgili herhangi bir mağduriyete maruz kalmamak için Genel Müdürlüğümüz tarafından sunulmakta olan ödeme seçeneklerini tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz" diye konuştu.

18 Mart 2014 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.848.993 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?