Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 17 Nisan Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

Büyütmek için resme tıklayın

Bizim Sakarya
TÜVASAŞ'TA ENDİŞE VAR

Demiryol İl Adapazarı Şube Başkanı Cemal Yaman, TÜVASAŞ'ı verimsizlikle suçlamanın doğru olmadığını belirterek, kuruma sahip çıkılmasını istedi.

Yenisakarya
TÜVASAŞ'IN ÖNÜNÜ AÇIN!

Demiryol-İş Şube Başkanı Yaman, TÜVASAŞ'ın tüm demiryolu araçları üretimini yapabilecek noktaya geldiğini belirterek, verimsizlikle suçlanan kurumun önündeki bürokratik engellerin kaldırılması gerektiğni söyledi.

Adapazarı Akşam Haberleri

UYKULARI KAÇACAK!

Demiryol İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Cemal Yaman, TÜVASAŞ'ın Milli Tren ve diğer projeleriyle uluslararası rant çevrelerinin uykularını kaçırdığını belirtti. Tank Paletin akıbetini örnek gösterek Yaman, devletten fabrikaya sahip çıkmasını istedi.

Sakaryahalk
TÜVASAŞ HAZIR

Ülkemiz Milli ve Yerli üretimde hızla yol alırken, TÜVASAŞ yaptığı atılımla birlikte 160 kilometre hızla giden Elektrikli Milli Tren Seti Projesi için bütün hazırlıklarını tammladı. Fabrika bununla da sınırlı kalmadı. 160 kilometre hız yapan Elektrikli Milli Tren Seti Projesi üzerinde çalışma yaparak aynı treninin hızını 225 kilometreye yükseltti.

Yenigün
TÜVASAŞ HEDEF BÜYÜTTÜ!

Demiryol-İş Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman, "TÜVASAŞ'ın içinde Milli Tren için kurulan Alüminyum Gövde Üretim Fabrikası'nın tamamlandığını belirterek, "TÜVASAŞ Yerli ve Milli Hızlı Tren'in üretimi için artık her yönüyle hazır" dedi.

Adapostası
YOL HARİTASINI OLUŞTURMALIYIZ

Belediye başkanlarını ziyaret eden Başkan Altuğ, "Amacımız ve tek sevdamız ve ortak yaşam alanımız olan Sakrya'nınçok daha yaşanabilir bir şehir olmasına katkı sunmaktır. Ekonomik anlamda güçlenmek ve hızlı ilerlemek için şehrimizin bir stratejik planının olması gerekiyor" dedi.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

17 Nisan 2019 - Medya

medyabar.com son bir ayda 2.784.598 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.