Dün bu olaylar oldu.Emniyet asayiş bülteni

İl Emniyet Müdürlüğü Merkez ve İlçeler sorumluluk bölgesinde meydana gelen olayların listesini açıkladı.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ: 24.04.2013 günü saat:23.00 sıralarında meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili müşteki R. S. beyanında;arkadaşı olan şüpheli M.M. isimli şahsın ikametine ait olan dijital elektrik saatini söktüğünü davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ: 19.04.2013 günü saat:23.00 sıralarında Mağdur İ.Z. Halı Sahada arkadaşı ile çarpışıp yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ: 19.04.2013 - 25.04.2013 günü arasında Müşteki S.Y.,K. Ç. tarafından belirtilen tarihler arasında telefon ile tehdit edilmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ: 24.04.2013 günü saat:16:30 sıralarında görevlilerimizce Şüpheli V. S.'ın üzerinden bir adet satır ve bir adet 9 mm çaplı MKE yapımı fişek bulunarak muhafaza altına alınmış, C.Savcısının talimatı ile şüphelinin ifadesi alınıp salıverilmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ: 14.04.2013 günü saat:02:00 sıralarında meydana İlaç İçme Suretiyle Zehirlenme olayı ile ilgili olarak beyanı alınan Müşteki P. S.ifadesinde,daha önce kullanmış olduğu ilaçtan içtiğini belirtmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ: 22.04.2013 günü saat 08.30 sıralarında Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak beyanı alınan Müşteki Y. B.ifadesinde, bahse konu cadde üzerinde beklediği sırada, yol üzerinde gezinen köpeklerin bir anda araçlardan korkarak üzerlerine doğru geldiğini ve kendisine çarpmasıyla düşerek yaralandığını belirtmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ: 26.04.2013 günü saat:00.45 sıralarında meydana gelen Açıktan Motosiklet Hırsızlığı olayı ile ilgili olarak Müşteki K. B. beyanında, ikametinde bulunduğu esnada kendisini polis memurlarının aradığını ve ruhsat bilgileri kendi üzerine ait olan 54 DP ? plaka sayılı motosikletinin çalınmış olduğunu söylediğini hemen polis merkezine geldiğini motosikletini 25.04.2013 günü saat:20.30 sıralarında motosikletini açık bir garaja direksiyon kilidini kilitleyerek bıraktığını konu ile ilgili olarak isimlerini polis merkezinde öğrenmiş olduğu G. L. ve S. Ö. isimli şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu uzlaşmak beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ: 26.04.2013 günü saat: 00.45 sıralarında meydana gelen Açıktan Motosiklet Hırsızlığına Teşebbüs olayı ile ilgili olarak Müşteki Ü.S. ifadesinde; 26.04.2013 günü saat:00.40 sıralarında iş yerinde kapının girişine direksiyondan kilitli olarak bıraktığı 54 HY ? plaka sayılımotosikletinin direksiyonunu yamultulduğunu ve iki şahsın ellerinde motosiklet ve bisiklet ile iterek yürüdüklerini gördüğünü, şüphelendiğini ve takip ettiğini beyan etmiş, Şüpheli G. L. ve S. Ö. isimli şahısların tahkikatını Hırsızlık Büro Amirliği yürütmekte olup, tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ: 25.04.2013 günü saat 10.00 sıralarında meydana gelen Tehdit ve Hakaret olayı ile ilgili müşteki Y. M. ifadesinde; şüpheliler F.B ve m. B. ' un kendisine Tehdit ve hakarette bulunduklarını belirtmiş olup, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ: 24.04.2013 günü müracaatta bulunanMüşteki H. A.ifadesinde, Dörtyol Sanayi Sitesi yanında bulunan alanda yaklaşık 6 aydır arızalı olması nedeniyle bıraktığı 54 SD ? plakalı araca başka bir aracın çarpmasıyla hasar meydan gelmiş olduğunu belirtmiş,, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ: 25.04.2013 günü meydana gelen dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak beyanı alınan müşteki İ.A. ifadesinde, kısa bir süre önce eve gelen bir tebligat ile kendine ait olduğu söylenen iki adet cep telefonu numaralı hatlar adına icra takibi başlatıldığını öğrendiğini, kendisinin bu numaralar ile bir ilgisi ve alakası olmadığını,kendi bilgisi ve rızası dışındakimliği kullanılarak hat çıkartılmış olduğunu, olayla ilgili Y.A.isimli şahıstan şüphelendiğini belirtmiş, Y.A.ın ifadesi alınıp salıverilmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ: 10.04.2013 günü saat 15.30 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak Müşteki F.K. ifadesinde, Alışveriş yapmak amacıyla Çarşamba pazarına gittiğini, alışveriş yaparken içinde para cüzdanının da bulunduğu el çantasını tezgahın üzerine bıraktığını, tezgahtaki elbiselere bakarken çantasının yerinde olmadığını gördüğünü, el çantasın bulunan para cüzdanının içinde kendisine ait nüfus cüzdanı, akrabalarına ait resimler, ve Elli Türk Lirası parasının olduğunu belirtmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ: 25.04.2013 günü saat:22.30 sıralarında halı saha tesisinde duş bölümünde meydana gelen şüpheli ölüm olayında yapılan tahkikatta; bilgi sahiplerinin alınan ifadelerinde 5 aydır halı sahada birlikte maç yaptıklarını arkadaşları olan M. C.nunda olduğunu 2-3 maçtır göğsünde ağrı şikayetinde bulunarak maçı yarıda bıraktığını yine maç başladıktan10 dakika sonra göğsünün ağrımasından dolayı maçı bırakarak ayrıldığını A.Ç.ın merak ederek yanına gittiğinde tesisin duşu önünde yerde yattığını gördüğünü yardım istediğini ambulans çağırdıklarını ilk yardımda bulunduklarını, nefes almakta olduğunu M.'a spor olarak veya başka bir şekilde şiddet olmadığını beyan etmişlerdir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ: 25.04.2013 günü saat: 04.00 sıralarında Müşteki M. A. ikametine kestirme patika yoldan geçerken aydınlatmanın olmadığı yerde ayağının yere takılması neticesinde düşerek sol el bilek kısmından hafif şekilde yaralanmış. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ: Şüpheli Z. B.ün 2006/243 sırasında kayıtlı Sıg Sauer marka AM39139 seri nolu tabancasına ait silah ruhsatının geçerlilik süresi sona ermesi nedeniyle 6 ay içerisinde yeniletmesi gerekirken yeniletmediğinden, silah ruhsatının iptal edildiği bahse konu silahın 15/02/2012 tarihinde muhafaza altına alındığı, muhafaza altına alındığı tarihten itibaren 6 ay süre içerisinde silah satın almaya hak kazanmış kişilere devrini yaptırmadığından 6136 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri gereğince adli işlemlerin yapılmasının istenilmesi üzerine, adı geçen şüphelinin ifadesi alınmış bahse konu silah ve şarjörü müsadere edilmek üzere hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ: 24.04.2013 günü saat: 15.30 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayıyla ilgili Müşteki A. İ. çekyatlara döşeme tabancası ile çivi çaktığı esnada çivilerin üst üste gelmesi nedeniyle çivinin sekerek sağ gözüne çarptığını, gözünden hafif şekilde yaralandığını beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI
GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ: Cadde üzerindeseyir eden E.D. idaresinde ki at arabası üzerinde bir miktar elektrik ve telefon hattı kablolarının görülmüş ve elektrik kabloları ile telefon hattı kablolarının çalıntı olma ihtimaliyle yapılan tahkikat neticesinde kabloların çalıntı olmadıkları tespit edilmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ: 25/04/2013 günü saat:14.15 sıralarında, tavan vinç kısmında bulunan yerden takriben 8 m kadar yüksekten fabrika çalışanlarından M. S.isimli kişinin yanında iş arkadaşı N.T.ile birlikte tavan vincinin gevşeyen kablosunun tamir işi esnasında dengesizce basması ve ayağının kayması ile toprak zemine düştüğü, şahsın olay yerinden 112 acil sağlık ekipleri tarafından tedavi amacıyla Geyve Devlet Hastanesine getirildiği ancak şahsın yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etmiş olduğu anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ: 24.04.2013günü saat.16.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili müşteki S.İ.' ın alınan beyanında arkadaşının kendisine kullanmak için vermiş olduğu 0538 ?. numaralı kendi adına kayıtlı hattının bulunduğu telefonu kaybettiğini beyan etmiş düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 3 1 2 5 315 43.821 TL 7 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 1 1 1 1 178 26.736 TL 1 3
TOPLAM 4 2 3 6 493 70.557 TL 8 3

26 Nis 2013 - 15:16 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.786.055 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Hendek İlçesinin havaya uçan 7 kişinin can verdiği 114 kişinin yaralandığı havai fişek fabrikası kaldırılsın mı?