Gençlik Hizmetleri haftalık programını yayımladı

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü haftalık programını yayımladı.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü haftalık programını yayımladı.

22 ARALIK 2012 CUMARTESİ

FUTBOL 12.00 ERENLER STADI SAKARYA SPOR A.Ş. -PENDİK SPOR
( COCA- COLA AKADEMİU -14LİGİ )
FUTBOL 13.45 ERENLER STADI SAKARYA SPOR A.Ş. -PENDİK SPOR
( COCA- COLA AKADEMİU -15LİGİ )
GÜREŞ 14.00 LÜTFÜ YAMAN SPOR SALONU 11 -13 YAŞ İLÇELER ARASI GREKOMEN SERBEST DEPLASMANLI GÜREŞ TURNUVASI

23 ARALIK 2012 PAZAR

FUTBOL 12.00 ERENLER STADI SAKARYA SPOR A.Ş. -PENDİKSPOR
( COCA- COLA AKADEMİU -18LİGİ )
GÜREŞ 14.00 LÜTFÜ YAMAN SPOR SALONU 14 -15 YAŞ İLÇELER ARASI GREKOMEN SERBEST DEPLASMANLI GÜREŞ TURNUVASI
BASKETBOL 15.00 ATATÜRK SPOR SALONU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ -TEKKEKÖY BELEDİYE
( TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL 2.LİGİ)

24 ARALIK 2012 PAZARTESİ

VOLEYBOL 18.30 HENDEK SPOR SALONU YENİ HENDEK -H.TEPE YENİ ÖZEN
(GENÇ KIZLAR VOLEYBOL LİGİ )
VOLEYBOL 18.30 LÜTFÜ YAMAN SPOR SALONU SAK.GENÇ.MRK.GNÇ.SP.KLB.-GEYVE SP.KLB.
(GENÇ KIZLAR VOLEYBOL LİGİ )
BASKETBOL 18.15 ATATÜRK SPOR SALONU A4-A1-PLAY-OFF(2)
( SAKARYA YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL LİGİ )
BASKETBOL 19.45 ATATÜRK SPOR SALONUA3-A2/PLAY-OFF (2 )
( SAKARYA YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL LİGİ )

26 ARALIK 2012 ÇARŞAMBA

VOLEYBOL 18.15 ATATÜRK SPOR SALONU BOSNA SANCAK -ATATÜRK İ.Ö.O.
(GENÇ KIZLAR VOLEYBOL LİGİ )
VOLEYBOL 20.00 ATATÜRK SPOR SALONU GEYVE SP.KLB. -YENİ HENDEK SP.KLB.
(GENÇ KIZLAR VOLEYBOL LİGİ )(ÖDÜL TÖRENİ)
BASKETBOL 18.15 LÜTFÜ YAMAN SPOR SALONU A2-A4-PLAY-OFF(2)
( SAKARYA YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL LİGİ )
BASKETBOL 20.00 LÜTFÜ YAMAN SPOR SALONUA1-A3-PLAY-OFF(2)
( SAKARYA YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL LİGİ )

28 ARALIK 2012 CUMA

BASKETBOL 18.15 ATATÜRK SPOR SALONU A2-A1-PLAY-OFF(2)
( SAKARYA YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL LİGİ )
BASKETBOL 20.00 ATATÜRK SPOR SALONUA4-A3-PLAY-OFF(2)
( SAKARYA YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL LİGİ ) (ÖDÜL TÖRENİ)

KAMP -KURS -SEMİNER ?TOPLANTI
KONU TARİH / SAATYER AÇIKLAMA
BİSİKLET17 -26 ARALIK 2012 SAKARYA ÜNÜVERSİTE BESYO2.KADEME ANTRENÖR KURSU
DAĞCILIK 17 -25 ARALIK 2012 SAKARYA ÜNÜVERSİTE BESYO 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME TEORİK KURSU

( BİLGİ İÇİN )
FEDERASYON FAALİYETLERİNE KATILAN BRANŞLAR
BASKETBOL 23 ARALIK 2012 İSTANBUL
YÜZME 20 -23 ARALIK 2012 İSTANBUL KISA KULVAR YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
(ALTIN KULAÇ SPORKLB. -TURKUAZ SPOR KLB. )
JUDO 21 -23 ARALIK 2012 MANİSA ÜMİTLER TÜRKİYE JUO ŞAMPİYONASI
(İL KARMASI)
ATLETİZM 22 -23 ARALIK 2012 İSTANBUL YILDIZLAR, GENÇLER ,BÜYÜKLER SALON FEDERASYON DENEME MÜS.
( SAKARYA BÜYÜK ŞEH. BLD .SPOR KLB. )
OKÇULUK 22 -23 ARALIK 2012 DENİZLİ GENÇLER, BÜYÜKLER FEDERASYON KUPASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI
( İL KARMASI)
KİCKBOKS 20 -23 ARALIK 2012 AKSARAYTÜRKİYE YILDZLAR VE MİNİKLER ( BAY -BAYAN ) FERDİ KİCK BOKS ŞAM.
(SPORTİF SPOR KLB -FERDİ )

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ OKUL SPORLARI
HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

KIZ-ERKEK YARI FİNAL
2012-2013 GENÇLER KIZ- ERKEK VOLEYBOLİL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ
NOT:1. Tur Müsabakaları Kazanılmış 2 Set Üzerinden Oynanacaktır.
24 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 10:00 K 20 HACI ZEHRA AKKOÇ KIZ L. - ÖZEL ENKA
11:00 K 21 ATATÜRK AND.L. - ŞH.HAKAN BAYRAM L.
12:00 K 22 HENDEK AND.L. - YUNUS ÇİL OĞLU AND.ML
13:00 K 23 ÖZEL DOĞU MARMARA SAĞ.ML. - FERİZLİ KIZ ML.
14:00 K 24 AKYAZI KIZ ML. - YUNUS EMRE ÇPL.
15:00 K 25 SAKARYA AND.L. - ERENLER L.
16:00 K 26 FİGEN SAKALLIOĞLU AND.L. - GÜNEŞLER L.


25 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 10:00 K 27 ADAPAZARI KIZ ML - SELÇUK ESEDOĞLU AND.L.


11:00 K 28 HENDEK KIZ ML - ÖZEL ŞAHİN
12:00 K 29 CUMHURİYET LİSESİ - SERDİVAN TİCARET ML.
13:00 K 30 ALİ DİLMEN AND.L. - ARİFİYE AND.ÖĞ.L.
14:00 K 31 SAPANCA METEM - İSMET-FİKRET AKTEKİN AND.L.
15:00 K 32 SERDİNAN KIZ ML. - 75.YIL SAĞ.M.L.
16:00 K 33 ŞEN PİLİÇ EML - TANSU ÇİLLER TİC.ML.
26 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 10:00 E 34 DOĞU MARMARA SAĞ.ML - ALİ DİLMEN AND.LİS
11:00 E 35 FATİH EML - ÖZEL SAKARYA IŞIK
12:00 E 36 GÜNEŞLER L. - ARİFİYE AND.ÖĞ.L.
13:00 E 37 AKYAZI EML - ATATÜRK AND.L.
14:00 E 38 FERİZLİ İSMET F.AKTEKİN AND.LİS. - SAKARYA AND. LİS
15:00 E 39 ŞEN PİLİÇ EML - HENDEK İHL.
16.00 E 40 M.AKİF E.EML - M.AKİF E.ÇPL
27 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 10:00 K 41 YUNUS ÇİLOĞLU AND KML - ADAPAZARI ATATÜRK AND.L.


11:00 K 42 HACI ZEHRA AKKOÇ KIZ ML - FERİZLİ KIZ ML
12:00 K 43 HENDEK AND. L. -ŞH.HAKAN BAYRAM L.
13:00 K 44 HENDEK KIZ ML - SERDİVAN TİC.L.
14:00 K 45 ERENLER LİSESİ - AKYAZI KIZ ML.
15:00 K 46 SAKARYA AND.L. - YUNUS EMRE ÇPL.
16:00 K 47 GÜNEŞLER L. - SAPANCA METEM
28 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 10:00 K 48 ÖZEL ŞAHİN - CUMHURİYET L.
11:00 K 49 ÖZEL ENKA- ÖZEL DOĞU MARMARA SAĞ.ML.
12:00 K 50 ADAPAZARI KIZ M.L. - ARİFİYE AND.L.
13:00 K 51 SELÇUK ESEDOĞLU AND.L. - ALİ DİLMEN AND .L.
TARİH SALON SAAT K/E M.NO TAKIMLAR SKOR
28 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 14:00 K 52 FİGEN SAKALLIOĞLU AND.L. - İSMET-FİKRET AKTEKİN AL.
15:00 K 53 SERDİVAN KIZ ML - TANSU ÇİLLER TİC.M.L.
16:00 K 54 75.YIL SAĞ.ML. - ŞENPİLİÇ EML.

2012-2013 KÜÇÜKLER KIZ- ERKEK VOLEYBOLİL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ
NOT:1. Tur Müsabakaları Kazanılmış 2 Set Üzerinden Oynanacaktır.

24 Aralık 2012 ŞEN PİLİÇ EML SPOR SALONU 10.00 K 24 P.OVA 75.YIL OO - TEKSEN OO

.10.30 K 25 ZÜBEYDE HANIM OO - A.NİHAT ASYA OO
11.00 K 26 ŞH.HACI UZUN OO - ADP.ATATÜRK OO
.11.30 K 27 HALİT NARİN OO - İSMET İNÖNÜ OO
12.00 K 28 NOKSEL OO - YEŞİLTEPE OO
.12.30 K 29 MİLLİ EGEMENLİK OO - ORHAN GAZİ OO
13.00 E 30 ŞH.MAHMUTBEY OO - MAHMUTBEYOO
.13.30 E 31 AKARCA TFK. OO - ORHAN GAZİ OO
25 Aralık 2012 ŞEN PİLİÇ EML SPOR SALONU 10.00 E 32 ORHAN GAZİ OO - SABİHA HANIM OO
.10.30 E 33 ZÜBEYDE HANIM OO - SÖĞÜTLÜ OO
11.00 E 34 AKARCA TFK. OO - ADAP. ATATÜRK OO
.11.30 K 35 ZÜBEYDE HANIM OO - ORHAN GAZİ OO
12.00 K 36 ŞH.HACI UZUN OO - İSMET İNÖNÜ OO
.12.30 K 37 ADAP.ATATÜRK - HALİT NARİN OO
26 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 10.00 K 38 NOKSEL OO - TEKSEN OO
.10.30 K 39 YEŞİL TEPE OO - P.OVA 75.YIL OO
11.00 K 40 A.NİHAT ASYA OO - MİLLİ EGEMENLİK OO
.11.30 E 41 ATATÜRK OO - ORHAN GAZİ OO
12.00 E 42 AKARCA TFK. OO - SABİHAHANIM OO

KÜÇÜK ERKEKLER KIZ- ERKEK VOLEYBOLYARI FİNAL - FİNAL STATÜSÜ

TARİH SALON SAAT K/E M.NO TAKIMLAR SKOR
27 Aralık 2012 ŞEN PİLİÇ EML SPOR SALONU 10.00 K 46 2. GRUP 1.Sİ - AKYAZI 3. GRUP 1.Sİ
.10.30 K 47 AKYAZI 2. GRUP 1.Sİ - 3.GRUP 2.Sİ
11.00 K 48 3.GRUP 1.Sİ - 2.GRUP 2.Sİ
.11.30 K 49 1.GRUP 2.Sİ - AKYAZI 1.GRUP 1.Sİ
28 Aralık 2012 ATAÜRK SPOR KOMPLEKSİ 10.00 K 50 1.GRUP 1.Sİ - 3.GRUP 2.Sİ
.10.30 K 51 2.GRUP 1.Sİ - AKYAZI 2.GRUP 1.Sİ
11.00 K 52 3.GRUP 1.Sİ - 1.GRUP 2.Sİ
.11.30 K 53 2.GRUP 2.Sİ - AKYAZI 1.GRUP 1.Sİ

2012-2013 YILDIZLAR (KIZ) FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ

TARİH YER M. NO SAAT TAKIMLAR SKOR
28 Aralık 2012 YENİKENT SPOR SALONU 1 10:00 ŞH.FATİH KEMAL YARAR OO - ÖZEL DOĞA KOL.
2 11:00 OSMAN BEY OO - CENGİZ TOPEL OO
3 12:00 ADAPAZARI ATATÜRK OO - ALİ DİLMEN OO

2012-2013 YILDIZLAR (ERKEK) FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ

TARİH YER M. NO SAAT TAKIMLAR SKOR
24 Aralık 2012 YENİ KENT SPOR SALONU 25 10:00 AŞAĞI ÇALICA OO - FATMA ÖZKAN OO
26 11:00 ADAP.ATATÜRK OO - ALİ DİLMEN OO
27 12:00 HAKKI DEMİR OO - MEHMET NURİ OO
28 13:00 AHMET AKKOÇ OO -TÜRK-İŞ OO
29 14:00 BUDAKLAR OO - KARASU OO
30 15:00 A.NİHAT ASYA OO - TOKİ OO
31 16:00 NURİ BAYAR OO - M. ZÜMRA KUŞ OO
32 17:00 KARAMAN OO - 17 AĞUSTOS OO

TARİH YER M. NO SAAT TAKIMLAR SKOR
25 Aralık 2012 YENİ KENT SPOR SALONU 33 10:00 AŞAĞI ÇALICA OO - ALİ DİLMEN OO
34 11:00 FATMA ÖZKAN OO - ADAPAZARI ATATÜRK OO
35 12:00 HAKKI DEMİR OO- TÜRK -İŞ OO.
36 13:00 MEHMET NURİ OO - AHMET AKKOÇ OO
37 14:00 BUDAKLAR OO - TOKİ OO
38 15:00 KARAOSMAN OO - A.NİHAT ASYA OO
39 16:00 NURİ BAYAR OO -17 AĞUSTOS OO
40 17:00 M. ZÜMRA KUŞ OO- KARAMAN OO
26 Aralık 2012 YENİ KENT SPOR SALONU 41 10:00 AŞAĞIÇALICA OO - ADAPAZARI ATATÜRK OO
42 11:00 ALİDİLMENOO - FATMA ÖZKAN OO
43 12:00 HAKKI DEMİR OO - AHMET AKKOÇ OO
44 13:00 TÜRK-İŞ OO - MEHMET NURİ OO
45 14:00 BUDAKLAR OO - A.NİHAT ASYA OO
46 15:00 TOKİ OO - KARAMAN OO
47 16:00 NURİ BAYAR OO - KARAMAN OO
48 17:00 17 AĞUSTOS OO-M. ZÜMRA KUŞ OO
TARİH YERSAAT TAKIMLAR SKOR
28 Aralık 2012 YENİ KENT SPOR SALONU 49 13:00 1.GRUP 1.Sİ - KARASU 1.GRUP 1.Sİ
50 14:00 3.GRUP 1.Sİ - GEYVE 1.Sİ
51 15:00 2.GRUP 1.Sİ - KARASU 2.GRUP 1.Sİ
52 16:00 4.GRUP 1.Sİ - AKYAZI 1.Sİ

2012-2013YILDIZ ERKEKLER FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ
YARIFİNAL-FİNAL MÜSABAKALARI
TARİH SAHA NO SAATTAKIMLARSKOR
24/12/2012 YILDIRIM SPOR TESİSLERİ 145 10:00 A.Grup 1.si - B. Grup 2.si
146 11:00 B.Grup 1.si - A. Grup 2.si
26/12/2012 YILDIRIM SPOR TESİSLERİ 147 10:00 MAĞLUPLAR 3- 4. LÜK MAÇI
148 11:00 GALİPLER 1 - 2 .LİK MAÇI ( FİNAL )

2012-2013YILDIZ KIZLAR FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ

25/12/2012 YILDIRIM SPOR TESİSLERİ 15 10:00 1. Grup 1.Si 2. Grup 1.Si
16 11:00 3. Grup 1.Si 2. Grup 1.Si
27/12/2012 YILDIRIM SPOR TESİSLERİ 17 10:00 1. Grup 1.Si 2. Grup 1.Si
18 11:00 2. Grup 1.Si 3. Grup 1.Si

2012-2013 ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM OKULLAR ARASI
YILDIZLAR KIZ-ERKEK BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH SALON NO SAAT K-E TAKIMLAR SKOR
24 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 25 09:30 E 1.Grup 1. Si - 4.Grup 1.Si
26 10:45 E 2.Grup 1. Si - 3.Grup 1.Si
25 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 27 09:30 K A Grup 1.Si - B Grup 2.Si
28 10:45 K B Grup 1.Si - A Grup 2.Si
29 12:00 E 1.Grup 1. Si - 3.Grup 1.Si
30 13:15 E 4.Grup 1. Si - 2.Grup 1.Si
27 Aralık 2012 ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ 31 09:30 K MAĞLUPLAR 3-4 MAÇI
32 10:45 K GALİPLER 1-2 MAÇI ( FİNAL )
33 12:00 E 1.Grup 1. Si - 2.Grup 1.Si
34 13:15 E 3.Grup 1. Si - 4.Grup 1.Si

21 Ara 2012 - 09:34 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.576.809 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket Koronavirüs aşısı olacak mısınız?