STK'lardan Mustafa Çuhadar'a destek ziyareti

Morbeyin mağduru olduğu ortaya çıkan ve kısa bir süre önce göreve yeniden başlayan Kocaali Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar'a Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları destek ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Haber Resmi
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaparken önce açığa alınan ve sonradan da ihraç edilen, bir süre cezaevinde yattıktan sonra morbeyin mağduru olduğu ortaya çıkan Mustafa Çuhadar bir süre önce göreve iade edilmişti.

Yaşadığı zor süreçte Sakarya'da faaliyet gösteren önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından bazıları, Mustafa Çuhadar ile ilgili bir güven mektubu yazarak valiliğe ve İç işleri Bakanlığına ulaştırmışlardı. Yaşanan süreçte Mustafa Çuhadar'a güven ve desteklerini hiç azaltmadan sürdüren bu STK Başkanları Mustafa Çuhadar'ın göreve başlaması ile hayırlı olsun ziyareti için Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde kendisini ziyaret etti.

Ziyarete Eğitim Bir Sen Sakarya 1. Şube Başkanı Murat Mengen, Eğitim Bir Sen 2. Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yaşar Kahraman, YediHilal Başkan Yardımcısı Ali Çiydem, Cihannüma Sakarya Şube Başkanı Doç. Dr. Fatih Yardımcıoğlu İHH Sakarya Şube Başkanı Sebahattin Aydın, Erbakan Vakfı Sakarya Şube Başkanı Hasan Çınar, PESA (Politik Ekonomik Sosyal Araştırmalar Merkezi) Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Temel GÜLDAL katıldılar.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Çuhadar; ziyaret ve verilen destek için STK Başkanlarına teşekkür etti.

Çuhadar; Bu zorlu süreç hem kendim hem ailem için büyük bir imtihan oldu. Hiçbir zaman devletimize ya da Allah'a isyan etmedik. Sabırla ve dostlarımızın desteği ile çok şükür üstesinden geldik. Sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli başkanlarına ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm süreç boyunca hiç desteklerini hiç esirgemediler.

STK Başkanları bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Mustafa Çuhadar'a güven ve desteklerinin devam edeceğini, FETÖ vb terör yapılarıyla irtibatlandırılmasını asla kabul etmeyeceklerini vurguladılar.

18 Şubat 2018 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.134.482 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?