Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş raporu

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 23.01.2015 günü saat: 00.00'dan 25.01.2015 günü saat: 24.00'a kadar İl ve İlçelerde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesini açıkladı.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü M.Ü. isimli şahıs kamyonun kasasının üzerineki brandayı sökmeye çalıştığı anda ayağının boşluğa gelmesi üzerine yere düştüğünü başından ve kalçasından yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü E.Ü. isimli şahıs plakasını ve markasını alamadığı beyaz renkli bir arıcın kendisine çarparak yoluna devam ettiğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :21.01.2015 günü N.Ö. isimli şahıs oğlu T.Ö. nün çay bardağı içerisindeki çamaşır yumuşatıcısından bir yudum içtiğini, oğlunun şuan ki sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiştir. Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü O.Ç. isimli şahıs iş yerinin içerisinde bulunan reyonun üst katına doğru ayakkabı almak maksadı ile zıpladığını ancak yere düştüğü anda ayağının ters dönmesi neticesinde yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :14.01.2015 günü O.B. isimli şahıs bir anlık dengesini kaybetmesi nedeni ile yere düşerek yarandığını kendi imkanları ile her hangi bir şey olup olmadığını göstermek için hastaneye gittiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü M.T. isimli şahıs cep telefonunu masanın üzerinde unuttuğunu, geri geldiğinde telefonunun yerinde olmadığını fark ettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü Ö.C. isimli şahıs ikametinde oturduğu sırada oturma odasının camından içeriye parke taşı atıldığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :19.01.2015 günü S.D. isimli şahıs işyerinde aparatın elini sıkıştırması sonucu yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :14.01.2015 günü M.M. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada elini sıkıştırması sonucu yaralandığını, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :12.11.2014 günü M.E.G. isimli çocuğun leke çıkarıcı şişesini ağzına sürmesi ile şahsın babası tarafından kontrol amacı ile hastaneye intikal ettirilip gerekli tedavisini yaptırdığı anlaşılmış, olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü D.B. isimli şahıs kızı Z.B.' den iki gündür haber alamadığını, kızının hayatından endişe ettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :17.01.2015 günü C.M. isimli şahıs mobilya imalat dükkanında mobilya parçası kestiği sırada parçayı elinden düştüğünü ve elini makinaya kaptırdığını, iki parmağında kesik meydana geldiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü T.R. isimli şahsın eks olduğu anlaşılmış, Bilgi sahiplerinin alınan beyanlarından şahsın hasta ve rahatsız olduğu anlaşılmış, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : 23.01.2015 günü E.Y. isimli şahıs kendisini K.K. isimli şahsın takip ettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü F.G. ile B.E. isimli şahıslar arasında sözlü tartışma yaşanmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :21.01.2015 günü S.Ş. isimli şahıs G.B.' nun arayarak evinde küçük çaplı yangın olduğunu bildirdiğini, yardım için evin içerisine girdiğini, yoğun dumandan etkilenerek dışarı çıktığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 24/01/2015

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü H.Ö. isimli şahıs F.Ç.'nin iş yerine geldiğini ve tehditte bulunduğunu beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü N.E. isimli şahıs içerisinde nüfus cüzdanı, cep telefonu, nakit para bir adet altın alyans yüzük ve bir adet altın mavi taşlı altın yüzük bulunan siyah renkli üstten ve yandan fermuarlı küçük el çantasının olmadığın fark ettiğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü S.Y. isimli şahıs aracı park ettiğinde aracının arka plakasının yerinde olmadığını fark ettiğini, beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.01.2015 günü S.İ. isimli şahıs elinde cam şişe bulunduğunu ve kırıldığını yerden seken cam parçasının sekerek koluna geldiğini ve elinin kesildiğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü İ.B. isimli şahıs park halinde bulunan aracının farının tamponunun ve çamurluğunun, arka farı sinyalinin kırılmış olduğunu gördüğünü beyan etmiş tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü Ç.D. isimli şahıs ikametinde bulunduğu anda acele ile kapıya uzanınca elinin kapının camına geldiğini ve camın kırılması neticesinde yaralandığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü C.G. isimli şahıs çıkan tartışmada G.E. yi silah ile yaraladığı, ancak hastanede ölümünün gerçekleştiği anlaşılmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : A.B. isimli şahıs 23.01.2015 günü evine giderken yolda dengesini kaybederek düştüğünü, beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : Y.O. isimli şahıs 24.01.2015 günü çalıştığı esnada açılır merdiven üzerinden düşme neticesi yaralandığını, beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : K.B. isimli şahıs 24.01.2015 günü cüzdanının olmadığını fark ettiğini, cüzdanın içerisinde kendine ait nüfus cüzdanı ile sürücü belgesinin olduğunu, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü V.Y. isimli şahıs park ettiğini aracının yanına geldiğinde zararının oluştuğu, beyan etmiştir.Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü A.B. isimli şahıs kullanmış olduğu araç ile ışıklarda beklediği sırada aracının önünde bekleyen araçtan inen şahsın yanına gelerek kendisini darp ettiğini, beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü T.İ. isimli şahıs dengesini kaybetmesi neticesinde düşerek yaralandığını beyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü H.C. isimli şahıs dolmuştan indikten sonra cüzdanının yerinde olmadığnı, cüzdanını dolmuşta düşürmüş olabileceğini beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü E.A.ile G.K. isimli şahısların birbirleriyle kavga ettikleri olay sırasında hakaret ve tehditlerde bulundukları anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü Z.T. isimli şahıs M.Ş. ile tartıştıklarını tartışma esnasın da birbirlerine tehdit ve hakarette bulundukları anlaşılmış olup olayla ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.001.2015 günü H.S. isimli şahıs ikametinin balkonda yangın çıktığını, yangının uzatma kablosuyla bağladığı ampulden çıkmış olduğunu düşündüğünü beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü E.K. isimli şahıs hazır olarak satın almış olduğu mantarlardan yediğini, ancak bir müddet sonra yüzü ve elleri kızarmaya başladığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü B.C. isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada motor parçaları arasına elini sıkıştırdığını ve yaralandığını beyan etmiştir. Tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24/01/2015 günü S.K. isimli şahıs vida sıkarken parmağından yaralanması neticesi meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ : E.S. isimli şahıs işyerinde yüzüne mazgal çarpması sonucu hayatı tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır..

OLAYIN ÖZETİ :23/01/2015 günü H.O.Ö. isimli şahıs montun cebinde bulunan cep telefonunu kontrol ettiğinde yerinde olmadığını gördüğünü, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :15/01/2015 günü A.E. isimli şahıs bisikletin çukura girip düşmesi neticesi yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü D.A. isimli şahsın elbise askısı makinesine kolunu kaptırması ile dirsek altının parçalanması neticesi meydana gelen yaralanma olayı ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :15.01.2015 günü H.A. isimli şahıs dengesini kaybederek düşerek yaralandığı anlaşılmış olup tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü N.E. isimli şahıs kendisine ait el çantasını kaybettiğini, çantasının içerisinde, nüfus cüzdanı, bankamatik kartları, aracına ait ruhsat ve sigorta belgeleri ile ehliyetinin bulunduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü C.E. isimli şahıs kendisine ait hattının takılı bulunduğu cep telefonunun kaybolduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü S.E. isimli şahıs freze makinasında çalışmaktayken elini yanlışlıkla makinanın bıçağına çarparak yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır..

OLAYIN ÖZETİ :23.01.2015 günü E.A. isimli şahıs elindeki bıçağı kaydırdığını ve bıçağın karın boşluğuna gelerek yaralandığını, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : H.A. isimli şahıs 12.01.2015 günü tanımadığı bir erkek şahsın üzerine yürüdüğünü ve göğsüne yumruk attığını, beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü O.A. isimli şahıs cadde üzerinde yolun kenar kısmında park ettiği aracına bir aracın çarparak kaçmış olduğunu, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü A.E. isimli şahıs A.U.' nun kendisinin yüzüne tokat vurduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 25/01/2015

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :25.01.2015 günü C.S. isimli şahıs, çocuğu olan yaşı küçük O.S. 'ın kayıp olduğunu, tüm araştırmalara rağmen bulamadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.01.2015 günü B.S. isimli şahıs ahşap merdivenden indiği esnada yükseklikten sırt üstü düşmesi ve sırtının kalıp tahtalarına çarpması neticesinde yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :25.01.2015 günü A.A. isimli şahsın ikametinin salon pencere camına faili meçhul şahıslarca dışarıdan taş atılması sonucu camın kırıldığı anlaşılmıştır. Tahkikat devam etmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü M.U. isimli şahıs inşaat sahasında kamyondan kalas indirdiği esnada altta iken kalası çektiğinde üstündeki diğer kalasın düşerek kafasına geldiğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :25.01.2015 günü H.K. isimli şahıs Z.B.'nin kayıp olduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :20.01.2015 günü A.Ç. isimli şahıs iş yerinde çalışırken tamir etmiş olduğu aracın imdat koluna parmağını sıkıştırması sonucu yaralandığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :20.01.2015 günü D.Ş. isimli şahıs çalıştığı esnada elindeki matkabın düğmesine elinin yanlışlıkla basması sonucu matkabın çalışarak boyun kısmından yaralandığını beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :30.12.2014 günü S.E. isimli şahıs tankın üzerinde ineceği sırada ayağının bir anda boşluğa gelmesi sonucu yere düştüğünü beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :14.01.2015 günü İ.K. isimli şahsın İş yerinde çalıştığı sırada eli üzerine bir koli düşürdüğünü, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :06.01.2015 günü S.Ş. isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada dikkatsizliği nedeniyle ayağına demir parçasının düşmesi neticesinde yaralandığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :22.01.2015 günü R.A. isimli şahıs dengesini kaybederek ani hareket ile duvara yaslanmış, hastaneye gittiğinde de omzunun çıktığının anlaşılması üzerine tahkikata başlanmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :25.01.2015 günü Y.K. isimli şahıs ikametinden ayrılan kızı M.K. dan bir daha haber alamadığını, hayatından endişe duyduğunu, beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :23.01.205 günü M.K. isimli şahıs yürürken arkasından gelen plakasını alamadığı bir aracın önce korna çaldığını, kenara çekilmeye fırsat bulamadan aracın ayağının üzerinden geçtiğini. beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

01. ASAYİŞ OLAYLARI :

a. KARAPÜRÇEK'TE KASTEN YARALAMA (TCK 86)

Sakarya/Karapürçek-Teketaban mahallesinde 22 Ocak 2015 Perşembe günü saat 19.00 sıralarında K.Ö.'yü tartıştığı E.T. ve İ.T.'nin darp ettiği tespit edilmiştir.(2 Şüpheli Serbest)

b. AKYAZI'DA KÖTÜ MUAMELE (TCK 232)

Sakarya/Akyazı-Altındere mahallesinde 22 Ocak 2015 Perşembe günü saat 16.30 sıralarında M.B. tartıştığı eşi S.B. ?ye şiddet uyguladığı tespit edilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

c. KARASU'DA KİŞİYİ HÜRRİYETİNDEN YOKSUN KILMA(TCK 109)

Sakarya/Karasu-Adatepe Mahallesinde 21 Ocak 2015 Tarihinde saat 20.00 sıralarında R.D. arkadaşları olan E.K., K.A., H.T. ve T.D. isimli şahısları yanına çağırdığı, elindeki av tüfeği ile bu şahısları tehdit ederek K.A.'ın kullandığı araca zorla bindirerek Ferizli İlçesi Gölkent Mahallesinde bulunan ve aralarında daha önceden sahibi ile husumet bulunan A. isimli gazinoya götürerek bu isletmeye ateş edilmesi olayını gerçekleştirmişlerdir. R.D. zorla araca bindirdiği şahısları tekrar Adatepe Mahallesinde serbest bırakarak kaçmış, R.D.'yi yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

(Faili Firar)

ç. SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI

Sakarya/Söğütlü-Soğucak mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 12.00 sıralarında; S.. Tekstil fabrikasında işçi olarak çalışan U.Ç.' nin boya makinesine çarpması sonucu hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

d. SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI

Sakarya/ Söğütlü-Soğucak mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 12.00 sıralarında; Ş Piliç fabrikasında işçi olarak çalışan K.B sandalyeden düşmesi sonucu hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

e. SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI

Sakarya/ Söğütlü-Soğucak mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 13.00 sıralarında; Ç.B. Kâğıtçılık fabrikasında işçi olarak çalışan S.K. makineye elini sıkıştırması sonucu hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

f. HENDEK'TE ZEHİRENME

Sakarya/Hendek-Esentepe mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 15.10 sıralarında; G.E. (2013 d.lu/K) evde bulunan fare zehrini yanlışlıkla içmesi sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde zehirlendiği tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

g. ERENLER'DE 6136 SKM.

Sakarya/Erenler-Alancuma mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 14.30 sıralarında A.K.' ın üzerinde bir adet bıçak ( Açık 25 cm ? Kapalı 13 cm.) ele geçirilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

ğ. PAMUKOVA'DA TAKSİRLE YANGINA NEDEN OLMA(TCK 171/1-a)

Sakarya/Pamukova-Karapınar mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 14.30 sıralarında M.Y.'ye ait ahşap tavanlı evde sobadan sıçrayan kıvılcımlar nedeniyle çıkan yangında evin çatısının tamamen yandığı ve herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın olmadığı tespit edilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

h. AKYAZI'DA OTODAN HIRSIZLIK (TCK 142/1-b)

Sakarya/Akyazı-Vakıf mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 10.30 sıralarında Y.C.H.'nin 54 HE XXX plakalı kamyonundan iki adet aküsünü çalan kimliği tespit edilemeyen fail yada failleri yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

ı. PAMUKOVA'DA KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME (TCK 151, 152)

Sakarya/Pamukova-Paşalar mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 11.00 sıralarında H.Y.'nin köy kahvehanesinin yıkımı esnasında A.E.'ye ait bahçenin duvarının yıkılarak zarar verildiği tespit edilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

i. AKYAZI'DA KÖTÜ MUAMELE (TCK 232)

Sakarya/Akyazı-Altındere mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 01.00 sıralarında S.Ö. tartıştığı kızı N.Ö. (2004 d.lu/K)'ın boğazını keserek hayati tehlikesi olacak derecede yaraladığı tespit edilmesi üzerine şüpheli gözaltına alınmış, 24.01.2015 günü sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Ferizli L tipi Kapalı Ceza İnfaz kurumuna sevk edilmiştir. (1 Şüpheli Tutuklu)

j. GEYVE'DE KASTEN YARALAMA (TCK 86)

Sakarya/Geyve-Nuriosmaniye mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 17.00 sıralarında M.T. ve S.T. ?nin aralarında çıkan tartışma sonucu birbirlerini karşılıklı olarak darp ettikleri tespit edilmiştir. (2 Şüpheli Serbest)

k. ADAPAZARI'NDA KASTEN YARALAMA (TCK 86)

Sakarya/Adapazarı-Çamyolu mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 02.30 sıralarında C.Ö. ve E.Ö. ?nin aralarında çıkan tartışma sonucu kavga ettikleri esnada ayırmak için araya giren H.G.'nin düşerek kafasını çarpması sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandığı tespit edilmiştir.Olayda yakalanan E.Ö. sevk edildiği adli makamlarca ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır. (1 Şüpheli Serbest)

l. SÖĞÜTLÜ'DE KASTEN YARALAMA (TCK 86)

Sakarya/Söğütlü-Karateke mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 11.30 sıralarında Y.Ç. miras nedeniyle tartıştığı A.A.'yı darp ettiği tespit edilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

m. KAYNARCA'DA TEHDİT (TCK 106)

Sakarya/Kaynarca-Ziahmetler mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 23.30 sıralarında H.İ.O.'nun aralarında çıkan tartışma sonucu B.D.'yi tehdit ettiği tespit edilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

n. KARASU'DA KİŞİYE VE HATIRASINA HAKARET (TCK 106)

Sakarya/Karasu-Küçükkarasu mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 09.30 sıralarında M.A. ?a ayrıldığı eşi M.İ. akrabaları N.İ. ve H.İ.O.'nun küfür ve hakaret ettikleri tespit edilmiştir.

(1 Şüpheli Serbest)

o. SAPANCA'DA TÜTÜN MAMÜLLERİNİN TÜKETİLMESİ KAN. MUH.

Sakarya/Sapanca-Uzunkum mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 02.00 sıralarında C.D.'nin işletmeciliğini yaptığı Restaurantta sigara içildiği tespit edilerek tutanak tanzim edilmiştir.

ö. KARASU'DA DİĞER KAZALAR

Sakarya/Karasu-Kurudere mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 15.30 sıralarında F.M. ?nin kullandığı ATV aracının devrilmesi neticesinde yaralandığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

p. KARASU'DA KİŞİYE VE HATIRASINA HAKARET (TCK.125,130)

Sakarya/Karasu-Küçükkarasu mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 09.30 sıralarında M.A.'yi akrabaları M.İ.,N.İ. ve E.İ.'nin hakaret ettiği tespit edilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

r. ERENLER'DE EVDEN HIRSIZLIK (TCK 141-142/1-b)

Sakarya/Erenler-Kamışlı mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 22.30 sıralarında Ş. Ç.' nin evinden (350) Üçyüzelli Dolar ve (400) Dörtyüz TL' nin kimliği tespit edilemeyen fail yada faillerce çalınması olayını aydınlatmaya yönelik çalışmalara devam edilmektedir. ( Faili Meçhul)

s. ERENLER'DE KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME (TCK 151, 152)

Sakarya/Erenler-Kayalarreşitbey mahallesinde 25 Ocak 2015 Pazar günü saat 17.30 sıralarında; M.Y.' ye ait evin camının kimliği tespit edilemeyen fail yada faillerce torna vida ile açılarak ev içerisinde bulunan iki odanın karıştırılarak dağıtılması olayını aydınlatmaya yönelik çalışmalara devam edilmektedir.( Faili Meçhul)

ş. FERİZLİ'DE TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMAK ( TCK 179)

Sakarya/Ferizli-Seyifler mahallesinde 25 Ocak 2015 Pazr günü saat 02.30 sıralarında yapılan yol kontrollerinde Y.A.'nın alkollü olarak araç kullandığı tespit edilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

t. KARASU'DA ZEHİRLENME

Sakarya/Karasu-Çatalövez mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 18.00 sıralarında H..İ. ve H..İ. ?nin yaktıkları sobadan sızan gazdan zehirlendikleri tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

u. KARASU'DA DİĞER KAZALAR

Sakarya/Karasu-Kurudere mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 15.30 sıralarında F.M.'nin kullandığı ATV ile yoldan çıkarak kaza yapması sonucu hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir.

(1 Yaralı H/T Yok)

ü. KOCAALİ'DE DİĞER KAZALAR

Sakarya/Kocaali-Açmabaşı mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 20.00 sıralarında M.Ö.'nün kullandığı ATV ile yoldan çıkarak kaza yapması sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

v. GEYVE'DE İŞ KAZASI

Sakarya/Geyve-Dereköy mahallesinde 25 Ocak 2015 Pazar günü saat 16.00 sıralarında; Yüksek hızlı tren inşaatında çalışan H.K.'nin sağ ayağına demir düşmesi sonucu hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

y. AKYAZI'DA İNTİHARA TEŞEBBÜS (YÖNLENDİRME OLMAYAN)

Sakarya/Akyazı-Hanyatak mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 20.15 sıralarında O.A.'nın (15.06.2000 D.lu E).ruhi bunalıma girerek babası S.A.'ya ait ruhsatsız 7.65.mm çapında Pıetro Baretta marka tabanca ile omzuna bir el ateş etmek suretiyle intihara teşebbüs ettiği Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavisinin devam ettiği hayati tehlikesinin bulunmadığı tespit edilmiştir.

(1 Yaralı H/T Yok)

z. AKYAZI'DA İNTİHARA TEŞEBBÜS (YÖNLENDİRME OLMAYAN)

Sakarya/Akyazı-Kuzuluk mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 07.30 sıralarında R.K.(2000 d.lu/K) (3) şişe öksürük şurubu içerek intihara teşebbüs ettiği hayati tehlikesinin bulunmadığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

02. KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇ OLAYLARI :

a. KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK KABUL ETMEK VEYA BULUNDURMAK

Sakarya/Erenler-Alancuma mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 14.30 sıralarında A.K.' ın üzerinde (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiştir. (1 Şüpheli Serbest)

03.TRAFİK OLAYLARI :

a. KARASU'DA TRAFİK KAZASI SONUCU YARALAMA (TCK 89)

Sakarya/Karasu-Karapınar mahallesinde 23 Ocak 2015 Cuma günü saat 23.45 sıralarında A.Ç.'?nin aracı ile aşırı hız nedeniyle şarampole yuvarlanması sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandığı tespit edilmiştir. (1 Yaralı H/T Yok)

b. ADAPAZARI'NDA TRAFİK KAZASI SONUCU YARALAMA (TCK 89)

Sakarya/Adapazarı-Abalı mahallesinde 24 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 14.30 sıralarında S.Ö.' nün aracı ile aşırı hız nedeniyle şarampole yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada (2) şahsın hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir. (2 Yaralı H/T Yok)

26 Oca 2015 - 17:04 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.433.897 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!