Serdivan İlçe Gençlik Özçolakoğlu'na emanet

2009 yılından beri gençlik kollarında Yerel Yönetimler ve Sosyal İşler Birim Başkanlığını yürüten Seyfullah Özçolakoğlu Ak parti Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına getirildi.

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı bünyesinde bulunan İlçe Gençlik Kollarının 2. Olağan Kongresinden sonra gençlik kolları başkanı Hasan Emre Erdoğmuş'un ilçe yönetimine alınmasıyla 2009 yılından beri gençlik kollarında Yerel Yönetimler ve Sosyal İşler Birim Başkanlığını yürüten Seyfullah Özçolakoğlu Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına getirildi.

İlk gerçekleştirilen toplantıda gençlik kolları başkanı Seyfullah Özçolakoğlu, 2009 yılından bugüne kadar başkanlık görevini yürüten Hasan Emre Erdoğmuş'a yönetim kurulu ve gençlik kolları üyeleri adına plaket takdimi yaptı. Konuşmasında "Hasan Emre arkadaşımız ilçemizde önemli bir isim olmasıyla beraber Gençlik Kolları adına önemli çalışmalar yapmış, bizlere önderlik sağlamış ve yönetimimizi her alanda en iyi şekilde temsil etmiştir. Şimdi Ana kademe yönetiminde bulunan Erdoğmuş orada da en iyi şekilde görevini yürütecektir ve biz gençlik kolları olarak onun daha da çok başarılı olacağına inanıyoruz. " dedi.
Plaket takdiminin ardından gündemin görüşülmesine geçen toplantıda Başkan Seyfullah Özçolakoğlu"Bizler Serdivan Gençliği olarak kaldığımız yerden devam ediyoruz.Yönetim kurulumuz hiçbir ayrımcılık ve dağılma göstermeden görevine devam etmektedir. Serdivan'ın da farkı budur ki tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarım ve üyelerimiz beni desteklemişlerdir. Ben kendi adıma da bunun için çok teşekkür ediyorum"dedi.
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı sonuçlandırıldı.

27 Şubat 2012 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.862.964 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?