Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde 22 - 25 Eylül tarihleri arasında yaşanan olayların özet listesini açıkladı

EMNİYET BÖLGESİ

ASAYİŞ OLAYLARI 22/09/2016

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 21.09.2016 günü K.D.(E.1972) ikametinin önünde ayağının taşa takılması sonucu yere düştüğünü ve tedbir amaçlı hastaneye giderek tedavi olduğunu, hakkında neden adli rapor düzenlendiğini bilmediğini, konu ile ilgili olarak kimseden şikayetinin olmadığını belirtmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 22.09.2016 günü saat 05:15 sıralarında T.K.(E.1957) isimli şahsın kulanmakta olduğu araç, N.Ö.(E.1985) isimli şahsın kullanmakta olduğu ekobise çarpması sonucu T.K.(E.1957) yaralanmış, şahsın hayati tehlikesi olmayıp konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

KASTEN ÖLDÜRME

Olay Özeti : 21.09.2016 günü saat:15:50 sıralarında Tekeler mahallesi, Karasu caddesi üzerinde benzinlik içerisinde Ü.B.(E.1986) isimli şahsın ateşli silahla kasten yaralanması olayı ile ilgili; Ağır yaralı bir şekilde hastaneye sevk edilen Ü.B.(E.) isimli şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat:18:30 sıralarında eks olmuştur.Olayın şüphelisinin tespitine yönelik olarak yapılan araştırmalarda olayın şüphelisinin E.M.(E.1987) olduğu ve suç aleti tabanca ile firar ettiği tespit edilmiştir. Ayrıca şüpheli şahsın olay yerine gelmekte ve kaçmakta kullandığı terk vaziyette bulunan 54 ** ** plakalı araç sahibi olan S.K.(E.1988) ve aracı terk edildiği yerden almaya gelen şüphelinin abisi olan G.M.(E.1985) isimli şahıslarda yakalanmışlardır. Konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 22.09.2016 günü Kudus Caddesi Rezzak Sokak üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak, 06 ** *** plaka sayılı araç ile 14 ** *** plaka sayılı aracın çarpışması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, araç sürücüleri ve araç içerisinde bulunan şahışlar kontrol amaçlı hastaneye gitmiş, sahısların hayati tehlikesi olmayıp taburcu edilmiştir. Tahkikata başlanılmış evrak ikmalen gönderilecektir.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 21.09.2016 günü saat:16:20 sıralarında 1. Organize Sanayi Bölgesin 1. nolu yol caddesinde meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili, 54 ** ***, 54 ** *** ve 34 ** *** plakalı araç sürücüleri kazaya karışmış olup, 34 ** *** plakalı oto sürücüsü H.A.(E.1990) kazada yarallanmış, hastanede tedavisini tamamlayıp taburcu edilmiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 20.09.2016 günü Saat:09:30 sıralarında Arifiye Fatih Mah. işyerinde meydana gelen iş kazasında müşteki S.K.(K.1972); aşçı olarak mutfakta soğan keserken sağ elinden yaralandığı, tedavisinin tamamlandığı, olayda başka kimsenin kusur ve kastının olmadığını beyanda bulunmuştur. Tarafların dava ve şikâyeti bulunmayıp tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

KAYIP EŞYA

Olay Özeti :22.09.2016 günü saat 08:10 sıralarında Erenler Merkez Mahallesi Murat Soğancıoğlu Caddesi üzerinde gerçekleşen Kayıp Eşya konusu ile ilgili Müşteki M.B.(E.1996) isimli şahsın alınan beyanında; saat 08.00 sıralarında ikametinden çıktığını ve bisikleti ile Sakarya Caddesi üzerinde bulunan bankaya gittiğini burada arka cebine bırakmış olduğu cüzdanını ve içerisinde bulunan kimliği, sürücü belgesini kayıp etmiş olduğunu fark ettiğini, daha sonra geçtiği yollara bakarak geri döndüğünü ancak bulamadığını. Cüzdanını bularak teslim etmeyen şahıs yada şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 20.09.2016 günü saat;22.30 sıralarında Müşteki/Şüpheli O.K.(E.1965) sevk ve idaresindeki 41 ** *** plakalı aracıyla Sakarya istikametinden İzmit istikametine doğru seyri esnasında Doğan Bisküvi sapağına geldiğinde önünde giden aracın su birikintisine girerken yavaşlaması neticesi kendisininde kullandığı araçla yavaşladığı esnada arkadan gelen, ilk rakam grubunu 26 olarak gördüğü, diğer harf ve rakam grubunu göremediği, beyaz tenteli, tentesinde Türk bayrağı olan, kendisi ve Dorsesi beyaz olan Tır aracının çarpması neticesi kendisi ve aynı araç içinde bulunan eşi M.K.(K.1967) hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralanarak ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmış, olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 22.09.2016 günü saat:06:30 sıralarında A.Alanı mahallesi Eski Kazım Paşa caddesi üzerinde sürücü İ.G.(E.1979)' ın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı ticari taksi A. AVM istikametine giderken Çark Kent sitesi hizasına geldiğinde sağ taraftan bisikleti ile yola çıkan K.D.(E.1938)' e çarparak hayati tehlike oluşturmayacak derecede yaralanmasına sebebiyet vermiş, yaralı ambülans ile hastaneye kaldırılmış olup olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 22/09/2016 günü saat 16.35 sıralarında işçi olarak çalışan O.V.(E.1997) isimli şahıs hava motoru tamiri esnasında elektrik akımına kapılarak yaralandığını ve Acil Polikliniğine geldiğini, şahıs Acil Polikliniğinden yapılan ilk müdahale neticesinde SEAH sevk edildiğinden ifadesi alınamamıştır. Alınan Dr raporunda ;elektirik çarpması sonrası gelen hastanın her iki elinde giriş çıkış izlerinin bulunduğu, Hayati tehlikesinin mevcut olduğu bildirilmiş, olay ile ilgili tahkikat devam etmektedir.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti: 21.09.2016 günü saat 19.16 sıralarında F.P.(E.1961) isimli şahsın Müşteki/ Şüpheli olarak alınan ifadesi; Adına ruhsatlı ve tescilli 35 ** ** plaka sayılı yeşil renkli aracı olduğunu, bu araç ile D -150 karayolu üzerinden Geyve istikametinden Adapazarı istikametine doğru seyir halinde olduğunu, Sol tarafta bulunan Pasifik isimli benzinlik istasyonundan sigara almak için sola sinyal verdiğini, benzinliğe girerken farı olmayan bir motosikletin üzerlerine doğru geldiğini eşi A.P.(K.1967) fark ettiğini, o sırada benzinliğe girmek üzere olduğunu, motosikletin aracının sağ arka kapısına çarptığını, beyan etmiştir. Olay ile ilgili tahkikat devam etmektedir.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 22.09.2016 günü saat.08.40 sıralarında Müşteki Ş.A.(E.1985) isimli şahsın alınan ifadesinde; 21.09.2016 günü saat.15.20 sıralarında çöpleri topladığı sırada çöp konteynırına parmaklarını şıkıştırması sonucu yaralandığını, olaydan dolayı kimse hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.Konu hakkında hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti :21.09.2016 günü saat.21:00 sıralarında İlçemiz İstanbul Caddebi üzerinde meydana gelen yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili şahısların müşteki- şüpheli ifadeleri alınmış, alınan ifadelerinde şahıslar şikayetçi olmadıklarını beyan etmiş, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - KOCAALİ

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 21.09.2016 günü saat:23:00 sıralarında yayla mahallesi kaymakamlık konutu mevkiinde meydana gelen trafik kazasında Şikayetçi M.K.(E.1969) ifadesinde; Kocaali Merkezden Jandarma Işıklı kavşağa doğru kendi sevk ve idaremsinde olan 54 ** *** palaka sayılı aracıyla 50 kilometre hızla seyir halindeyken Kaymakamlık mevkiinde alt yapı yapım çalışması için yola dökülen ve gerekli önlemin alınmadığı, çakıl yığınının üstünden atlayarak çalışma olan kapalı alana düştüğünü, çakıl yığınını son anda fark ettiğini, fakat kazaya engel olamadığını, şuan sağlık durumunun iyi olduğunu , Bu kazadan dolayı aracında maddi hasar oluştuğunu, aracının kaskosu olduğunu. Bu kazaya sebebiyet veren çalışma yapan ve gerekli önlemi almayan firmadan davacı şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 22.09.2016 günü saat:16.00 sıralarında U.E.(E.1980) isimli şahsın alınan beyanında; 21.09.2016 günü fabrikada çalışırken ayağı kayarak sağ kolunun üzerine düştüğünü, dün bir ağrı hissetmediğini akşamleyin kolunun ağrıması üzerine hastaneye gidip tedavi olduğunu, olayın kendisinden kaynaklandığını şikâyetinin olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

Olay Adi

KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 22.09.2016 günü intikal eden Kayıp Şahıs olayı ile ilgili müracaatçı K.E.(E.1962)'ün ifade özetinde; Eşi Y.E.(K.1963) ile birlikte yaşadığını, 22.09.2016 günü saat: 09.30 sıralarında evden çıkarak işe gittiğini, saat 16.00 sıralarında eve gittinde eşinin evde olmadığını, saat 16.00 dan itibaren eşinden haber alamadığını, eşinin bulunmasını beyan etmiş; konu ile ilgili tahkikata başlamıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 22/09/2016 günü saat 12:50 sıralarında Güldibi mahallesi İzmit caddesi üzerinde trafik kazası şeklinde meydana gelen "Taksirle yaralama" olayı ile ilgili H.A.(E.1985) isimli şahsın alınan Şüpheli ifadesinde; Kendisinin ve arkadaşı olan M.C.(E.)'in ruhsatı kendisine ait olan, kendi sevk ve idaresindeki 41 ** *** plaka sayılı siyah renkli motosiklet ile Kırkpınar istikametinden Sapanca istikametine doğru İzmit caddesi üzerinde yaklaşık 15-20 km hız ile seyir halinde iken Toki evlerinin hizasındaki üst geçidi yaklaşık 50 metre geçtikten sonra yol kenarında bir grup çocuğun arasından bir kız çocuğunun aniden yola çıktığını, manevra yapacak fırsat bulamadığını, fren yapmasına rağmen çocuğa çarptığını fakat çok şiddetli bir çarpma olmadığını, akabinde hemen 112 ve 155 ekiplerine haber verdiğini, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını, uzlaşmak istemediğini beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 23/09/2016

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Atatürk Bulvarı pasaj 2000 önünde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Şüpheli V.Ö.(E.1949) isimli şahsın park halinde bulunan aracının kapısını açtığı esnada hareket halinde olan Müşteki C.Y.(E.1939) isimli şahsın bisikleti ile aracın kapısına çarparak yere düştüğünü beyan etmiş, taraflar olay ile ilgili birbirlerinden şikayetlerinin olmadığını beyan etmeleri üzerine konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki A.K.(K.1954) isimli şahsın tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, olayın tarafları olan şüpheli araç sürücüleri A.K.(E.1952) ve S.S.(E.1990) isimli şahıslar olay ile ilgili birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

KASTEN YARALAMA - HAKARET

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki T.D.(E.1979) isimli şahıs mahallede bulunan tanımadığı şahıslar ile çocuk meselesi yüzünden tartıştıklarını sonrasında şahısların kendisini darp ettiklerini, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

MALA ZARAR VERME

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki M.Y.(E.1982) İkametinin bahçe önünde bulunan çitinin minibüs veya kamyonet tarzı bir araç ile ezilerek zarar verildiğini, olay ile ilgili şahıs ve ya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

DOLANDIRICILIK

Olay Özeti: 21.09.2016 günü Müşteki Y.Ç.(K.1957) K. isimli iş yerine telefon hattı almak için gittiğini, bu esnada kendisine verilmeyen Venüs marka cep telefonunun satıldığını öğrendiğini, bu sebeple dolandırıldığını, olay ile ilgili şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

MALA ZARAR VERME

Olay Özeti: 21.09.2016 günü Müşteki N.B.(E.1991) 54 ** ** plaka sayılı kırmızı renkli aracını açık otoparka park ederek ayrıldığını, daha sonra aracının yanına geri geldiğinde aracına hasar verilmiş olduğunu gördüğünü, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

KASTEN YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Güneşler Merkez Mahalle sayılı yerde meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli T.T.(E.1985) trafikteyken meydana gelen anlaşmazlık sonucu 54 ** ** plakalı araç içerisinde bulunan 3 şahsın kendisini darp ettiğini, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

ŞÜPHELİ ÖLÜM

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Sakarya Cumhuriyet Savcısının vermiş olduğu talimat ile 17.07.2016 günü saat:21.00 sıralarında Maltepe Mah. sayılı yerden Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen C.Ç.(E.1984) isimli şahsın ölümünün şüpheli olmasından dolayı otopsiye gönderildiği ve konu ile ilgili soruşturma yapılması talimatı üzerine tahkikata başlanılmış, Maktülün annesi Müşteki E.Ç.(K.1950) isimli şahıs oğlu C.'nin Zeka Geriliği hastalığı bulunduğunu ve raporunun olduğunu, olay günü C. ile evde yalnız olduğunu, C.'nin uyuduğunu ve başını öne düşürmüş vaziyette olduğunu görmesi üzerine yatağa yatırmak için yanına gittiğini, bu esnada vücudunun soğuk ve dilini ısırmış olduğunu görünce hemen ambulans çağırdığını, daha sonra hastanede oğlunun öldüğünü öğrendiğini, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanımıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Karakamış Mah. sayılı yerde sürücülüğünü Şüpheli A.F.K.(E.1991)'nin yaptığı 54 ** ** plakalı aracın maddi hasarlı trafik kazası olayına karıştığı anlaşılmış, şahsın yapılan alkol ölçümünde 1,84 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI - Yenikent Polis Merkezi Amirliği

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Karaman Mah. kavşak üzerinde meydana gelen olay ile ilgili A.V.(E.1966) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı Kamyonet ile bahçe duvarına çarpması sonucu olayın meydana geldiği anlaşılmış, olayda A.V. sürücü koltuğunda sıkışarak ağır yaralanmış, şahıs 112 ekibi ile Hastaneye sevk edilmiş, olay ile ilgili Ö.B. isimli şahıs kamyonette bulunduğunu, aracın fireninin boşalması sonucu kendisini araçtan dışarı attığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Konuralp Mahallesi sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli/Müşteki M.A.(K.1991) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 ** ** plaka sayılı araç ile Müşteki/Şüpheli Ş.Y.(E.1988) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan motorsikletin çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, taraflar olay ile ilgili birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 21.09.2016 günü Arifiye Hanlı sayılı yerde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki R.E.S.(E.1988) isimli şahıs işyerinde lastik montaj bölümünde çalışırken lastiğin patlaması sonucu başından hafif şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 21.09.2016 günü Arifiye Hanlı sayılı yerde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki B.G.(E.1996) isimli şahıs işyerinde çalışırken elinde bulunan falçatanın kayması sonucu baş parmağını keserek hafif şekilde yaralandığını, Hasteneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

ZEHİRLENME

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Arifbey Mahallesi sayılı yerde meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili Müşteki M.Y.(K.1997) başı ağrıdığı için 1-2 adet secita marka ilaçtan içtiğini, daha sonra midesinin bulandığını ve rahatsızlandığını, eşi ile birlikte hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Erenler Yeni Mahalle sayılı yerde meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki O.A.A.(E.1996) park içinde arkadaşı ile oturup muhabbet ettikten sonra oradan ayrıldıklarını, bir süre sonra çarşıda dolaşırken telefonunun olmadığını fark ettiğini, park içine tekrar gelerek telefonunu aradığını fakat bulamadığını, kaybolan telefonuun iphone 5S gold marka ve imei nosunun 3519******** olduğunu, içinde 0507 ** ** nolu hattının bulunduğunu, telefonunu bularak kendisine ve ya ilgili birimlere teslim etmeyen kişi ve ya kişilerden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Erenler Yeni Mahalle sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Şüpheli E.T.(E.1973) isimli şahıs 34 ** ** plakalı aracı ile Cadde üzerinden çarşı istikametine doğru seyir halinde bulunduğu esnada Müşteki Y.G.(E.1956) isimli şahsın yaya olarak yola çıktığını ve bu şahsa duramayarak çarptığını, olay sonrası Müşteki Y.G.'nin olay yerine gelen ambulans ile hastaneye götürüldüğünü, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - FERİZLİ

Olay Adi

ŞÜPHELİ ÖLÜM

Olay Özeti: 23.09.2016 günü 155 ihbar hattını arayan 112 görevlileri F.İ.A. isimli pansiyonda kalan M.E.A.(E.2001) isimli öğrencinin EKS olduğunu bildirmesi üzerine konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - FERİZLİ

Olay Adi

TEHDİT - HAKARET

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki A.U.(K.1986) isimli şahıs S.T.(K.1981) isimli şahsın kendisini takip ettiğini ve tehditte bulunduğunu olay ile ilgili şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, S.T. isimli şahıs A.U. isimli şahsı takip etmediğini, şahsın kendisine hakaret ettiğini, şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki E.E.(K.1979) isimli şahıs Alifuatpaşa Mahallesi'nde bulunan iş yerinde paketleme bölümünde işçi olarak çalıştığını, Paketleme bölümünde bulunan üst raftaki teflonu almaya çalıştığı esnada dengesini kaybederek sağ kolunun üzerine düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili kimseden şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

Olay Adi

ZEHİRLENME

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki N.U.(K.1969) isimli şahıs topladığı kanlıca isimli mantarları akşam yemek için buzdolabının dondurucu kısmından çıkararak yemek yaptığını, daha sonra mantarı yediğini, mide bulantısı ve istifra şikeyeti ile Hastaneye giderek tedavi olduğunu olay ile ilgili kimseden herhangi bir şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - GEYVE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki S.Ö.(K.1973) isimli şahıs Alifuatpaşa Mahallesinde bulunan iş yerinde makinada çalıştığını, bu esnada ayağının karton koliye takılması sonucu dengesini kaybederek yere düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki D.T.(K.1984) isimli şahıs adına faturası bulunan ve kızı A.D.T.'nin kullandığı içersinde 0542 ** ** nolu sim kartının takılı olduğunu General Mobile 4g marka cep telefonunu çalıştığı kafede kaybettiğini, kızının cep telefonunu rızası dışında alan şahıs hakkında davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Devlet Hastanesince Şüpheli/Müşteki E.T.(E.1990) isimli şahsın bıçakla yaralanma sebebi ile hastaneye getirildiğinin bildirilmesi üzerine hastaneye intikal edilmiş, şahıs ileri tetkik ve tedavi için başka Devlet Hastanesine sevk edildiğinden ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü İncilli Mahallesinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müştekiler ve Şüpheli şahıslar hastaneden sevk oldukları için ifadelerine başvurulamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki U.G.(E.1990) isimli şahıs fabrikada işçi olarak çalıştığını, makine ile torba dikerken torbaları tutan kayışa Sol el işaret parmağının sıkışması sonucu yaralandığını, Hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki A.Ö.(E.1987) isimli şahıs oğlu olan E.Ö.(E.2011)'nün park halinde bulunan motosikletin egzos kısmına ayağını temas ettirmesi sonucu ayağından hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki E.S.(E.1994) isimli şahıs Kemalpaşa Mahallesinde patenle yokuş aşağı ilerdiği sırada Paten'in kontrolü dışında hızlanmaya başladığını, yolun karşı tarafından araç geldiğini görmesi ile panikle kendisini yolun kenarına attığını ve hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 24/09/2016

Birimi

SAKARYA - ERENLER

Olay Adi

KAYIP EŞYA

Olay Özeti : 23.09.2016 günü saat 12.00 sıralarında Erenler Yeşiltepe Mahallesi Uluyol Caddesi üzerinde meydana gelen Kayıp Eşya konusu ile ilgili Müşteki İ.S.B.(E.1989) beyanında; kendisine ait olan cep telefonunu 23.09.2016 günü saat 12.00 sıralarında Erenler Yeşiltepe Mahallesi Uluyol Caddesi üzerinde kayıp ettiğini ve telefonunu başka numaralardan aradığını ancak ulaşamadığını ve kayıp ettiği bölgeyi kontrol ettiğini fakat bulamadığını beyan etmiş, Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 24.09.2016 günü Yabancı uyruklu A.K.M.M.(E.1994) isimli şahsın alınan beyanında; ikametinin yerden 2 metre yükseklikte olan balkonunu temizlediği sırada zeminin ıslak olması nedeniyle ayağının kayarak balkondan aşağıya asfaltın üzerine düştüğünü, bahse konu olayın tamemen kaza sonucu olduğunu, kimseden dava ve şikeyetçi olmadığın beyan etmiş, hazırlanan evraklar ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 24.09.2016 günü M.K.(E.1974) isimli şahıs beyanında; 11.08.2016 günü saat 08.00 sıralarında İstiklal mahallesi Cark caddesi üzerinde bulunan iş yerinde keser ile tahtada bulunan çiviye altan vururken tahtaya çarpıp seken keserin alnına çarpması sonucu hafif şekilde yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, hazırlanan evraklar ikmalen gönderilmiştir.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24.09.2016 günü Ömercikler Mahallesi Sokak üzerinde meydana gelen yaralamalı trafik kazasına karışan 54 ** ** plakalı aracın şöforu A.Y.(E.1959) ve 54 ** *** plakalı aracın sürücüsü olan C.T.8E.1995) in alınan ifadelerinde yaşanan kazadan dolayı davacı ve şikayetçi olmadıklarını uzlaşmak istediklerini bildirmişlerdir.Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti : 24.09.2016 günü Kücücek kavşağında meydana gelen yaralamalı trafik kazasında S.A.(E.1945) in alınan ifadesinde; diğer araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olmadığı ve uzlaşmak istediği, diğer araç sürücüsü R.N.(E.1979) ın alınan ifadesinde; diğer araç sürücüsünden masrafları ödediği taktirde davacı şikayetçi olmayacığını ve uzlaşmak istediğini bildirmiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti : 24.09.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili A.A.(E.1975)'nın alınan ifadesinde; çalıştığı yurd içerisinde tamir yapan şahıslara demir boru vermesi sonrası, spiral taşından çıkan çapağın gözüne kaçması sonuçu yaralandığını, yaralanmasından dolayı kimse hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:24.09.2016 günü saat.15.30 sıralarında Müşteki V.Ü.(E.1996) kendi sevk ve idaresindeki plakası olmayan motosiklet ile Hendek çarşı merkezine doğru geldiği sırada birden önüne çıkan ve plakasını sonradan 34 ** ** olarak öğrendiği araca çarpması sonucu yaralandığını, olay sonrası bahse konu aracın olay yerinden durmadan kaçtığını, hastanede gerekli tedavisinin yapıldığını sağlık durumunun iyi olduğunnu, yaralanmasına sebep olarak olay yerinden kaçan 34 ** ** plaka sayılı araç sürücüsü hakkında davacı ve şikayetçi olduğunu, uzlaşmak istemediğini beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24.09.2016 günü Saat: 18.20 sıralarında Yeni mah. sürücü C.Y.(E.1958)' ın kullandığı 54 ** *** ile sürücü S.D.(E.1996)' in kullandığı 54 ** *** plaka sayılı aracın çarpışması sonucu kaza meydana gelmiş ve yolculardan C.D.(E.1929) hayati tehlike arz etmeksizin yaralanmış, sürücülerin alkolsüz olduğu tespit edilmiş, Olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:24.09.2016 günü Saat:19.50 sıralarında Otoban bağlantı yolu üzerinde N.P.(E.1978)' ın kullandığı 54 ** *** çekici plakalı tır ile Y.D.(E.1995)' ın kullandığı 05 ** *** plaka sayılı otonun çarpışması sonucu kaza meydana gelmiş, kazada otomobilde yolcu olarak bulunan B.B.Ş.(E.1996) ile S.S.(E.1996) isimli şahıslar şoka girerek ambulansla hastaneye götürülmüş ve tedavileri yapılmış, sürücülerin alkolsüz olduğu tespit edilmiş, Müştekiler B.B.Ş ile S.S. alınan ifadelerinde davacı ve şikayetçi olmadıklarını, uzlaşmak istediklerini beyan etmişler, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KARASU

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24.09.2016 Günü saat 18.30 sıralarında Yalı Mh Doğu Karadeniz Cad. civarında sürücülüğünü H.G.(E.1968) isimli şahsın yaptığı aracın karışmış olduğu trafik kazası ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 24.09.2016 günü saat:13.00 sıralarında Elperek Mah. Ziya Gökalp Cad. Dolamaç mevkii olarak bilinen yerde trafik kazası olduğunun bildirilmesi üzerine Kazada yaralanan olmadığı anlaşılmış ancak 41 ** *** plaka sayılı araç sürücüsü S.G.(E.1993)'nün 151 promil alkollü olduğu anlaşıldığından konu hakkında gerekli işlem yapılarak tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)

Olay Özeti : 24/09/2016 günü saat 00:40 sıralarında Ş.Ş.B.(E.1988) isimli şahıs 34 ** *** plaka sayılı araç ile Rüstempaşa mahallesi Kemalettinsamipaşa caddesi üzerinde Sapanca'dan Sakarya istikametine, yolun sol tarafında bulunan bahçeye takla atmış, Şahıs Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, Olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24/09/2016 günü saat 20:00 sıralarında Hasanpaşa Mahallesi Segman Caddesi uzerinde tek taraflı trafik kazası şeklinde meydana gelen "Taksirle Yaralanma" olayı ile ilgili, olayda yaralan motorsiklet sürücüsü M.Ç.(E.1994), Toyota-sa Acil Yardım Hastanesine sevk edildiğinden ifadesine başvurulamamış; olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 25/09/2016

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24.09.2016 günü meydana gelen Taksire Yaralama olayı ile ilgili Müştekiler G.Ö.(K.1961), C.E.(K.1990) ve N.E.(K.1967) isimli şahıslar ile araç sürücülerinden Müşteki/Şüpheli E.Ö.(K.1982) isimli şahsın tedavilerinin devam etmesi nedeni ile ifadelerine başvurulamamış, alınan Dr. Raporunda şahısların hayati tehlikelerinin olmadığı anlaşılmış, diğer araç sürücüsü Şüpheli/Müşteki B.Ç.K(E.1994) isimli şahıs olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Müşteki C.K.(K.1997) isimli şahıs yemek yediği salondan çıktıktan yaklaşık 20 dakika sonra üzerinde 0 553 *** ** ** numaralı hattın takılı bulunduğu 358**** İMEİ numaralı cep telefonunun yanında olmadığını fark ettiğini, yemek yediği salonu ve yürüdüğü güzergah üzerinden telefonunu aradığını fakat bulamadığını, telefonunun bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

ZEHİRLENME

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Müşteki N.Ö.(E.1980) eşi ve çocuğu Mağdur Z.D.Ö.(K.2014) ile birlikte eve geldiklerini, Z.D'nin içeri koştuğu odada bulunan kolonya ile oynadığını ve yere döktüğünü görmesi üzerine içtiğinden şüphelenerek kızını tedbir amaçlı hastaneye götürdüklerini, şuanda çocuğun durumu iyi olduğunu, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Şüpheli A.Y.D.(E.1986) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı araç ile seyir halinde olduğunu, aracın direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu sokak sonunda bulunan kaldırıma çarptığını, olay sonrası yapılan alkol kontrolünde 0.50 promil alkollü olduğunun tespit edildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Camili Mah. sayılı yerde meydana gelen Kayıp Şahıs Olayı ile ilgili Müşteki D.M.(K.1991) isimli şahıs eşi E.M.(E.1981) 'nin evden ayrıldığını ve bir daha kendisinden haber alamadığını, eşinin hayatından endişe ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 24.09.2016 günü Karaman Mahallesi sayılı yerde meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Şüpheli A.S.Ç.(E.1957) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 26 ** ** plaka sayılı aracı yolun sağında bulunan çam ağacına çarpması sonucu olayın meydana geldiği anlaşılmış, Şüpheli A.S.Ç. isimli şahsın yapılan alkol muayenesinde 2,50 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Korucuk Mah. sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yarlama Olayı ile ilgili Şüpheli Ş.Ö.(E.1944) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** ** plaka sayılı araç geri geri manevra yaptığı esnada yolun kenarında kaldırımın üzerinde bulunan Müşteki R.Y.(K.1948) isimli şahsa çarpması sonucu olayın meydana geldiği anlaşılmış, Müşteki R.Y. isimli şahsın Hastanede tedavisi devam ettiğinden beyanı alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

ZEHİRLENME

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Müşteki A.A.(E.1985) isimli şahıs ikemetide bulunduğu sırada 2,5 yaşındaki kızı A.L.A.'nın elinde evde bulunan kremi gördüğünü, kızının bu kremden ağzına sürmüş olabileceğini düşünerek kontrol amaçlı Hastaneye götürdüğünü, kızının şuan sağlık durumunun iyi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Müşteki S.D.(E.1989) isimli şahıs 2014 doğumlu oğlu E.M.D.'nin ikamette yarım metre yükseklikteki yatağından yere düşerek yaralanması sonucu hastaneye götürdüğünü, oğlunun sağlık durumunun şuan iyi olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Serdivan Bağlar Caddesi sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli/Müşteki E.T.(E.1970) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plakalı araç ile arkasından gelen Müşteki/Şüpheli H.Ö.(E.1994) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plakalı motorsikletin çarpışması neticesi kaza olayı meydana geldiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 23.09.2016 günü Arifiye 1.OSB. sayılı yerde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki N.K.(K.1990) isimli şahıs işyerinde depo bölümünde çalışırken iki koli arasına elinin sıkışması sonucu hafif şekilde yaralandığını, hasteneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır

Birimi

SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 22.09.2016 günü Arifiye Hanlı Sakarya Mah. sayılı yerde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki S.A.(E.1983) isimli şahıs işyerinde lazer kesme makinasında çalışırken malzemenin kayması sonucu sol ayağından hafif şekilde yaralandığı, hasteneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - AKYAZI

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24.09.2016 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili motorsiklet sürücüsü Şüpheli R.K.(E.1998) Cadde üzerinde yaya olarak yoldan karşıya geçen Müşteki O.Y.(E.1972) ve İ.K.(E.1977)'ye çarpması sonucu Müştekiler yaralanmış, olay ile ilgili taraflar birbirlerinden dava ve şikayetçi olmamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - HENDEK

Olay Adi

KASTEN YARALAMA

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Kemaliye mahallesi sayılı yerde Müşteki Z.D.(K.1998) isimli şahıs kendisini ile birlikte aynı işyerinde çalışan ve işine son verilen B.E.(K.) isimli şahsın arkadaşı olan ve ismini bilmediği sarışın bir kız tarafından işten çıktıktan sonra darp edildiğini kendisin darp eden ismini bilmediği ve tanımadığı şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - KAYNARCA

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24.09.2016 günü Müşteki K.Ü.(E.1979) isimli şahıs motorsikleti ile Kaynarca merkezden Adapazarı istikametine doğru seyir halinde olduğunu, motosikletin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu motorsikletle birlikte yere düşerek yaralandığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Müşteki A.Y.(E.1996) isimli şahıs Yenice Mahallesinde bulunan iş yerinin kapısını açmaya çalışırken kapının bir anda dirseğine çarptığını ve kapı camının kırılması ile sol kolunda kesi oluştuğunu, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - PAMUKOVA

Olay Adi

ZEHİRLENME

Olay Özeti: 25.09.2016 günü Müşteki H.A.(E.1978) isimli şahsın toplamış olduğu mantarlardan yemesi sonucu rahatsızlanarak hastaneye müracaat ettiği ve burada yapılan ilk müdahalesinin ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiğinin Hastanece bildirilmesi üzerine konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

İŞ KAZASI

Olay Özeti: 25.09.2016 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Mağdur D.B.K.(K.1993) isimli şahıs çalışmış olduğu iş yerinde banyoda temizlik yaparken yerin ıslak olması nedeni ile ayağının kayması neticesi küvetin içine düşerek yaralandığını Hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

MALA ZARAR VERME

Olay Özeti: 24.09.2016 günü Rüstempaşa Mahallesi sayılı yerde meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili Müşteki M.A.(E.1963) isimli şahıs kendisine ait Sapanca Rüstempaşa Mahallesinde bulunan Apartmanda 2 adet boş dairesinin olduğunu, bu dairelere izinsiz olarak girerek kapılarını tahrip eden ve kapılarına asma kilit vuran Şüpheli R.Ç.(E.1952) ve M.S.(E.1946) isimli şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi

SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 24.09.2016 günü Çayiçi Mahallesi sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ilgili Mağdur E.M.Ş.(E.1999) isimli şahıs 54 ** ** plaka sayılı sevk ve idaresinde bulunan motosiklet ile Çayiçi Mahallesinde seyir ettiğini, önünde seyreden mersedes marka bir aracın önünde bulunan döner kavşağa geldiği esnada sinyal vermeden aniden sola döndüğünü, kendisinin durayarak aracın ön çamurluğuna çarptığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

---------------------------------------------------------------

JANDARMA BÖLGESİ

a. KAMUYA AİT MALA ZARAR VERME

Sakarya/Kaynarca-Şeyhtımarı Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 09.00 sıralarında, M.A. (1992'd.lu/E) 54 ZV 057 plakalı kamyon ile seyir halindeyken Türk Telekom direklerine ait kablolara takılması sonucu mala zarar verme olayı meydana gelmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır

b. DOLANDIRICILIK

Sakarya/Hendek-Dikmen Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 16.20 sıralarında N.P.(1965'd.lu/K)' nın müracaat ederek kendisini telefonla Türk Telekom görevlisi olarak tanıtan şahıslara kendisine gelen şifreyi paylaştığından dolandırılma olayı meydana gelmiştir. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

c. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Kaynarca-Sabırlı Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 07.00 sıralarında, M.S. (1976'd.lu/E) ile E.A. (1975 d.lu/E) aralarında alacak verecek meselesi nedeniyle tartıştıkları ve birbirlerini darp etmişlerdir. Jandarma tarafından şüphelilerin ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılmışlardır.

ç. TEHDİT

Sakarya/Adapazarı-Çamyolu Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 19.00 sıralarında T.Ş.(1965'd.lu/E)' in eski husumet nedeniyle tartışmış olduğu B.S. (1965'd.lu/E)' yı telefon ile arayarak tehdit ettiği bildirilmiştir. Şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

d. KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

Sakarya/Serdivan-Esentepe Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 07.30 sıralarında, İ.D.(1975 d.lu/E) yol kenarına küflenmiş bayat ekmekleri atması sonucu B.D. (1949 d.lu/E) kendisine ait (1) adet büyükbaş hayvanının bu ekmekleri yemesi sonucu asit zehirlenmesinden dolayı ölmüştür. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

e. AİLE HUKUKUNDAN KAYNAKLANAN YÜKÜMLÜLÜĞÜN İHLALİ

Sakarya/Kaynarca-Şeyhtımarı Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 10.00 sıralarında, Y.A. (2012'd.lu/E) evde bulunan ağır kesici ilacı bilmeden içmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde zehirlenmiştir. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

f. ORMAN KANUNUNA MUHALEFET

Sakarya/Arifiye-Çınardibi Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 18.30 sıralarında A.B.(1971'd.lu/E)' nin izinsiz olarak kum çıkardığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

g. İŞ KAZASI

Sakarya/Kocali-Merkez-Caferiye mevkiinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 10.00 sıralarında Toki inşaatında çalışan E.G.(1961'd.lu/E) dikkatsizlik sonucu kalıp malzemesini üzerine düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

h. VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNUNDAKİ KABAHATLER

Sakarya/Geyve-Bağlarbaşı Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 13.00 sıralarında icra edilen Yol Emniyet ve Kontrol Devriyesi esnasında yapılan kontrolde, R.A.(1965'd.lu/E)'nin araçla taşıdığı (2) adet büyükbaş hayvanı pasaportsuz olduğu tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs tebligat yapılmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ı. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Pamukova-Bayırakçaşehir Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 15.30 sıralarında icra edilen Yol Emniyet ve Kontrol Devriyesi esnasında yapılan kontrolde, M.E.B. (1993'd.lu/E)'nın ''Bakaya'' olarak arandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından Şahıs mevcutlu olarak Askerlik Şubesine sevk edilmiştir.

i. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Kocaali-Beyler Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 17.30 sıralarında E.Y.(1968'd.lu/E)' ın ruhsatsız av tüfeği taşıdığı tespit edilmiş ilgili şahsa Jandarma tarafından idari para cezası uygulanmıştır.

TRAFİK OLAYLARI :

a. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Pamukova-Oruçlu Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 18.00 sıralarında A.C.G (1984'd.lu/E)'nın kullandığı araç seyir halindeyken sürücü belgesiz Y.İ. (1997'd.lu/E)'nın motosiklet ile arkadan çarpması sonucu (1) kişi yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır

b. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Erenler-Tupsalar Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 16.10 sıralarında M.E.(1986'd.lu/E)'nın kullandığı plakasız motosiklet ile M.E.(1975'd.lu/E)'nin kullandığı aracın çarpması sonucu (1) kişi yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

TERÖR OLAYLARI : Yoktur.

ASAYİŞ OLAYLARI :

a. EVDEN HIRSIZLIK (S.D.E.)

Sakarya/Erenler-Horozlar Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 19.00 sıralarında, N.A. (1987' d.lu/K)' nın evinin açık penceresinden girilerek (2) adet LCD televizyonun kimliği tespit edilemeyen kişi yâda kişilerce çalındığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

b. EVDEN HIRSIZLIK (S.D.E.)

Sakarya/Arifiye-Boğazköy Mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 19.00 sıralarında, E.Ç. (1951' d.lu/E)'nın evine banyo penceresinden giren ve kimliği tespit edilemeyen kişi yâda kişilerce (1) adet LCD televizyon çalınmıştır. Jandarma tarafından olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

c. İNŞAATTAN HIRSIZLIK (S.D.E.)

Sakarya/Geyve-Eşme Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 09.30 sıralarında, inşaat ustası Ü.S. (1968' d.lu/E)' nin yaptığı inşaatta bulunan (120) adet kalıp demirinin kimliği tespit edilemeyen kişi yâda kişilerce çalındığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

ç. DİĞER HIRSIZLIKLAR (S.D.E.)

Sakarya/Geyve-Safibey Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 11.00 sıralarında, Geyve Belediyesine ait (5) adet çöp konteynırı nın kullanım için bırakıldığı noktalardan kimliği tespit edilemeyen kişi yâda kişilerce çalındığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

d. BÜYÜKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ HAYVAN HIRSIZLIĞI (S.D.E.)

Sakarya/Karapürçek-Meşepınarı Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 17.00 sıralarında, N.M. (1980' d.lu/E)' nin evinin (200) metre uzağında kavak ağaçları arasına bağladığı (2) adet büyükbaş hayvanın kimliği tespit edilemeyen kişi yâda kişilerce çalındığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

e. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Pamukova-Paşalar Mahallesinde, Üçevler mevkii D-650 karayolunda, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 12.30 sıralarında, Sakaryaspor taraftarları ile Eskişehirspor taraftarlarının ağız dalaşıyla başlayan tartışma sonucu kavga ettikleri Eskişehirspor taraftarlarının D-650 karayolunu her iki yönünü trafiğe kapatarak (54) plakalı araçlara taş ve sopalarla saldırıda bulundukları kavga olayı sonucu Jandarma tarafından (4) kişinin ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakıldığı, (15) kişi gözaltına alınmıştır.

f. DİĞER KAZALAR

Sakarya/Geyve-Menekşesolak mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 09.00 sıralarında E.A. (2012' d.lu/E) evlerinin bahçesinde bulunan ağaç yapraklarını toplayıp yaktığı esnada ateşten pantolonunun tutuşması sonucu bacağından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

g. SU ÜRÜNLERİ KANUNUNDAKİ KABAHATLER

Sakarya/Geyve-Bağlarbaşı Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 13.30 sıralarında icra edilen Yol Emniyet ve Kontrol Devriyesi esnasında, S.K. (1979' d.lu/E) ve Y.K. (1988' d.lu/E)' nın bulunduğu at arabasında yapılan kontrolde (175) kg salyangozun izinsiz olarak toplandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs ve salyangozlar yasal işlem yapılmak üzere Geyve İlçe Tarım Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

h. KASTEN YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 01.00 sıralarında, Ö.D. (1981'd.lu/E) tartıştığı A.D. (1995' d.lu/E)'yi tekme ve yumruk vurmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ı. TEHDİT

Sakarya/Karasu-Küçükkarasu Mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 18.30 sıralarında, A.Ç. (1970' d.lu/E) aralarında husumet bulunan R.K. (1981' d.lu/E)'yı sözlü olarak tehdit etmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

i. TEHDİT

Sakarya/Akyazı-Pazarköy Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 01.30 sıralarında, M.G. (1964' d.lu/E) aralarında miras meselesi bulunan kardeşi K.G. (1957' d.lu/E)'yı sözlü olarak tehdit etmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

j. TEHDİT

Sakarya/Hendek-Kurtuluş Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 21.20 sıralarında H.A.(1983'd.lu/E)'in daha önceden husumetli olduğu A.S.(1975'd.lu/E)' yi tabanca ile ateş etmek suretiyle tehdit ettiği bildirilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

k. KÖTÜ MUAMELE

Sakarya/Karasu-Limandere Mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 22.30 sıralarında, M.Ö.(1970 d.lu/K) eşi O.Ö. (1963 d.lu/E) tarafından darp edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

l. KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS)

Sakarya/Pamukova-Mekece Mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 15.30 sıralarında, T.Y. (1973' d.lu/E) ikametgahından ayrılmış bir daha kendisinden haber alınamamıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

m. İŞ KAZASI

Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 13.30 sıralarında, E. Su fabrikasında çalışan S.F.(1986 d.lu/K)' nin sıcak alüminyum parçanın ayağına düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

p. İŞ KAZASI

Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 15.00 sıralarında, G. Döküm fabrikasında çalışan E.K.(1972 d.lu/E)' nin G. döküm fabrikasının döküm malzemesini durdurmakta kullanılan karbondioksit tüpü taşıdığı esnada tüpe bağlı vananın açılması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

r. DİĞER KAZALAR

Sakarya/Karasu-Yuvalıdere mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 10.00 sıralarında E.K. (1940' d.lu/E) evinin garajında bulunan traktörün üzerinden aşağıya düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

s. DİĞER KAZALAR

Sakarya/Akyazı-Beldibi mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 18.00 sıralarında H.K. (1996'd.lu/E)' nin idaresinde patpat diye tabir edilen tarım aracının freni patladığından yolcu olarak bulunan F.E.(1996'd.lu/E)' nin arka kasasından yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ş. DİĞER KABAHATLER

Sakarya/Serdivan-Yukarıdere Mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 16.40 sıralarında icra edilen Yol Emniyet ve Kontrol Devriyesi esnasında yapılan kontrolde, S.Y. (1975'd.lu/E)' nin ''Yoklama Kaçağı'' olarak arandığı tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şahıs tebligat yapılmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

KAÇAKÇILIK OLAYLARI :

a. YASADIŞI EKİM

Sakarya/Karapürçek-Kanlıçay Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 13.00 sıralarında S.C. (1951' d.lu/E)' nin evinin bahçesinde yapılan arama sonucunda fındık ağaçlarının arasında ekili (68) kök kenevir bitkisi tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüphelinin ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

UYUŞTURUCU VEYA UYARICI MADDE İMAL VE TİCARETİ (KUBAR ESRAR)

Sakarya/Akyazı-Altındere Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 18.00 sıralarında H.F.A. (1965' d.lu/E)' nın ev ve eklentilerinde yapılan arama sonucunda (4.678) gram kubar esrar maddesi ile (2) adet 9 mm tabanca şarjörü ve (20) adet 9 mm tabanca fişeği ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alınmıştır.

UYUŞTURUCU VEYA UYARICI MADDE İMAL VE TİCARETİ (KUBAR ESRAR)

Sakarya/Kocaali-Kestanepınarı Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 19.00 sıralarında Ş.Y. (1975' d.lu/E) ve İ.Y. (1980' d.lu/E)' nin birlikte kullandıkları ev ve eklentilerinde yapılan arama sonucunda (7.000) gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından şüphelinin ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

Ç. KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU VEYA UYARICI MADDE SATIN ALMAK KABUL

ETMEK VEYA BULUNDURMAK

Sakarya/Adapazarı-Çamyolu Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 16.55 sıralarında, Ö.A.(1993'd.lu/E) yapılan üst aramasında (5) gr. sentetik esrar maddesi ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

TRAFİK OLAYLARI :

a. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Erenler-Pekşenler Mahallesi Kozluk Mevkiinde, 21 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 12.30 sıralarında Ş.U. (1971' d.lu/K) kullandığı otomobil ile seyir halindeyken önünde ilerleyen R.K. (1982' d.lu/E)' nın kullandığı kamyonetten yola düşen beyaz eşyaya çarpmamak için durduğu esnada aynı yönde seyir halinde olan H.K. (1974' d.lu/E)' nın kullandığı otomobil ile havanın yağışlı olması nedeniyle duramayarak arkadan çarpması neticesinde kaza meydana gelmiş ve bu araçta yolcu olarak bulunan E.K. (1979' d.lu/K) hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

b. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Pamukova-Bayırakçaşehir Mahallesinde, 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 21.40 sıralarında H.K. (1970' d.lu/E) kullandığı otomobil ile Sakarya istikametine seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi neticesinde orta refüje çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

c. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Karasu-Limandere Mahallesinde, 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 20.00 sıralarında İ.A. (1976' d.lu/E) kullandığı otomobil ile seyir halindeyken Limandere kavşağına geldiğinde kontrolsüz olarak yola çıkan B.S. (1976' d.lu/E)' nin kullandığı otomobil ile çarpışması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada her iki araçta bulunan (10) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

ç. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Kocaali-Kadıköy Mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 19.00 sıralarında İ.A. (1974' d.lu/E) kullandığı otomobil ile seyir halindeyken önüne aniden çıkan büyükbaş havana çarpmıştır. Kaza sonucunda (3) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

d. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Karaçalılık Mahallesinde, 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 23.50 sıralarında, M.Ç. (1974' d.lu/E) kullandığı otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek karşı yönden gelen C.Y. (1985'' d.lu/E)'nin kullanmış olduğu otomobile çarpmıştır. Kaza sonucu (3) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

e. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Karasu-Adapazarı Demirbey Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 20.10 sıralarında E.B. (1982 d.lu/E) kullandığı otomobil ile seyir halindeyken önüne aniden çıkan köpeğe çarpması sonucu (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

f. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Kocaali-Selahiye Mahallesinde, 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 20.00 sıralarında, M.T. (1978' d.lu/E) kullandığı motosiklet ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek yere düşmesi sonucu (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

g . TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Osmanbey Mahallesinde, 26 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 00.10 sıralarında, E.K. (1989' d.lu/E) kullandığı otomobille ile seyir halindeyken bariyerlere çarpması sonucu (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

27 Eyl 2016 - 11:52 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.505 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?