Beyaz Show'dan Yıldırımspor'a tebrik

Dünya Olimpiyat komitesi tarafından Fair Play Ödülüne laik görülen Yıldırımspor'a bir tebrikte ünlü showmen Beyazıt Öztürk'ten geldi.

Beyaz dün akşam Kanal D'de yayınlanan programı sırasında Yıldırımspor Kulüp Başkanı Kemal Pekin'i canlı yayında arayarak tebrik etti.

Yıldırımspor Kulüp Başkanı Kemal Pekin konuşmasında spor programları dururken kendilerine değer verip arayıp tebrik eden Beyazıt Öztürk'e teşekkür etti.

Dünya Olimpiyat komitesi (ICO) Fair Play konseyi8 Eylül 2013 tarihinde U 15 liginde ArifiyeKalaycı sahasında yapılacak ve kazanan takımınPlay-Off grubuna yükseleceği Yıldırımspor , Yazlıkspor maçına araç ve diğer imkansızlıklar sonucu gelemeyeceğini bildirenYazlıkspor'ukendi otobüsü ile maça götüren ve 3-1 yenilerek Play , Off şansını kaybeden Yıldırımspor'a fair play ödülüne laik görmüştü.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci
Mevlüt Çavuşoğlu'dan Yıldırımspora tebrik mektubu

Fair Play ödülünü(2013) kazanan Yıldırımspor'a bir tebrikte Avrupa Birliği Bakanı ve Baş müzakereci Mevlüt Çavuşoğlu'ndan geldi.

Mektup Şu Şekilde;

Sayın Kemal Pekin
Yıldırımspor Kulübü Başkanı
Değerli Başkanım
Yıldırımspor'un Sakarya 1.Amatör lig (U 15) play off mücadelesinde ulaşım problemi nedeni ile maça çıkamayacağını açıklayan rakibine otobüs tahsis ederek Uluslar arası Fair Play konseyi (CIFP) tarafından "Faır Play" ödülüne layık görülmesinden dolayı tebrik eder,kulübünüzün bu sportmen davranışının örnek teşkil etmesi dileği ile Yıldırmspor'un başarılarının devam etmesini temenni ederim.

Mevlüt Çavuşoğlu - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci"

29 Mart 2014 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.858.781 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?