Olgunlar Futbol Turnuvası onikinci akşam maçları

Olgunlar Futbol Turnuvası onikinci akşam maçları ile devam ediyor...

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 7-Altındere Belediyesi: 2
Hakem: Diyar Can
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Aykut Okan, Orhan Dede, Turan Varkan, Cengiz Bayraktar, İsmail Küçük, Ahmet Öksüz
Antrenör: Sinan Uğur
Altındere Belediyesi: Yılmaz Yavuz, Muammer Hikmet, Mustafa Sağlam, Adnan Öztürk, Kerim Genç, İrfan Genç, Erol Yiğit, Halit Çakmak, Alim Gül
Antrenör: 19-21-44-45-46 Aykut Okan, Dk.31 Orhan Dede, Dk.42 Cengiz Bayraktar (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita), Dk.36-43 Alim Gül (Altındere Belediyesi)
---
Eski Reji: 1-Odabaş Kuyumculuk: 3
Hakem: Diyar Can
Eski Reji: Ayhan Kılıç, Erdoğan Hızır, Erol Kolcu, Bülent Erdi, Blerim Mula, Aydın Günaydın, Latif Yan, Osman Altıntaş, Nejat Ersin, Güngör Öztürk, Neşet Muharrem
Antrenör: M.Kemal Aydın
Odabaş Kuyumculuk: Adem Beşli, Hayri Arabacıgil, Sait Okur, Sezai Çiftçi, Erol Yıldırım, Ahmet Kahveci, Aydın Kurucu, Alaattin Akcan, Kenan Çetinkaya
Antrenör: Kenan Dayanç
Goller: Dk.9 Aydın Kurucu, Dk.21 Erol Yıldırım, Dk.39 Hayri Arabacıgil (Odabaş Kuyumculuk), Dk.22 Güngör Öztürk (Eski Reji)
---
Sofuoğlu Sohofone: 2-Simge Eşarpları: 4
Hakem: Mustafa Bal
Sofuoğlu Sohofone: Aykut Uçarer, Şemsettin Ege, Turgut Sofuoğlu, Aydın Çolak, İhsan Odabaşı, Mustafa Serbes, Halil Demirci, Adem Tandoğan, Özcan Sevinç
Antrenör: İbrahim Çolak
Simge Eşarpları: Ahmet Taşkın, Tamer Arancı, Suat Muratdağı, Akif Arslan, Ünal Dilek, Hasan Altuntaş, Erdinç Tuğralı, Yusuf Örengül, Fuat Karadağ, Aydın Alkan
Antrenör: Behçet Durak
Goller: Dk.12 Mustafa Serbes, Dk.25 Adem Tandoğan (Sofuoğlu Sohofone), Dk.16 Yusuf Örengül, Dk.22 Ünal Dilek, Dk.26 Fuat Karadağ, Dk.50 Suat Muratdağı (Simge Eşarpları)
Sarı Kartlar: Dk.32 Aydın Alkan, Dk.35 Hasan Altuntaş (Simge Eşarpları)
---
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 4-SİNTAŞ: 3
Hakem: Mustafa Bal
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Ramazan Özdamar, Fatih Akgün, Serhat Sütlü, Yasin Yılmaz, Bayram Çolak, Serter Keskin, Celal Yavaş, Ömer Gündostu
Antrenör: Cengiz Bayraktar
SİNTAŞ: Muharrem Dardahan, Nihat Aktaş, Yasin Usta, Akan Mıhçı, Özcan Tanıl, Hakan Sezvan, Ahmet Tetik, Berat Ferik, Salih Baş
Antrenör: Mücahit Topaloğlu
Goller: Dk.6 Serter Keskin, Dk.27 Celal Yavaş, Dk.32 Bayram Çolak, Dk.37 Fatih Akgün (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita), Dk.11-42 (Pen.) Yasin Usta, Dk.36 Salih Baş (SİNTAŞ)
---
Faydalı Kuyumculuk: 7-Kayar Steak House: 2
Hakem: Emrah Bakır
Faydalı Kuyumculuk: Ümit Yalçın, Adem Çolak, Aytekin Kebelioğlu, Erkan Sezgin, Yasin Çelik, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Murat Özkan, Atakan Gültekin, Bülent Belat
Antrenör: Nurettin Çelikarslan
Kayar Steak House: Haldun Elbirlik, Gökhan Kayar, Ertan Yörük, Cabir Özen, Murat Kantarcıoğlu, Orhan Bulama, Atakan Özcımbız, Ahmet Polat, Zeki Karadağ, Abdullah İleli
Antrenör: Erol Kolcu
Goller: Dk.1-9-27 Erkan Sezgin, Dk.8-14-29-40 Yasin Çelik (Faydalı Kuyumculuk), Dk.32-34 Ahmet Polat (Kayar Steak House)
---
Adapazarı Belediyesi: 3-Tatangalar: 5
Hakem: Emrah Bakır
Adapazarı Belediyesi: Osman Nuri Eker, Eyüp Karaköse, Faruk Şahinoğlu, Engin Kaya, Hasan Çakır, Serkan Cerrahoğlu, Fatih Çelikel, Aydın Huylu
Antrenör: Aydın Tercan
Tatangalar: Hakan Kasım, Hasan Er, Olcay Meriç, Erkan Güray, Fuat Ersöz, Arif Gökbayrak, Cem Özgür
Antrenör: Engin Bozacı
Goller: Dk.8-16-43 Fatih Çelikel (Adapazarı Belediyesi), Dk.9-15-26-36-41 Hasan Er (Tatangalar)
---
Turnuvada Program
23.06.2012 Cumartesi
Saat 19.00 Pilsan İnşaat-Tarım Kredi (Olgunlar A)
Saat 20.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Ayan İnşaat (Olgunlar B)
Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Maden Grup İnşaat (Yaşlı Olgunlar)
Saat 22.00 Reisoğlu Restoran-Suev İnşaat (Genç Olgunlar B)
Saat 23.00 Erenler Belediyesi&Kahve Diyarı-Huzuryapı Tunç Ticaret (Genç Olgunlar A)
24.06.2012 Pazar
Saat 18.00 Gürova Süt Ürünleri-Faydalı Orfimo Mobilya (Genç Olgunlar A)
Saat 19.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Erenler Belediyesi (Yaşlı Olgunlar)
Saat 20.00 Sofuoğlu Sohofone-Akyazı Semazen Etbalık (Olgunlar A)
Saat 21.00 Paksan Kireç-Adapazarı Belediyesi (Olgunlar A)
Saat 22.00 Altındere Belediyesi-Bosna Şahinpen (Olgunlar B)
Saat 23.00 SİNTAŞ-Sapanca TGM (Genç Olgunlar B)
---

23 Haz 2012 - 11:33 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.794.968 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?