24üncü Olgunlar Futbol Turnuvası beşinci akşam maçları

24üncü Olgunlar Futbol Turnuvası beşinci akşam maçları devam ediyor.

Erenler Belediyesi&Kahve Diyarı Köşk: 1-Türk Temizlik: 4
Hakem: Şuayip Bayhan Yeşil
Erenler Belediyesi&Kahve Diyarı Köşk: Mustafa Arslan, Çetin Karabulut, Yusuf Diril, Birol Çiçek, Erol çiçek, Recep Yavaş, Ahmet Uçar, Muharrem Suel, Özkan Güğercin
Antrenör: Serdar Suel
Türk Temizlik: Tuncay Pamuklar, Hüseyin Süleyman, İdris Kaynak, Şahin Yılmaz, Aydın Güzel, Haluk Yılmaz, Soner Çalışkan, Yaşar Şanlı, Selahattin Arslan, Musa Avcı
Antrenör: Ömer Karadirim
Goller: Dk.5-47 Selahattin Arslan, Dk.18 Çetin Karabulut (K.Kalesine), Dk.39 Yaşar Şanlı (Türk Temizlik), Dk.9 Birol Çiçek (Erenler Belediyesi&Kahve Diyarı Köşk)
Sarı Kartlar: Dk.32 Selahattin Arslan (Türk Temizlik), Dk.37 Ahmet Uçar (Erenler Belediyesi&Kahve Diyarı Köşk)
---
Mramor Oluk Sistemleri: 3-ASKF: 0
Bu karşılaşma, ASKF takımının sahaya çıkmaması nedeniyle Mramor Oluk Sistemlerinin hükmen galibiyeti ile sonuçlanmıştır.
---
Burakcan İnşaat: 3-AR Metal: 2
Hakem: Ahmet Duman
Burakcan İnşaat: Aydın Şener, Mecit Yıldırır, Mustafa Aracı, Rıdvan Pekcan, Yalçın Dingenç, Seyfi Karaoğlu, Necdet Atalay, Hayri Keskin, Süleyman Pulat, Hasan Özgönül
Antrenör: Mesut Yıldırır
AR Metal: Taner Yazıcı, Naim Sarı, Yılmaz İpek (K.Kart), Ayhan Coşkun, Abdullah Dayıoğlu, Kadir Köprücü, Yalçın Demir
Antrenör: Özcan Tanıl
Goller: Dk.1 Yalçın Demir, Dk.32 Kadir Köprücü (AR Metal), Dk.2 Mustafa Aracı, Dk.16 Necdet Atalay, Dk.45 (Pen.) Seyfi Karaoğlu (Burakcan İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.38 Abdullah Dayıoğlu, Dk.41 Naim Sarı (AR Metal), Dk.39 Süleyman Pulat (Burakcan İnşaat)
Kırmızı Kart: Dk.40 Yılmaz İpek (Direk Kırmızı Kart-AR Metal)
---
Göçmenspor: 1-Paksan Kireç: 3
Hakem: Ahmet Duman
Göçmenspor: Zeki Sürer, Nazif Kaçanlar, Kadir Kocacık, Nevzat Özbay, Celal Gülşen, İsmail Ateş, Nevzat İlter, Mehmet Özdemir, Faruk Parlak, Demir Rıza Kaçanlar
Antrenör: Yaşar Altıntaş
Paksan Kireç: Alaattin Kabak, Şahabettin Duman, Vedat Havalı, Mümin Kılıç, Şaban Kara, Roman Edle, Cemil Engin, Metin Söyler, Çetin Tunçat
Antrenör: İsa Kesmen
Goller: Dk.15 Cemil Engin, Dk.17 Çetin Tunçat, Dk.34 Roman Edle (Paksan Kireç), Dk.27 Nevzat Özbay (Göçmenspor)
Sarı Kart: Dk.47 Nazif Kaçanlar (Göçmenspor)
---
Erenler Belediyesi: 2-Odabaş Kuyumculuk: 8
Hakem: Hilmi Kısa
Erenler Belediyesi: Şaban Vahit Öziş, Sıtkı Meyvalı, Osman Suel, Hamit Ermen, Davut Nalbant, Göksel Sakoğlu, Ali Yılmaz, Yılmaz Tıkan, Basri Aktop
Antrenör: İbrahim Sevim
Odabaş Kuyumculuk: Adem Beşli, Hayri Arabacıgil, Sait Okur, Sezai Çiftçi, Halit Çiftçi, Erol Yıldırım, Ahmet Kahveci, Aydın Kurucu, Osman Teksöz, Alaattin Akcan, Kenan Çetinkaya
Antrenör: Kenan Dayanç
Goller: Dk.7-14 Hayri Arabacıgil, Dk.9-20-47 Sezai Çiftçi, Dk.10-37-42 Aydın Kurucu (Odabaş Kuyumculuk), Dk.8 Erol Yıldırım (K.Kalesine), Dk.40 Basri Aktop (Erenler Belediyesi)
---
Ayan İnşaat: 2-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 10
Hakem: Hilmi Kısa
Ayan İnşaat: İlker Yel, Hasan Yakupoğlu, Yüksel Kotil, Tamer Ordu, Ahmet Altay, Celal Bayrak, Nusret Türkmen, Mahmut Demirkır, Recep Küçük
Antrenör: Mahmut Demirkır
Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Orhan Dede, Yusuf Yazıcı, Aykut Okan, Sinan Kahraman, Cengiz Bayraktar, İsmail Küçük, Turan Varkan
Antrenör: Sinan Uğur
Goller: Dk.2-13-40-41 Aykut Okan, Dk.7 İsmail Küçük, Dk.11-14-16-18-33 Cengiz Bayraktar (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita), Dk.21 Tamer Ordu, Dk.43 Ahmet Altay (Ayan İnşaat)
---
Turnuvada Program
15 Haziran Cuma
Saat 19.00 Aygünler Bellona-Eski Reji (Yaşlı Olgunlar)
Saat 20.00 Akyazı Semazen Etbalık-ASKF İnko İnşaat (Olgunlar A Grb.)
Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Reisoğlu (Genç Olg. B)
Saat 22.00 Kayar Steak House-SİNTAŞ (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Bosna Şahinpen-SASKİ (Olgunlar B Grubu)
---
16 Haziran Cumartesi
Miraç Kandili nedeniyle maç yoktur
---
17 Haziran Pazar
Saat 18.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-Gürova Süt Ürünleri (Genç Olgunlar A Grb.)
Saat 19.00 Adapazarı Belediyesi-Sofuoğlu Shofone (Olgunlar A Grb.)
Saat 20.00 ASKF-Odabaş Kuyumculuk (Yaşlı Olgunlar)
Saat 21.00 Maden Grup İnşaat-Altındere Belediyesi (Olgunlar B Grb.)
Saat 22.00 Mramor Oluk Sistemleri-Aygünler Bellona (Yaşlı Olgunlar)
Saat 23.00 Faydalı Kuyumculuk-TAV Holding (Genç Olgunlar B Grb.)
---

15 Haz 2012 - 09:34 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.773.520 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?