Olgunlar'da dün gecenin sonuçları

24NCÜ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI ONÜÇÜNCÜ AKŞAM MAÇLARI

Pilsan İnşaat: 2-Tarım Kredi: 7
Hakem: Ahmet Ak
Pilsan İnşaat: İsmet Meraklı, Nail Aktaş, Erkan Yılmazer, Selçuk Güneş, Alp Yıldırımalp, Hakan Yapan, Muharrem Akdemir, Muharrem Aktaş, Erdoğan Kara, Ahmet Töremen, Recep Meraklı
Antrenör: Abdülvahap Karagüzel
Tarım Kredi: Haludun Memiş, İbrahim Menteşe, Ali Kudu, Yüksel Kadıoğlu, Resul Nebioğlu, Şevket Ulusinan, Turgut Kurt, Abdullah Şentürk, İbrahim Ceylan
Antrenör: Recai Benli
Goller: Dk.2 Alp Yıldırımalp, Dk.6 Selçuk Güleç (Pilsan İnşaat), Dk.13 Recep Meraklı (K.Kalesine), Dk.18 Turgut Kurt, Dk.23-32-36 Ali Kudu, Dk.41 Yüksel kadıoğlu, Dk.48 Abdullah Şentürk (Tarım Kredi)
Sarı Kart: Dk.27 İbrahim Menteşe (Tarım Kredi)
---
Ayan İnşaat: 4-Akyazı Yenicami Esnaf: 2
Hakem: Ahmet Ak
Ayan İnşaat: İlker Yel, Hasan Yakupoğlu, Yüksel Kotil, Tamer Ordu, Ahmet Altay, Celal Bayrak, Nusret Türkmen, Recep Küçük
Antrenör: Mahmut Demirkır
Akyazı Yenicami Esnaf: Osman Mangıroğlu, Hasan Akcan, Mehmet Temizalay, Yusuf Nalçacıoğlu, Osman Özdağ, Ayhan Özcan, Ömer Uluköylü
Antrenör: Asım Sarıçizmeli
Goller: Dk.11 Hasan Yakupoğlu, Dk.20 Celal Bayrak, Dk.22 Recep Küçük, Dk.39 Nusret Türkmen (Ayan İnşaat), Dk.32 (Pen.) Hasan Akcan, Dk.38 Osman Özdağ (Akyazı Yenicami Esnaf)
Sarı Kart: Dk.30 Hasan Yakupoğlu (Ayan İnşaat)
---
Burakcan İnşaat: 4-Maden Grup İnşaat: 7
Hakem: Rahman Akcan
Burakcan İnşaat: Aydın Şener, Mecit Yıldırır, Seyfi Karaoğlu, Süleyman Pulat, Necdet Atalay, Yalçın Dingenç, Mustafa Aracı, Rıdvan Pekcan, Hayri Keskin, Hasan Özgönül, Vedat Kadanalı
Antrenör: Mesut Yıldırır
Maden Grup İnşaat: Recep Eşkin, Halim Gönül, Ali Alyüz, Hakan Muti, Yavuz Öztürk, Derya Sökmenberk, Temel Tarım, Erdoğan Talay, Erdoğan Yavuz, Engin Özdemir, Beyler Gökçe
Antrenör: Muhittin Yazgan
Goller: Dk.6 Erdoğan Yavuz, Dk.10-19-20 Temel Tarım, Dk.32-34 Erdoğan Talay, Dk.47 Derya Sökmenberk (Maden Grup İnşaat), Dk.9 Hasan Özgönül, Dk.37 Necdet Atalay, Dk.43 (Pen.)-45 Seyfi Karaoğlu (Burakcan İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.39 Erdoğan Talay (Maden Grup İnşaat), Dk.41 Necdet Atalay (Burakcan İnşaat)
---
Reisoğlu Restoran: 4-Suev İnşaat: 9
Hakem: Ufuk Tuzal
Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Adem Yazan, Eser Balaban, Yusuf Açıkyörük, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık
Antrenör: Özer Yüksel
Suev İnşaat: Volkan Keskin, Turan Taşkın, Haydar Koç, Cavit Salpat, Tuncay Budakin, Güngör Açıkgöz, Emre Numan Bayraktaroğlu, Musa Kahraman, Nuri Çolak, Faruk Sarman
Antrenör: Ayhan Yeniay
Goller: Dk.2-8-28 (Pen.) Faruk Sarman, Dk.3-45 Haydar Koç, Dk.25 Güngör Açıkgöz, Dk.34 Musa Kahraman, Dk.41 Cavit Salpat, Dk.45 Nuri Çolak (Suev İnşaat), Dk.14-26-42 Rüstem Baş, Dk.32 Engin Bıyık (Reisoğlu Restoran)
---
Erenler Belediye&Kahve Diyarı: 5-Huzur Yapı&Tunç Ticaret: 1
Hakem: Ufuk Tuzal
Erenler Belediye&Kahve Diyarı: Mustafa Arslan, Volkan Atayeter, Muharrem Suel, Yusuf Diril, Erol Çiçek, Çetin Karabulut, Özkan Güğercin
Antrenör: Burhan Arap
Huzur Yapı&Tunç Ticaret: Ayhan Yılay, Selim Kartal, Mehmet Emin Dertli, Yasin Çalık, Fahrettin Kovacıoğlu, Ayhan Akman, Levent Surmaz, Bahtiyar Çiftçi. Burak Börtlüoğlu, Ayhan Akmaz
Antrenör: Tuncay Tunç
Goller: Dk.4 Erol Çiçek, Dk.16-32 Özkan Güğercin, Dk.34 Yusuf Diril, Dk.36 Volkan Atayeter (Erenler Belediye&Kahve Diyarı), Dk.35 Yasin Çalık (Huzur Yapı&Tunç ticaret)
Sarı Kartlar: Dk.2 Çetin Karabulut (Erenler Belediye&Kahve Diyarı), Dk.25 Levent Surmaz (Huzur Yapı&Tunç Ticaret)
---
Turnuvada Program
24.06.2012 Pazar
Saat 18.00 Gürova Süt Ürünleri-Faydalı Orfimo Mobilya (Genç Olgunlar A)
Saat 19.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Erenler Belediyesi (Yaşlı Olgunlar)
Saat 20.00 Sofuoğlu Sohofone-Akyazı Semazen Etbalık (Olgunlar A)
Saat 21.00 Paksan Kireç-Adapazarı Belediyesi (Olgunlar A)
Saat 22.00 Altındere Belediyesi-Bosna Şahinpen (Olgunlar B)
Saat 23.00 SİNTAŞ-Sapanca TGM (Genç Olgunlar B)
---
25.06.2012 Pazartesi
Saat 19.00 Göçmenspor-Pilsan İnşaat (Olgunlar A)
Saat 20.00 Maden Grup İnşaat-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Olgunlar B)
Saat 21.00 Ertaş Harita-Kayar Steak House (Genç Olgunlar B)
Saat 22.00 Türk Temizlik-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar A)
Saat 23.00 Suev İnşaat-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar B)
---

24 Haz 2012 - 11:05 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.794.968 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?