Olgunlar Turnuvası başladı.. İlk gün sonuçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 1nci Akşam Maçlarında alınan sonuçlar şöyle

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla birlikte başlayan açılış töreni çerçevesinde Prof.Dr.Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından gerçekleşen mini törende, Turnuvaya emeği geçen Prof.Dr.Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı, Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir (yerine oğlu Can Özdemir teslim aldı), Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Şamil Bilgin ve Göksel Özdemir'e birer plaket takdim edildi. Plaketleri Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya verdi.

---Daha sonra başlayan gösteri maçında Olgunlar Futbol Turnuvasının enleri forma giydi. Eski Hakem Göksel Özdemir'in yönettiği maçtaki kadrolar şöyle;

Beyaz Takım: (8)

Şamil Bilgin, Talip Toprak, Bayram Çolak, Selçuk Yıldız, Ali Uzuner, Ömer Gündostu, Fevzi Çolak

Goller: Selçuk Yıldız (3), Ali Uzuner (5)

---

Yeşil-Siyah Takım: (10)

Veysel Beşik, Adem Tandoğan, Haydar Koç, Cengiz Reis, Özcan Tanıl, İrfan Dal, Hasan Öztürk, Murat Balaban, Ümit Kahya, Nihat Muriç Baş, İrfan Şimşek

Goller: Haydar Koç (3), Cengiz Reis (2), Ümit Kahya (4), Hasan Öztürk

---

YILIN İLK RESMİ MÜSABAKASI

Murat Eğitim: 6-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: 2

Hakem: Engin Bıçak

Murat Eğitim: Volkan Yazıcı, Erkan Çorbacıoğlu, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Yusuf Taylan, Sezer Huysuz, Mesut Tekye, İlyas Asan, Kadir Yıldırım

Antrenör: İsmail Abdullah

Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: Fatih Özaltın, Bilal Hazar, Eyüp Bolazar, Erhan Eroğlu, Adnan Muslu, Muhammed Kandemir, Sezai Erdoğan, Selçuk Kocabey, Özcan Sargın, Çağlar Koç, Murat Türk, Abidin Erbay

Antrenör: Yakup Erek

Goller: Dk.2-16-47 İlyas Asan, Dk.23-24-44 Kadir Yıldırım (Murat Eğitim), Dk.43 Çağlar Koç, Dk.49 Adnan Muslu (Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor)

---

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

18 Haziran 2019 Salı

Saat 20.30 Çalışkan Otomotiv-Enma İnşaat (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Sakarya 79 (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.30 İnci Mutfak-Bes Aydınlar Yapı (Gençler C Grubu)

Saat 23.30 Gürtırspor-İzrek Automotive Labels (Gençler C Grubu)

19 Haziran 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Gençler A Grubu)

Saat 20.30 Eriş Yem-Delta Teknik (Gençler A Grubu)

Saat 21.30 Bayrak Ağaç-Ada Lider (Gençler A Grubu)

Saat 22.30 Ferizli Gücü-Topçuoğlu Koltuk (Gençler B Grubu)

Saat 23.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Gençler B Grubu)


20 Haziran 2019 Perşembe

Saat 20.30 Sakarya Efe Tur-Milli Eğitim (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 21.30 Sivişoğlu Yapı-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 22.30 Güneşlerspor-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler B Grubu)

21 Haziran 2019 Cuma

Saat 19.30 Tekoplus-Kayar Sucuk (Gençler C Grubu)

Saat 20.30 İnci Mutfak-İzrek Automotive Labels (Gençler C Grubu)

Saat 21.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Enma İnşaat (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.30 Murat Eğitim-Sakarya 79 (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)

Saat 23.30 Çalışkan Otomotiv-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar E Grubu)

22 Haziran 2019 Cumartesi

Saat 20.30 Ferizli Gücü-Kılıçoğlu Otomotiv (Gençler B Grubu)

Saat 21.30 Çiftçi Kardeşler-Eriş Yem (Gençler A Grubu)

Saat 22.30 Ada Lider-Çemsan A.Ş. (Gençler A Grubu)

Saat 23.30 Delta Teknik-Bayrak Ağaç (Gençler A Grubu)

23 Haziran 2019 Pazar

Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kayar Sucuk (Gençler C Grubu)

Saat 20.30 Gürtırspor-Tekoplus (Genç Olgunlar C Grubu)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Güneşlerspor (Genç Olgunlar D Grubu)


24 Haziran 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Uzman Kimya-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Bahçeşehir Koleji-Kebapçıbey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Master-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Cumhur Çelik-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

25 Haziran 2019 Salı

Saat 20.30 Remax Hür-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Marmara İnan İzolasyon-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Gün İnşaat-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

---

17 Haz 2019 - 23:43 - Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.576.809 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.




Anket Koronavirüs aşısı olacak mısınız?