İşte 11. akşamın sonuçları
Akyazıspor: 6-Sanayispor: 0
Hakem: Gökhan Üresin
Akyazıspor: Yaşar Yılmaz, Yavuz Sultan Anat, Adnan Öztürk, Erol Yıldırım, Celal Çevik, Alaattin Akcan, Recai Yan, Nuri Sait Okur
Antrenör: Nuri Sait Okur
Sanayispor: Zihni Altın, İsmail Uzekmek, Aykut Kobaş, Ahmet Oktar, Mustafa Özpilavcı, Mehmet İşlek, Edip Dokumacı, İbrahim Çalışkan, Adem Yıldırım, Mustafa Yıldırım
Antrenör: Onur Kobaş
Goller: Dk.5 Alaattin Akcan, Dk.9-30-44-47 Recai Yan, Dk.29 Adnan Öztürk (Akyazıspor)
---
Ertaş Harita: 3-Eski Reji: 1
Hakem: Utku Kocaer
Ertaş Harita: Erdem Koç, Serkan Kunduz, Metin Aydınlı, İrfan Şimşek, Nadir Kurt, Musa Avcı, Kahraman Gürbüz, Davut Arslan, Yakup Aynacı
Antrenör: Ender Özdemir
Eski Reji: Yusuf Uygun, Gökhan Burkaçin, Recep Gürses, Şeref Boz, Ersin Dağlı, Tolga Güreş, Gökhan Kayar, Özkan Özdemir, Serkan Çelik
Antrenör: Ramazan Kurtuldu
Goller: Dk.7 Serkan Kunduz, Dk.27 Musa Avcı, Dk.50+1 Metin Aydınlı (Ertaş Harita), Dk.39 Recep Gürses (Eski Reji)
---
Hun İlaçlama: 1-Simge Eşarp: 6
Hakem: Gökhan Kahyacık
Hun İlaçlama: Hakan Başyazıcı, Bülent Pehlivan, Bülent Bulut, Ahmet Hun, Erkan Çetin, Teyfik Öztürk, Gürsu Başpınar, Erdoğan Yavuz, Atilla Başyazıcı
Antrenör: Ahmet Hun
Simge Eşarp: Bilal Akçay, Ali İhsan Tarım, Mustafa Şanlı, Nizamettin Demirci, Cahit Gürkaynak, Muammer Fidan, Şehabettin Duman, Metin Söyler, Ercüment Akagündüz, Vedat Tapan
Antrenör: Erdoğan Özdemir
Goller: Dk.2-33 Metin Söyler, Dk.27-42 Vedat Tapan, Dk.41 Mustafa Şanlı, Dk.49 (Pen.) Cahit Gürkaynak (Simge Eşarp), Dk.25 (Pen.) Erkan Çetin (Hun İlaçlama)
---
Aktaş Market Beyaz Fırın: 3 -Göçmen Börekçisi: 5
Hakem: Mehmet Çelik
Aktaş Market&Beyaz Fırın: Abdullah Doğan, Mehmet Emin Dertli, Ayhan Çokiçli, Hakan Sezvan, Selçuk Başak, Gürkan Kurtuluş, Kemal Güven, Fatih Altay, Şenol Kargün, Cihan Kaptan
Antrenör: Selçuk Başak
Göçmen Börekçisi: Hüseyin Fındıkçı, Bülent Belat, Ersin Arslan, Osman Sağır, Erhan Sofuoğlu, Aydın Şahin, Adil Tank, Coşkun Belat
Antrenör: Kamil Tantaoğlu
Goller: Dk.7-29-42 Bülent Belat, Dk.30 Erhan Sofuoğlu, Dk.39 Aydın Şahin (Göçmen Börekçisi), Dk.15 Cihan Kaptan, Dk.26 Hakan Sezvan, Dk.31 Ayhan Çokiçli (Aktaş Market&Beyaz Fırın)
---
26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü
7 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Merkez Ceyhan Oto-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)
Saat 22.00 Özel Alüminyum-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
8 Haziran Pazar
Saat 20.00 Orkar Lojistik-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)
Saat 21.00 Umpa Gıda-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Olgunlar)
Saat 22.00 Ceytem-Milli Eğitim (Olgunlar)
Saat 23.00 Uzman Kimya-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)
9 Haziran Pazartesi
Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Protek Mühendislik (Olgunlar)
Saat 22.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
10 Haziran Salı
Saat 20.00 Bosna Pırıldar Market-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 21.00 İmparator Turizm-Eski Reji (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Akyazıspor-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-AFS Teknik (Genç Olgunlar)
11 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 STC Duş-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)
Saat 21.00 Sanayispor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Ertaş Harita-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Ceytem (Olgunlar)
12 Haziran Perşembe
Berat Kandili münasebetiyle maç yoktur.
13 Haziran Cuma
Saat 20.00 Paksan Kireç-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Orkar Lojistik (Olgunlar)
Saat 22.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Hun İlaçlama-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)
14 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Milli Eğitim-Simge Eşarp (Olgunlar)
Saat 21.00 Suev İnşaat-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Turyap-STC Duş (Olgunlar)
Saat 23.00 Hakemler Derneği-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)
15 Haziran Pazar
Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Tostçu Baba Sapakspor-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)
Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
16 Haziran Pazartesi
Saat 20.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Protek Mühendislik-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)
Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)
17 Haziran Salı
Saat 20.00 AFS Teknik-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
Saat 22.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Simge Eşarp (Olgunlar)
18 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 Orkar Lojistik-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 21.00 Umpa Gıda-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Ceytem-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)
Saat 23.00 Milli Eğitim-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)
19 Haziran Perşembe
Saat 20.00 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Milli Eğitim-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)
Saat 23.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)
20 Haziran Cuma
Saat 20.00 Uzman Kimya-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
Saat 22.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market-Protek Mühendislik (Olgunlar)
21 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 STC Duş-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
Saat 21.00 Eski Reji-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 23.00 Ertaş Harita-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)
22 Haziran Pazar
Saat 20.00 İmparator Turizm-AFS Teknik (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)
Saat 22.00 Özel Alüminyum-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Hun İlaçlama-Ceytem (Olgunlar)
23 Haziran Pazartesi
Saat 20.00 Suev İnşaat-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Simge Eşarp-Orkar Lojistik (Olgunlar)
Saat 22.00 Paksan Kireç-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Milli Eğitim (Olgunlar)
24 Haziran Salı
Saat 20.00 Tostçu Baba Sapakspor-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)
Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Protek Mühendislik-STC Duş (Olgunlar)
Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)
25 Haziran Çarşamba
Saat 20.00 Hakemler Derneği-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)
Saat 22.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)
26 Haziran Perşembe
Saat 20.00 AFS Teknik-Eski Reji (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Hun İlaçlama (Olgunlar)
Saat 22.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)
27 Haziran Cuma
Saat 20.00 Milli Eğitim-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Orkar Lojistik-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)
Saat 22.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)
Saat 23.00 Ceytem-Simge Eşarp (Olgunlar)
28 Haziran Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Milli Eğitim-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar
Saat 00.30 Turport Denizcilik İstanbul-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)
29 Haziran Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Uzman Kimya-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)
Saat 00.30 Modern Kuyumculuk&Turyap-Protek Mühendislik (Olgunlar)
30 Haziran Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Bosna Pırıldar Market-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)
Saat 00.30 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)
1 Temmuz Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Göçmen Börekçisi-AFS Teknik (Genç Olgunlar)
Saat 00.30 STC Duş-Dem-Ak Harita (Olgunlar)
2 Temmuz Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca Alkışlar Beton-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)
Saat 00.30 İmparator Turizm-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)
NOT: Üst Grup Maçları 4 Temmuz Cuma gününden itibaren oynanacaktır.
---
Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Şimdi oturum açın, her yorumda isim ve e.posta yazma zahmetinden kurtulun. Oturum açmak için bir hesabınız yoksa, oluşturmak için buraya tıklayın.
Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.