MHP Serdivan köy ve mahalle ziyaretinde

MHP Serdivan İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu Mahalle/köy ziyaretleri, Kazımpaşa ziyareti ile devam etti.

MHP Serdivan İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu Mahalle/köy ziyaretleri, Kazımpaşa ziyareti ile devam etti. Köy girişinde yoğun ilgi ile karşılanan MHP'li yöneticilerin oldukça moralli oldukları gözlendi.MHP İl Başkanı Levent Bülbül'ünde katıldığı Kazımpaşanın en büyük kahvehanesinde yapılan toplantı,köy halkının kahveye sığmamasından dolayı izdihama neden olduğu görüldü.

MHP Serdivan İlçe Başkanı Muharrem Kurtulan, Sözlerine, 2009 yılındaki yerel seçimlerde, Kazımpaşa'nınMHP'ye verdiği destekten dolayı , köy halkına teşekkür ederek başladığı konuşmasını;

"2009 daki gibi bugünde bize sahip çıktınız, evlerinizi, yüreklerinizi açtınız. Bu davranışınız bile iktidarın tek alternatifinin MHP olduğunu göstermektedir. Ama bugün buraya gelişimizin sebebi, koltuk sevdası için değil vatan sevdası içindir. Sizlerden devamlı davet almamıza rağmen, ancak gelmemiz bugüne nasip oldu, hepinizin yüreğinin nasıl dolu olduğunu, ciğerinizin nasıl yandığını çok iyi biliyoruz. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti, 40.000 şehidimizin sorumlusu terör örgütü karşısında mağlup olmuş gibi gösterilmekte ve maalesef çapulcu topluluğu ile bilemediğimiz pazarlıklar yapılmaktadır. Ama inşaAllah bu yüreğimizdeki yangını söndürmek için önümüzdeki yerel seçimler en yakın fırsattır.

Belediyelere bakacak olursak, Büyükşehiri 4 dönemdir yani 20 yıldır, Serdivanıda 3 Dönemdir yani yaklaşık 15 yıldır aynı zihniyetler yönetmektedir. 20 yıl önce doğan bir insan, bugün askerlik çağında her yıl hatta her gün gelişen bir vücuda, bilgiye sahip olurken,şehrimiz 20 yılda ne kadar değişti ? bir düşünmek lazım. Son 4 yılda, Serdivanda da bildiğiniz gibi ismi yeni, partisi aynı olan Yusuf Alemdar Başkanlık yapmakta, fakat oda maalesef, yapılan 3 park ve 1 belediye binası ile övünmekte. İyide onlarıda yapmayacaksan o koltukta ne işin var diye adama sormazlar mı? Gerçi bu arada biz hangi mahalle, hangi köy sorunlarını açıklarsak, hemen ertesi gün adamlarını yollayıp problemlere bakıp, akşamındada aynı bölgede toplantı yapıyorlarmış. Biz onada razıyız Yusuf Başkan, sen yeter ki Milletimizin sıkıntılarını geç olsada, biz uyardıktan sonra olsada, çöz yeter ki" diyerek sözü İl başkanı Levent Bülbül'e bıraktı.

Bugüne kadar Kazımpaşa olarak bizlere çok büyük destek verdiniz, bugünde bu desteğinizi yoğun olarak devam ettirdiğinizi görmekten dolayı çok mutluyuz.

Ülkemizin bugünkü durumuna bakacak olursak, 11 yıldır ülkemizi yönetenler, maalesef çiftçimizi bankalara esir etmiştir. Çifçimiz, ürünlerini değerine satamaz, traktörlerine mazot alamaz duruma getirilmiş, maalesefbankalara, kredilere çalışmak durumuna gelmiştir. 12 milyondan fazla vatandaşımız bankalara borçlu olarak yaşamaya çalışmaktadır. Cumhuriyet tarihinde ilk kez yurtdışından saman ithal edilmiş ve kurbanlık hayvanımızı bile yurt dışında arar duruma gelmişizdir. Topraklarımız yabancılara satılmakta, şirketlerimiz adeta yurtdışı firmalarına peşkeş çekilmektedir. "Ekonomimiz iyi diyerek, zenginleştik" yalanları söyleyenler, halkımızı 800 tl lik asgari ücrete mahkum etmiştir. Son 8 ayda sadece doğalgaza ve temel ihtiyaç maddelerine minimum %35 zam gelmişken, hükümet hiç Allahtan korkmadan, enflasyon'u %7 olarak açıklamaktadır.Ekonomi bu kadar kötü iken "sıfır sorun" diyerek başladıkları dış ilişkilerde, tüm komşularımızla kavga eder duruma geldik.

Tüm bunlar olurken 40.000 şehidimizin katili eşkiyabaşı, bugün hükümetin danışmanı pozisyonuna sokulmuştur. Diyarbakırda sözde nevruz kutlamalarında "savaşada barışada hazırız" pankartları açılmış, maalesef hiç bir savcı veya hükümet yetkilisi duruma müdahele etmemiştir. Sözde pkk bayrakları diyarbakırda sallanmış, 1 tane bile Türk bayrağı alanda yok iken, hükümet yetkilileri barış havarisi kesilmiştir. Eşkiyabaşı ile hükümet, gizli pazarlıklar yapmakta ve bu pazarlıklar halkımızdan saklanmaktadır. Ülkemiz, bölünme uçurumunun kenarına getirilmiş olmasına rağmen, akp yanına bdp'yide alarak, sadece MHP ye karalayıcı söylemlerde bulunmakta ve dinimizin büyük günahlarından olan iftira'larla, MHP ne saldırmaya devam etmektedir. En son sözde Akil adamlardan bir tanesi hakkaride " apo özgürde kalacak, ama sabırlı olun" diye açıklama yapmıştır. Sizlerin yüzlerindeki korku ve endişeyi çok iyi anlıyoruz. Çıraklık,kalfalık en sonundada ustalık diyerek bu milleti kandıranların neyde usta olduğunu Milletimiz artık görmüştür. Milletimiz güvenebileceği en sağlam kale olarak MHP yi görmekte veMHP nin oylarının, kendi yaptırdıkları anketlerde bile devamlı yükselmesi, bazılarını çok rahatsız etmiştir. Bu sebeple, MHP'ye ne kadar saldırsalarda sizlerde iyi bilirsiniz ki; Vatanın Bölünmesinin karşısındaki en büyük hareket MİLLİYETÇİ HAREKET VE ÜLKÜCÜLERDİR.

Diyerek konuşmasını bitirdi. Toplantı soru cevap şeklinde samimi bir ortamda devam etti.

30 Nisan 2013 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.134.482 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?