Şehirde bu olaylar oldu...

Valilik, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgelerinde meydana gelen ve kayıtlara geçen olayların listesini açıkladı.

EMNİYETBÖLGESİ

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KASTEN YARALAMA

Olay Özeti: 03.04.2017 günü saat:23.00 sıralarında Tuzla Mah. Devoğlu Cad. sayılı yerde meydana gelen Ateşli Silahla Kasten Yaralama olayı ile ilgili Müşteki M.A.(E.1997) isimli şahıs aralarında sorun bulunan Şüpheli F.S.B.(E.1990) isimli şahsın kendisine sokakta yürüdüğü esnada ateş etmesi sonucu yaralandığını, şahıstan olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KASTEN YARALAMA

Olayın Özeti: 03.04.2017 günü saat:15:15 sıralarında Semerciler Mahallesi Dar sokak Mehmetçik Büfe yanında meydana gelen kesici aletle yaralama olayı ile ilgili Şüpheli T.M.(K.1982) isimli şahıs ile Şüpheli E.M.(E.1978) isimli şahıslar olay sonrası suç aleti bıçak ile birlikte yakalanarak gözaltına alınmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Müşteki yabancı uyruklu A.T.A.(E.1987) isimli şahıs 2009 doğumlu kızı R.A.T. isimli şahsın evden ayrıldığını ve bir daha geri dönmediğini, tüm aramalarına rağmen kızını bulamadığını, kızının bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Müşteki O.K.(E.1987) isimli şahsın üzerinde 0 541 ** ** ** numaralı hattın takılı bulunduğu cep telefonunu işleri gereği gelmiş olduğu şehir merkezinde kayıp ettiğini telefonunu bulup ilgili kurum ya da kuruluşlara teslim etmeyerek alan, satan veya kullanan kişi yada kişilerin tespiti halinde davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Müşteki M.S.S(E.1969) isimli şahıs adına kayıtlı bulunan yivsiz av tüfeğine ait ruhsatı kayıp ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Müşteki V.B.(K.1979) isimli şahıs Adapazarının bilmediği bir yerde cep telefonunu kaybettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü uygulama noktasında dur ihtarına uymayan 54 ** *** plaka sayılı araca Semerciler Mahallesi cadde üzerinde park halinde rastlanmış, araç sürücüsü Şüpheli E.Ö.(E.1977)'ın yapılan alkol ölçümünde 2.21 promil alkollü olduğu anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Müşteki E.M.(E.1958) isimli şahıs tamirci olarak çalıştığı iş yerinde araç tamiri yaptığını, çalışırken belini incitmesi sonucu hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden bir şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti: 04.04.2017 günü meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili Müşteki H.K.(E.1976) isimli şahıs Z.R.B.(E.1993)'nin oğlu olduğunu, Karaosman Mahallesinde bulunan ikametlerinden oğlunun ayrıldığını ve kendisinden bir daha haber alamadıklarını, daha önce de bu şekilde evden ayrılıp il dışına gittiğini, oğlunun kayıp olduğu süre içerisinde başına kötü bir şey gelmesi durumunda sebep olanlardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti: 03.04.2017 günü Müşteki H.D.(E.1982) isimli şahıs Arifiye'de bulunan fabrikada çalıştığını, boyahanede malzeme alırken palete ayağının takılması sonucu düşerek sol dizinden ve bileğinden hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ARİFİYE

Olay Adi İŞ KAZASI

Olay Özeti: 03.04.2017 günü Arifiye Fatih Mah. fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.B.(K.1980) isimli şahıs paketleme ünitesinde filtre kağıdı kenarında bulunan çapağı maket bıçağı ile kesmek isterken sağ el üstünden hafif şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavisinin tamamlandığını, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Yeşiltepe Mahallesi meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki R.A.(E.1987) isimli şahıs arkadaşları ile beraber gezdiklerini, telefonun cebinde olduğunu, daha sonrasında cep telefonunu bulamadığını, olay ile ilgili olarak telefonunu bularak ilgili kuruma teslim etmeyen şahıs yada şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - ERENLER

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 01.04.2017 günü Hacıoğlu Mahallesinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki H.T.(K.1988) isimli şahıs bir miktar alkol aldıktan sonra evin içinde halıya takılarak düşmesi neticesi yaralandığını, sonrasında hastaneye giderek tedavi olduğunu, doktora da alkolün etkisiyle darp edildiğini beyan ettiğini fakat alkolün etkisi geçtikten sonra hiç bir şekilde darp edilmediğini ve kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Serdivan 32 Evler Mah. cadde üzerinde 41 ** *** plakalı aracı 1.04 promil alkollü olarak kullandığı tespit edilen Şüpheli S.S.(E.1980) isimli şahıs aracı kullanmadan önce bir yerde bir miktar alkol aldığını, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 31.03.2017 günü U.Ş.(E.1969) isimli şahsın kontrolünde bulunan 54 ** *** plakalı araç İstiklal Mahallesi cadde üzeri sokak girişinde yaya olarak yürüyen Müşteki N.T.(E.1939) isimli şahsa çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, olay ile ilgili Müşteki N.T. isimli şahıs ifadesinde davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - GEYVE

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Müşteki F.Ç.(E.1995) isimli şahıs evde kapının kırık camını değiştirirken camın sağ eline düşmesi sonucu yaralandığını, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi amacı ile gittiğini buradan Kocaeli Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiğini, buradaki tedavi sonrasında kendisine adli rapor verildiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki N.B.(K.1988) isimli şahıs Karasu'da çeşitli yerlerde bulunduğunu daha sonra cep telefonunun üzerinde olmadığını anladığını, çevrede telefonunu araştırdığını ancak bulamadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - KARASU

Olay Adi KAYIP EŞYA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki O.D.(E.1987) isimli şahıs Karasu'da gezerken cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunması durumunda kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 04.04.2017 günü Kırkpınar Hasanpaşa Mah. cadde üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayıyla ilgili Şüpheli H.A.(E.1972) isimli şahıs tescil kaydı eşi E.A. üzerine olan kendi sevk ve idaresindeki 74 ** *** plaka sayılı araçla Kırkpınar Hasanpaşa Mah. cadde üzerinde Kırkpınar istikametine doğru eşi E.A. ile birlikte seyir halinde olduğunu, sokaktan çıkan bir motosikletin kullandığı aracın sağ ön tarafına çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, olayda motosikletin devrildiğini, olay yerine gelen ambulansın motosikletteki şahsı alıp hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

JANDARMA BÖLGESİ

ASAYİŞ OLAYLARI :

a. ADAPAZARI'NDA KASTEN YARALAMA (F.F.)

Sakarya/Adapazarı-Karadere mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat:12.30 sıralarında, F.T.(1982'd.lu/E)'nin alacak verecek meselesi nedeniyle K.Y.(1988'd.lu/E)'yi tabancayla bacağından (1) el ateş ederek yaraladığı tespit edilmiştir. Şüphelinin yakalanması için çalışmalara başlanılmıştır.

b. KARASU'DA DİĞER HIRSIZLIKLAR (F.F.)

Sakarya/Karasu-Adatepe mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 16.30 sıralarında, Ş.U.(1959'd.lu/E)'ye ait bahçede bulunan prefabrik yapıya ait saç ve demir malzemelerin M.D.(1995'd.lu/E) tarafından alındığı tespit edilmiştir. Şüphelinin yakalanması için çalışmalara başlanılmıştır.

c. SAPANCA'DA KASTEN YARALAMA

Sakarya/Sapanca-Dibektaş mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 10.45 sıralarında, Ö.V.(1963'd.lu/E) ve A.V.(1990'd.lu/E) ile yol verme nedeniyle tartıştıkları F.T.(1990'd.lu/E) ve H.Ö.(1991'd.lu/E)' ye yumruk atmak suretiyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Şüpheliler Jandarma tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştır.

ç. AKYAZI'DA KASTEN YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Çakıroğlu mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 22.00 sıralarında, R.A.(2001'd.lu/E)'nin tartıştığı M.C.A.(2002'd.lu/E)'yi bıçak ile bacağından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralamıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

d. PAMUKOVA'DA KAZAEN YANGIN

Sakarya/Pamukova-Mekece mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat:09.00 sıralarında, M.Y.(1978'd.lu/E)'ye ait araç ile seyir halinde iken arıza yaparak yol kenarına çektiği araç motor kısmından yanmıştır. Jandarma tarafından olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

e. ARİFİ'YE ŞÜPHELİ ÖLÜM

Sakarya/Arifiye-Mollaköy mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 18.30 sıralarında, M.S.(1958'd.lu./E)'nin çatı tamiri yaparken dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayatını kaybetmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

f. PAMUKOVA'DA MADEN KANUNUNDAKİ KABAHATLER

Sakarya/Pamukova-Eğriçay mahallesinde 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 11.00 sıralarında, N.İ.(1947'd.lu./E)'ye ait kapalı durumda bulunan İ?.. Kum Ocağında yapılan kontrolde, (700) metre uzaklıkta izinsiz kum çıkarttığı tespit edilmiştir. İşyerine Jandarma tarafından idari işlem uygulanmıştır.

g. GEYVE'DE KAYIP EŞYA VE MAL (ARAÇ, SİLAH, HAYVAN, BELGE VB.)

Sakarya/Geyve-Poydular mahallesinde 01 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 13.20 sıralarında, H.K.(1956'd.lu./E)'nin tabanca taşıma ruhsatını kaybederek müracaatta bulunduğu tespit edilmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

ğ. SÖĞÜTLÜ'DE İŞ KAZASI (TOPLAM 4 OLAYDIR.)

Sakarya/Söğütlü-Soğucak mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 08.00 sıralarında, Ş? isimli işyerinde çalışan, A.Y.(1987'd.lu./E), H.Ş.(1990'd.lu./E), M.Ç.(1975'd.lu./E) ve N.G.(1982'd.lu./E)'nin hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2. KAÇAKCILIK OLAYLARI :

a. FERİZLİ'DE BİR YERDEN BİR YERE TAŞIMAK

Sakarya/Ferizli-Sinanoğlu mahallesinde 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 09.00 sıralarında Jandarma tarafından yapılan istihbarı çalışmaları sonucunda Arifiye-Arifbey(Terminal) mahallesinde İ.K. (1979 d.lu/E) üzerinde (3) adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir. Jandarma tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştır.

3. TRAFİK KAZASI OLAYLARI :

a. AKYAZI'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Erdoğdu mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 13.00 sıralarında, S.A.T.(1978'd.lu/K)'nın sevk ve idaresindeki araç ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle aynı yönde seyir halinde bulunan, Y.G.(1976'd.lu/K)' nin kullanmış olduğu otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada (2) kişi hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

AKYAZI'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Akyazı-Küçücek Cumhuriyet mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 15.00 sıralarında, O.K.(1997'd.lu/E)'nin sevk ve idaresindeki motosiklet ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle kayması sonucu meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

KARASU'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Sakarya/Karasu-Kurumeşe mahallesinde, 05 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 14.00 sıralarında, M.F.(1946'd.lu/E)'nin sevk ve idaresindeki araç ile seyir halindeyken, önüne hayvan çıkması sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek fındık bahçesine girmesi ile meydana gelen kazada (1) şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

06 Nis 2017 - 14:42 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.781.623 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?