Bu kavgaların içerisinde olmayacağız

Her yerel seçimde yaşanan, nereden geldiği belli olmayan ve adayları yıpratmaya yönelik belgeler diğer basın kuruluşlarına olduğu gibi medyabar.com'a da servis yapılmaktadır

Birbirinden ilginç ve bir o kadar da düşündürücü mail adreslerinden servis edilen o belgelerin aylar yıllar sonra2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlere 100 gün gibi bir süre kala ne maksatla gönderildiği aşikardır.

Zaten bunun benzerini de 2011 genel seçimlerinde, daha geriye gitmek gerekirse 2009 yerel seçimlerinde gördük.

Özellikle belediye başkan aday adayları ve adaylarınıyıpratmaya yönelik olan fotoğraf görüntüler ve bazı fotokopilerden oluşan o belgelerin servis edileceği yerlerin basın kuruluşları olmadığı, adli makamlar olduğu da bir gerçektir.
Sahte isimle belediye başkan adaylarına yönelik suçlamalar, iddiaları gündeme getiren kişilerin, o belgeleri basın kuruluşları yerine en yakın adli mercilere başvurmaları gerektiği kanaatindeyiz.

Çünkü iddia sahibini iddiasını ispatlamakta yükümlüdür ve o iddiaların araştırılması ve sorgulanması gereken yerler basın kuruluşları değil, adli mercilerdir

Bu nedenle kişilerin özel hayatları ve aile mahremiyetlerine de saldırı niteliği de taşıyan, bize göre aday adayları ve adayları yıpratmaya yönelik bu tür servis haberlerini medyabar.com olarak dikkate almayarak , bu kavgaların bu çekişmenin içerisinde olmayacağımızın bilinmesini istiyoruz..

Çünkü biz sadece habercilik yapmak istiyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur...

18 Aralık 2013 - Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.529 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?