"Serdivan Sakarya'yı temsil edecek'

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar da, Serdivan'a yapılan tüm hizmetlerin aslında insana ve geleceğe yapıldığını ifade ederek, yapılan her çalışmada insanı birinci sıraya koyduklarını söyledi.

Haber Resmi
Haber Resmi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Arabacı Alanı Mahallesi'ndeki Seçin İrtibat Bürosu'nun açılışında konuşan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, 28 Ocak gününden itibaren gençlik kolları ve kadın kollarının yanı sıra belediye meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları ile bıkmadan, usanmadan çalıştıklarını ifade ederek, gittikleri her yerde Serdivanlıların Yusuf Alemdar'a duydukları güveni gördüklerini söyledi.

AK Parti'den tekrar Serdivan Belediye Başkanlığına aday gösterilen Yusuf Alemdar'a olan teveccühün 30 Mart seçimlerinde %70'lik bir oy oranı ile taçlanarak devam edeceğini belirten Çelik, sadece seçim zamanlarında değil, her zaman vatandaşlarla iç içe olduklarını söyledi.

Osman Çelik,"Bizler seçime son 2 ay kala Arabacıalanı'na, Bahçelievler'e, Kemalpaşa'ya gelmiyoruz. Her zaman halkımız ile bütünleşiyoruz, onların sorunlarını dinliyoruz her zaman çözüm arıyoruz. Bizler Serdivanlı hemşerilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz" dedi.

Arabacıalanı'ndaki Kız Meslek Lisesi ile ilgili çalışma yapılacağını ve lisenin günümüz şartlarına uygun bir şekilde hizmet vermesi için çalışma yapılacağını ifade eden Osman Çelik, "Eğitimdeki çalışmalarımız sadece bununla sınırlı değil. Malumunuz Mehmet Demir okulumuzu yaptık ve eğitime başladı. Aynı şekilde Talat Ayhan okulumuz ile ilgili de çalışmalarımız devam ediyor ve okulumuzun yeni haliyle 16 derslikli bir şekilde eğitimine kaldığı yerden devam edeceğinin sözünü veriyoruz" diye konuştu.

Yerel seçimlerin önemine de değinin Çelik, "Bu seçimler mahalli seçimler olduğu kadar, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olma seçimidir. Saflarımızı sıklaştırma seçimidir. Güzel yarınların temelini atma seçimidir. 30 Martta Sakarya'dan Serdivan'dan öyle bir cevap vereceğiz ki; yerel yönetimleri ak kadrolar yönetir, ülkemizi de Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan yönetir diyeceğiz" dedi.

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar da, Serdivan'a yapılan tüm hizmetlerin aslında insana ve geleceğe yapıldığını ifade ederek, yapılan her çalışmada insanı birinci sıraya koyduklarını söyledi.
Serdivan'da yakalanan ve sürekli artan başarının bölge insanının desteği sayesinde gerçekleştiğini ifade eden Yusuf Alemdar, "Biz 2009 yılında sizin huzurunuza çıktığımızda 15 proje söz vermiştik.

Bu gün karşınıza 15 değil 35 projeyi tamamlamış olmanın gururuyla çıkıyorum. Siz bize güvendiniz, inandınız, yanımızda durdunuz. 30 Mart'ta da Serdivan'ın maceraya, durmaya, yeni heyecanlar aramaya vaktinin olmadığını, herkese bir kez daha göstereceğimize inancım tam" dedi.


Önümüzdeki günlerde yeni projeleri de açıklayacaklarını belirten Alemdar, bölgede yapılacak yatırımların da sinyalini verdi.

Serdivan Stadı'nın Trafik Park karşısındaki yeni yerine taşınacağını belirten Alemdar, stadın şu anki yerine ise büyük bir proje tasarladıklarını ve önümüzdeki günlerde bunun da müjdesini vereceklerini belirtti.

Yusuf Alemdar, artık Serdivan'ın Sakarya'yı temsil ettiğini dile getirerek, "Artık Serdivan Sakarya'yı temsil edecek. Sakarya dendiğinde ilimize gelen herkes Serdivan'ı görecek" diye konuştu.

06 Mart 2014 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.216 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakarya'da eğitim kalitesini yeterli buluyor musunuz ?