SEDAŞ artık Karasu ve Ferizli'de de açılacak

SEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından Karasu ve Ferizli İlçelerinde yeni açılacak Acil Hizmetler Ekiplerine ait hizmet binaları Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan tarafından yerinde incelendi.

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, "Bölgemizde hemşerilerimize enerji dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde vermek üzere çalışmalarımıza hız verdik. Karasu ve Ferizliye de yeni oluşturulan arıza, bakım ve onarım hizmetlerinde görev yapacak Acil Hizmetler Ekipleriyle hızlı servis ve anında müdahaleyi gerçekleştireceğimiz, etkin iletişimi sağlayacakorganizasyon yapısını kuruyoruz. Bu Bölgede görev yapacak ekiplerin performansını takip edeceğiz. İlçe merkezlerinden sorumlu ve koordinasyonu sağlayacak Başmühendis arkadaşlarımız, ekiplerin araç, gereç ve malzeme donanımını organize edecek, çalışanların önünü açacak ve verimli bir iş akışı sağlayacak, Şirket Merkezi ile sürekli iletişim içinde ve gerekli raporlamalarıyapacak, İlçe bazında bölgede SEDAŞ'ın tüm kurum ve kuruluşlarla etkin bir iletişim içinde olması konusunda yetkili ve sorumlu olacaklar" dedi.

[/]5 İLÇEDE 5 YENİ BİRİM

Bekircan, sadece Ferizli ve Karasu da değil toplam 5 ayrı noktada yeni Acil Hizmetler Birimlerininaçılacağını bildirdi. Bekircan, "Kocaeli İlinde Başiskele İlçesinde, Bolu İlinde deDörtdivan İlçesi ve Mudurnu İlçesine bağlı Taşkesti Beldesinde de bir acil hizmet birimi olmak üzere,toplamda 5 yeni Acil Hizmetler Birimininaçılacağını ve ekip sayılarının da artacağını bildirdi. Bekircan, yeni açılacak yerlerin en iyi şekilde işletmeciliğinin yapılacağını, müşteri memnuniyetinin arttırılması yönünde gerekli önlemlerin alındığını belirterek, bu birimlerin açılmasında, Bölge nüfusu, coğrafi büyüklük, gelişme kapasitesi, belde ve köy sayıları, mevcut şebeke yapılanması ve şebekenin genişleme potansiyelini de dikkate aldık. Coğrafi bölgenin yapısı ve ilçelere bağlı köy sayısı ile köylerin birbirine uzaklıkları ve dağınıklığı, ?Arıza Bakım Onarım Hizmetlerinde' hızlı müdahale ve kısa sürede manevra yapılabilmesi de göz önünde bulunduruldu." dedi.

7/24 HİZMET VERİLECEK

Bekircan,Ferizli de kurulacak yeni Acil Hizmetler Biriminin Ferizli yanında, Sinanoğlu ve Gölkent Beldeleri ile Söğütlü ve çevre köylerine hizmet vereceğini, Karasu da açılacak yeni Acil Hizmetler Birimimin de Karasu yanında, Darıçayırı, Limandere, Yuvalıdere ve Kurudere ile çevre köylere 7/24 hizmet vereceğini belirtti.

03 Nisan 2013 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.421.377 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?