Gazeteci Hüseyin Cumalı'ya ölüm tehdidi!..

15 Temmuz Darbe Girişimi gecesi Sakarya'da geç Sela verildiği haberini yapan Adapostası Gazetesi Haber Müdürü Hüseyin Cumalı'yı 'İstihbarat Şefi' kod adlı kullanıcı 'Kefeni hazırla' diyerek tehdit etti.

Haber Resmi
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Adapostası Gazetesi'nde yer alan habere göre;

15 Temmuz Darbe Girişimi gecesi hainler Sakarya Valiliği'ni kuşattığı sırada, valilik çevresinde bulunan vatandaşlar AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç'ı telefonla arayarak 'Bütün camilerde Sela verelim. Millet toplansın' dedi. Çok sayıda telefon alan Başkan Fevzi Kılıç hemen Sakarya İl Müftüsü İlyas Serenli'yi aradı ve il genelinde Sela verilmesini istedi.

YAZILI EMİR GETİR

Başkan Kılıç'ın telefonla aradığı Müftü Serenli 'Yazılı emir getirin' dedi. Bunun üzerine başkan Kılıç, Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli'yi aradı ve durumu iletti. İlgili Vali Yardımcısı Çiçekli müftüyü aradı 'Sela verilsin' talimatı verdi. Ancak Müftü Serenli, kendisini arayan Vali Yardımcısı Çiçekli'ye 'Yazılı emir getirin' cevabını verdi.

CUMALI HABER YAPTI

Yaşanan bu süreci Cumalı haber yaptı. Bu haber sonrasında Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya İl Şube Başkanı Ali Güzeldal ve 14 arkadaşı habere tepki gösterdi. Başkan Güzeldal, "İl Müftümüz hakkında FETÖ mensupları, destekçi, yandaş ve hala kendini gizleyebilenler tarafından algı oluşturmak amacıyla yapılabileceği gibi" dedi.

KEFENİ GİY HAZIR OL

Son olarak sosyal medya üzerinden Cumalı tehdit edildi. Facebook üzerinden mesaj atan İstihbarat Şefi kod isimli şahıs, "Bak Hüso beni iyi dinle, bu sana sadece bir uyarıdır. O bulaşmış lağım fikirlerini vede yalaka takımın forvet oyuncusu gibi din görevlilerini gündeme getirmekle meşgul etme, seni haber yaptığın haberlerle pişman ederim. İkinci bir uyarım olmaz, kefenine hazırlıklı ol" sözlerine yer verdi.

------------------------

Camideki provokasyon yanlarına kar kaldı

Darbe Girişimi gecesi Sela okunması için 'Yazılı Emir' isteyen il müftüsünü savunmak için Vali Yardımcısı, iktidar il başkanı ve gazeteciye 'FETÖ'cü iftirası atan imamlar cami cemaatine 'Bu üç isim vatan haini' diyerek haftalarca provokasyon yapmıştı.

YAZILI EMİR

Darbe Girişimi gecesi halktan gelen yoğun istek üzerine AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Müftüsü İlyas Serenli'yi telefonla aramış ve 'Millet toplanması için Sela verelim' demişti. Kılıç'a 'Yazılı emir getir' diyen müftü, kendisini arayan Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli'den de ' Yazılı emir getir' getirmesini istemişti.

BUNLAR FETÖ'CÜ

O gece yaşanan bu süreç Adapostası'nda haber yapılınca, müftüyü savunmak için Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya İl Şube Başkanı Ali Güzeldal ve yönetim kurulu üyeleri basın açıklaması yapmıştı. Açıklamada "Bu haberi yapan, olayı anlatanlar ve olayla ilgili gereğini yapanlar FETÖ'cüdür" vurgusu yapılmıştı.

LİNÇ FETVASI !

Vali Yardımcısına, İl başkanına ve haber müdürümüze 'FETÖ'cü iftirası atmakla sınırlı kalmayan Başkan Ali Güzeldal ve imam arkadaşları görevli oldukları cami ve mescitlerde 'Bunların üçü de FETÖ, bunlar müftü ile uğraşıyorlar" diyerek provokasyon yapmaya başlamışlardı. Yapılan bu provokasyon 'Camide Provokasyon' başlıklı manşetle gazetemizde gündeme getirilmesine rağmen hiç kimse harekete geçmemişti.

--------------------

Cumalı: Kesinlikle can güvenliğim yok

Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya İl Şube Başkanı Ali Güzeldal, yönetim kurulu üyeleri ve bazı imamların "Bunlar müftüye kumpas kurdular. Bunlar FETÖ'cüdür" iftirası sonrasında 'Can güvenliğim yok' diye açıklama yapan Hüseyin Cumalı, bir kez daha 'Bu kentte kesinlikle can güvenliğim yok' dedi.

Cami ve mescitler

Görevli oldukları cami ve mescitlerde cami cemaatini Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve şahsı adına kışkırtıldığını, bunu manşetten kamuoyuyla paylaştığının altını çizen Cumalı, "Bize FETÖ'cü iftirası atan, ardından cemaati bize karşı kışkırtan imamlarla ilgili kimse bir şey yapmadı. Bugün ise internet üzerinden 'Kefenine hazır ol' tehdidi aldım. Bir kez daha altını çizeyim. Bu kentte kesinlikle can güvenliğim yok" dedi.

-------------------

Soruşturma ne oldu!

Sakarya'da geç Sela okunmasıyla ilgili olarak Sakarya Valiliği tarafından Temmuz ayı sonunda açılan soruşturmayla ilgili henüz bir sonuç alınmadı. Gazetemizde çıkan haber sonrasında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un bizzat verdiği talimatla açılan soruşturmada Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, AK Parti Sakarya İl başkanı Fevzi Kılıç ve Sakarya İl Müftüsü İlyas Serenli'nin ifadesine başvurulması bekleniyordu.

--------------------

Kutsal ittifak tatilde

Haber Müdürümüz Hüseyin Cumalı'nın "Sakarya'da geç Sela okundu" haberi sonrasında İl Müftüsü Serenli'yi savunma adına Vali Yardımcısı Çiçekli, İl Başkanı Kılıç ve Cumalı için 'Bunlar FETÖ' diyen sendikacılar, müftü Serenli ile tatile çıktı.

BUNLAR FETÖCÜ

Beraberinde 14 kişi ile birlikte basın açıklaması yapan Başkan Güzeldal, "Bu tip haberlerin başta Diyanet İşleri Başkanımız olmak üzere tüm diyanet camiasının 15 Temmuz'da göstermiş olduğu dirayetli tutumun gölgelenmesi ve İl Müftümüz hakkında FETÖ mensupları, destekçi, yandaş ve hala kendini gizleyebilenler tarafından algı oluşturmak amacıyla yapılabileceği gibi" diyerek Vali yardımcısı, İl başkanı ve gazeteciyi FETÖ'cü olmakla suçlamıştı.

KANKALAR TATİLDE

Yaşanan bütün bu süreçler sonrasında Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya İl Şube Başkanı Ali Güzeldal, Sendika Yönetim Kurulu Üyesi ve Katlı Pazar Yeri İmamı Yusuf Ziya Hünerli hep birlikte tatile çıktı. Mağaraları gezen, yayları ziyaret eden üçlü zaman, zaman denize açılarak zaman geçiriyor. Sosyal medya üzerinden tatil fotoğraflarını yayınlayan üçlünün karelerini görenler ise "Müftüyü savunmak için sendikacıların herkese FETÖ'cü damgası vurmak istemesi boşuna değil. Adamların yedikleri içtikleri bir" yorumunu yaptı.

Gazeteci Hüseyin Cumalı, gazetedeki köşe yazısında ise şunları yazdı:

Kefen tamam da pamuk eksik!!!

Meslek yaşantım boyunca sürekli tehdit edildim...

Halende ediliyorum...

Peki ama gazeteci niye tehdit edilir !

Birilerinin çarkına somak sokarsan tehdit edilirsin...

Bu kadar basit...

Baskı yaparlar...

İftira atarlar...

Tehdit ederler...

Söverler...

Döverler...

Evinin önünde ateş ederler...

Arabana ateş ederler...

Hatta kafana sıkarlar...

Bu mudur !

Budur...

***

Şimdi gelelim mevzuya...

15 Temmuz Darbe Girişimi gecesi...

Onun bunun çocukları Sakarya Valiliği'ni işgal etti...

Vatandaşlar valiliğin kapısına geldi ama sayıları az...

Darbeci şerefsizler ellerinde otomatik tüfeklerle terör estiriyor...

Durumu görenler AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç'ı arayıp "Müftü beyi arayalım. Sela versin. Millet toplansın" diyor...

Başkan Kılıç hemen il müftüsü İlyas Serenli'yi arıyor...

Cevabı biliyorsunuz dimi !

Bana yazılı emir getirin...

Darbe Girişiminin en kritik saatlerinde müftü yazılı emir istiyor...

***

İl başkanı Kılıç ilgili Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli'yi arıyor...

Durum anlatıyor...

Bu kez Vali Yardımcısı Çiçekli müftüyü arıyor...

Cevap aynı...

Bana yazılı emir getirin...

O gecenin en kritik saatlerinde Sela verilmez iken, işin rengi televizyonda belli olduktan sonra Sakarya'da Sela veriliyor...

Bütün bu gelişmeleri haber yaptık...

Sonuç !

***

Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya İl Şube Başkanı Ali Güzeldal ve saz arkadaşları bizi "FETÖ'cü" ilan etmeye kalktı...

İl Başkanı Fevzi Kılıç...

Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli...

Gazeteci Hüseyin Cumalı...

Bunlar müftüye kumpas kurdu ve bunlar FETÖ'cü...

Aynen böyle dediler...

Bu yüzsüz sendikacılara o günlerde haddini bildirdim...

Çıktılar 'Haddimizi aştık' diye kıvırdılar...

O günde dedim...

Bu günde diyorum...

Adam değilsiniz...

***

Yaşanan bu süreç sürerken bu imamlar bizi cemaate anlatmaya başladı...

Camide provokasyon yapmaya başladılar...

Hesapta Vali Yardımcısı, İl Başkanı ve şahsım müftüye kumpas kurduk...

İşimiz gücümüz yok. Müftüye kumpas kuruyoruz...

Müftü görevden alınırsa, Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli İl Müftüsü olacak yaaa...

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Orhan Cami İmamı olacak yaaa...

Ehhh bende Tozlu Cami de müezzinlik yapacam yaaa...

Onun için müftü ile uğraşıyoruz...

Yersen böyle...

Yaa benim gibi yemezsen !

***

Geçen Ağustos ayında bu olaylarla ilgili yazacağımı yazdım...

Benim için 'Müftü' kısmı kapandı...

Ama bana "FETÖ'cü" iftirası atan sarı sendikacılarla işim bitmedi...

Onlarla halen işim var...

Adamsalar...

Bu kentte 'Adamız' diye geziyorlarsa...

Onlarında benle işi olsun...

***

Şimdi gelelim tehdit kısmına...

Sosyal paylaşım sitesi Facebook da 'İstihbarat şefi' diye hıyarın birisi hesap açmış...

Bu hesaba Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) amblemini koymuş...

Müftü ve imamlarla ilgili yazdığım yazılardan dolayı da beni tehdit etmiş...

"Bak Hüso beni iyi dinle, bu sana sadece bir uyarıdır. O bulaşmış lağım fikirlerini vede yalaka takımın forvet oyuncusu gibi din görevlilerini gündeme getirmekle meşgul etme, seni haber yaptığın haberlerle pişman ederim. İkinci bir uyarım olmaz, kefenine hazırlıklı ol" demiş...

***

Buradan o lavuğa sesleniyorum...

Yaptığım haberlere bakarsan, yazdıklarımı okursan zaten yıllardır kefenle gezdiğimi anlarsın...

Bizim kefenimiz hazır...

Sen gelirken kıçıma tepilecek pamukla gel...

Ayrıca...

Doğru bildiklerimizi iki sarı sendikacı, iki imam, bir çakma istihbaratçı yüzünden yazamayacaksak...

Darbe Girişimi gecesi Özel Kuvvetler de Şehit olan Ömer Halisdemir'in kanını, sizin gibi çakallar yüzünden yerde bırakacaksak...

Bize yaşamak zaten haram...

Kutsal ittifak tatilde...

Alayı Merhametsiz Katil (AMK) çocukları...

Onun bunun çocukları...

15 Temmuz gecesi ülke genelinde darbe yapmaya kalktı..

AMK çocukları analarımıza, bacılarımıza, kardeşlerimize, abilerimize sıktı...

AMK çocukları tanklarla Türk Milleti'nin üzerinden geçti...

AMK çocukları elinde çakı olmayan Türk Milletini patır, patır kurşuna dizdi...

Gel Sakarya'ya...

AMK çocukları kadın, genç demeden 14 kişiye sıktı...

Sakarya Valiliği'ni rehin alan onun bunun çocukları terör estirdi...

***

Sakarya Valiliği'nde çırpınan Sakarya halkı 'Sela verilsin. Halk toplansın' diye o gece çırpındı...

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç'ı aradılar...

Başkan Kılıç'ta müftüyü aradı...

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç müftü engelini aşamadı...

Bu kez Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli devreye girdi...

Devletin Vali yardımcısı da 'Yazılı emir getirin, Sela verdireyim' engelini aşamadı...

O gecenin en kanlı saatlerinde Sakarya'da Sela verilemedi...

Peki ne zaman verildi !

İşin rengi belli olunca...

***

İşte bunları ben haber yapınca FETÖ'cü oldum...

Hatta kumpasçı oldum...

Peki kime göre !

Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya İl Şube Başkanı Ali Güzeldal, yönetim kurulu üyeleri ve bazı imamlara göre...

Hesapta bize iftira atıp, müftüyü kahraman yapacaklar...

Hesapta bize çakıp, o gece geç Sela verildiği gerçeğini kapatacaklar...

Bütün bunları yaptılar...

***

Vali Yardımcısına, İl başkanına, bana çaktılar...

Bize FETÖ'cü iftirasında bulundular...

Allah'a hamdolsun kii bizi bilen biliyor...

"Çamur at izi kalsın" işe yaramadı...

O günlerde neyin ne olduğunu herkes gördü...

Ama bugün bir kez daha neyin ne olduğunu ortaya çıktı...

Bir fotoğraf karesi ile ortaya çıktı...

Elimde kapı gibi fotoğraf var...

***

Tarih 6 Eylül 2016...

Yani !

4 gün öncesi...

Sakarya Müftüsü İlyas Serenli...

Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya İl Şube Başkanı Ali Güzeldal...

Sendika Yönetim Kurulu Üyesi ve Katlı Pazar Yeri Mescidi İmamı Yusuf Ziya Hünerli...

Hep birlikte tatile çıkmışlar...

Yedikleri içtikleri bir olan üçlü denizin, güneşin, temiz havanın tadını çıkartıyorlar...

Şimdi bu kareye iyi bakın...

Kutsal ittifakı iyi görün...

Müftüyü kurtarmak için sendikacıların neden çırpındığını iyi anlayın...

Bu kıçı kırık Cumalı'nın boşuna çırpınmadığını iyi bilin...

10 Eyl 2016 - 11:51 - Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.505 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

18

Turgay Özbalkan - Hüseyinim kim ne yaparsa kendine yapar.sen.ben ve bizim gibi düşünen ve gördüğü olumsuzluğu korkmadan,yürekle dile getiren lere böylesine aşağılık saldırılar hep olacaktır amma Allah şahidimdirki bizler işimiziöncelikle Allah rızası için vede kullar hakkı için yapıyoruz.Güzelde işler yapıyoruz.Bende geçenlerde bir caminin imamı,görevli olduğu camide namaz kıldırmıyor bunu ihbar kabul ederek haber yaptım diye akrabası suratıma kürekle vurdu.Ne oldu? şimdi yüce Türk adaleti önünde hesap veriyor.Diğeri 1 adam öldürmüş,diğerini yaralamış vurmuş.vay efendim ona neden katil demişiz diyede bize hakaret davası açmış.Bunlar olan şeyler,seni bizler ne cesur ve at kesenleride ifşa eden gasteci olduğunu o cesur kalemini biliyoruz yanındayız korkma.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
17

Vatandaş - Abbbooooooo bu nedirlan yazıklar olsun size allah belanızı versin topunuzun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
16

adalı - Hüseyin CUMALI,FETÖCÜLERİN karargahı Sakarya da FETÖ'yle mücadele eden en cesur en yiğit kalemlerden.Halk olarak sonuna kadar senin arkandayız.Mangal gibi Yüreğine,Kalemine sağlık.

Hüseyin CUMALI,üç beş kendini bilmeze pabuç bırakmaz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
15

sangarius - Hüseyin abi takma kafana, it ürür kervan yürür gerekli yerlere şikayeti yap öyle kolay değil o işler :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
14

TAVUK ÇOBANI - HADİ DİYELİM SENİ ALDILAR ASKIYA VERDİLER BASKIYA Bİ TUTAM PAMUK.

EEE CUMALI TEK BAŞINA MI ZANNEDİYOR BUNLAR BİZ SAKARYA İÇİN HİZMET EDENE HİZMET EDERİZ. DOĞRU YOLDA OLANI DESTEKLER YANLIŞ YOLDA OLANI UYARIRIZ.

CUMALI YALNIZ DEĞİLDİR HABERİNİZ OLSUN.

BURADA YANLIŞINIZ VARSA (VAR Kİ TEHDİT EDİYORSUNUZ) ÖZÜR DİLER OTURURSUNUZ TOTONUZUN ÜZERİNE .

BİZDE ADAMMIŞ BUNLAR YAPMIŞLAR Bİ YANLIŞ DERİZ.

AKSİ HALDE HÖH OLARAK BİZ DE DEVREYE GİRMESİNİ BİLİRİZ.

TEHDİT NEYMİŞ BE ALÇAK , ÇIK KARŞISINA OLMADIĞINI İSPAT ET BİZDE KAZMAYI CUMALI YA VURALIM.

ÖNCE ALLAH TAN KORKACAKSINIZ. SONRA MİLLETTEN.

BU İŞLER PEYNİR EKMEK YEMEYE BENZEMEZ.

KAÇAK DÖVÜŞMEYİN . MERT OLUN.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
13

AHMET ÇİLECİ - Ne yaparsın kardeşim. Öyle bir meslek seçmişiz ki ne kiliseye ne camiye yaranamıyorsun. Birazda sivri dilli ve doğrucu davut oldunmu gelsin tehditler. bu mesleğin fıtratında var.

İnşallah emniyet birimleri bu tehditvari mesajı kimin çektiğini tespit ederler ve gereken cezayı verirler. Geçmiş olsun. Allah dorunun yardımcısıdır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
11

Necati demirbas - ERDEMLI GAZETECİ TAVRI IKIYE AYRILIR:

Bir gazeteci cevresindeki yanlislari yazar dile getirir ama iyi niyet varsa evvela muhattabini hatasindan donmesi icin ifşa etmeden direk kendisini uyarir.

Diger gazeteci ise tam bir itibar suikastcisidir. Kiralik katilden farki kisilerin bedenini degil, kurunlarin tuzel ksilerin yada onemli adamlarin itibarini hedefe koymasidir. Bu sayede kendi yildizi parlar ve dolayisi ile kendi cebi bollasir.

Huseyin Bey de malesef ikinci katagorideki sinifa dahildir. Belki bu olayda ki tutumu hakli olabilir. Fakat kendisiyle yasadigim bir tecrubeden ve zaten yazi tarzindan anladigim iyi bir suikastci oldugu. Kendisine tavsiyem Kalemini kullanmadan once uyarma gorevini yapmasidir...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
10

Arif - Böyle aşağılık insanların gerçek yüzlerini ortaya çıkardığın için

Size müteşekkiriz...Hüseyin kardeş bu kokuşmuş camianın kirli

İnsanlarının tehditleri sakın ha sizin şevkinizi asla kırmasın...

Önce Allah cc sizin yar ve yardımcınızdır... Sonrada bizler ne

Güne duruyoruz...Bütün insanlar ve dahi cinler sana zarar ver

Mek için toplansalar Allah dilemediği müddetçe zararda vere

mez faydada veremezler... O halde Takdir-i İlahi neyse o olur.

Sonuç; bazıları cehenneme bazılarıda cennete giderler...siz

Rabbimin gösterdiği doğru yoldan ayrılmayınız....duacınızım..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
09

çetin karagözoğlu - bende yeni bir haber sayfası açıyorum hüseyin kardeş camilidekituğba cami.camilideki orhan kurtuluş camii derneği ve yenikentcamii derneği ve karamandaki 17 ağustos camii derneği kimde kira gelirleri diyanetten gelen yardımlar 12 seneden beri bitmeyen tuğba camii bunlar kimin elinde tahmin edin bir araştırın ben 150 yakın tuğba camii cemaati olan bayanlardan imza topladım vali beyden randevu aldım gideceğiz olmadı başbakan olmadı tayyib erdoğan reklamını yaptığın şahısları araştır kardeşim bende darbe gecesinin video görüntüleri var vali beyle ikimizin görüntüleri elden verdim ikinci randevu ses getirecek ses getirecek camii derneklerinin gelirini diyanete aktarılmasını istiyeceğiz bakin kaç kişi dernekle uğraşacak saygılar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
08

KAMİLTOS :) - CİDDİYE ALINACAK BİR ŞEY DEĞİL, ÇOCUK İŞİ... MAHKEMEYE VERSEN GELİP SALYA SÜMÜK AĞLAMAYA BAŞLAR BOŞVERİN...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
07

Odun Herif - Bu adam reklam pesinde galiba...kendini cok onemsemis veya fazla film seyretmis...zamaninda ugur dundar boyle reklam yapmadi be bu adam kim.daha dun kizilbeylikte cekyat iskeleti cakiyordu simdi eline kamera almis gazeteci olmus.sorun bakayim hangi fakulteyi bitirmiste gazeteci olmus.Ama su var bizim ulkemizde gazeteci olmak icin universite okumaya gerek yok.gazete bayii olsan bile yeter.bakiniz...Oktay SARİ adam ileride dunya kupasi maclarini anlatacak:):):)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
06

ada - Hayatımda bu kadar iğrenç bir haber okumadım.bir zamanlar koltuk altı terli gece mekanlarını gezip magazin yapan cumali şimmdi ölüm tehdidini müftülükle ilişkilendirmek mi istiyor acaba

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
05

cobra ekibi - Ya siz hayatta tehtit edildinizmi size soruyorum simdi herkesss oooooo cok derder ama sizi tehtit eden komsundur arkadasindir burda haber yapmak isteyen birini tehtit etmisleer iste yani ne bu yorumlar demekki sizde polise gidermissiniz bir tehtitle karsilassaniz veya silahi alir erkeklik taslarsiniz onemli olan bu serefsiz fetoculari ayiklamak ayiklayamazsak aramizda kalacaklar abiler ablalar kardeslerim kullandiginiz kelimeler cok yanlisss...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
04

adnan bey - Hüseyinim sen rahat ol kamilin dediği gibi sonra ağlar zırlar bak yapan kendine yapar bizler işini yapan insanlarız kimseye ne iftira atarız nede can yakarız!ne adamlar var bu şehirde insan öldürüyorlar diğerinide yaralıyorlar arkalarından jarjör değiştirip ateş ediyorlar!sonra beyefendilere değil yaptıkları eylemin adı na cinayet yada o şlimdi bir katil dedik diye bize hakaret davaları açıyorlar.işte senide ölümle tehdite edenlerede sesleniyorum onlarda katil adayları olmalıarki ölümle tehdit edebiliyorlar ama sen devam et at kesenleri,göle bok akıtanları çevreyi kirletenleri küçük yaşta kızları iğfal edenleri ifşa etmeye devam et bunlardan korkan köpek olsun Allah var arkamızda bizler bu şehrin çocuklarıyız aramızda pislikler varelbet

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
03

reis yakup - Allahin dedigi olur...kim sende dahil me ektiysen onu bicersin....ben vayamdas olarak seni ellah havale ettim....sana bu dunyada bi bok olmaz ahireti allah c c bilir.kotulere bisey olmaz....rahat ol

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
02

çetin karagözoğlu - huseyin kardeş bak gördünmü hangi çarkın içine düştün camili mahallesi muhtarı yunusun uydurma hikayelerinide yazdın ben seni aradım oralı olmadın ben yazıyı açıkça anlattım sakarya rehberimde senin haberin altında oku bir haber yaptın camilide yunus muhtar imamları aramiş ama imammlar sela okumamış sonra emekli imamm camilerden süpermen gibi uçup sela vermiş kardeşim sizin muftü ile sorununuz varsa camilideki imamları ateşe ne atıyorsunuz sonra imam arkadaşlar yunusa şöyle diyor bizim üzerimizden ne haberler yazdırıyorsun derler yunus neder biliyonmu huseyin kardeş ben öyle birşey söylemedim yazana ana avrat küfür eder imamda onu camiden kovar şimdi camilide dolaşacak yüzü yok ikinci yoruma geçeceğim devamını iyi okuyun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51
01

çetin karagözoğlu - camilideki olayın aslı şudur benim evim valiliğe yürüme 5 dakika o gece ilk gidenlerden biri benim ali inci askerlere bağırıyordu yapmayın teslim olun diye o anda biri müftülere ulaşılamıyor dedi sela okumak için bendeali inciye benim telefonda buradaki imamların telefonu var dedim ali incide tuğba camii imamını benim cep telefonumdan aradı mehmet dilber hocamızı mehmet hoca zaten valilik arka girişinde imiş sela okumak için camiye doğru yürüdüğünde merkezi sistemden selalar okundu kimse kahpelik yapmasın herkezin çoluğu çocuğu var ikitane fetbaz reklam yapacak diye çamur atılmasın huseyin kardeş seni telefonla aradım konuştum ama nedense dönmedin ama başka bir konu ile başın ağrıyor ben 150 yakın imza topladım camilideki olaylar ile devam

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Eylül 11:51Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?